Chemický peeling - Kyselina mandlová

Maruska

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď po létě opravdu výraznější.

Nejprve mi paní doktorka udělala diagnostiku pleti přístrojem napojeným na počítač. Zkoumala maz, póry, cévky, pig.skvnky, texturu pleti atd..na základě tohoto vyšetření navrhla právě chemický peeling s 50% kyseliny mandlové, který je velmi šetrný. Po nanesení jen malinko štipkalo při působení.. nakonec ještě byla nanesena hydratující péče.

Byla jsem upozorněna, že bude ošetření asi potřeba zopakovat, ale už po prvním ošetření jsem spokojená, hned jak jsem přišla domů, tak mi bylo řečeno jak mi to sluší :D a to jsem byla odlíčená :D

Určitě do Amaryllisu začnu chodit pravidelně a zase Vám tady poreferuji :-)

Milá Maruško, děkujeme moc za Vaše…

Amaryllis Centrum Praha

Milá Maruško,
děkujeme moc za Vaše hodnocení a jsem rádi, že se Vám ošetření u nás líbilo.
Vzhledem k výsledku diagnostiky pleti, kterou jste u nás absolvovala, bylo pro Vás optimální použít k redukci pigmentových skvrn, pupínků a pro zlepšení struktury pleti ( tím i redukci vrásek) chemický peeling. Jelikož šlo o první ošetření tohoto typu, zvolila jsem u Vás záměrně jemnější formu chemického peelingu, konkrétně kyselinou mandlovou pro tzv. povrchový peeling s redukcí hyperpigmentací, známek předčasného stárnutí po působení letního sluníčka. Krom oloupání povrchových mrtvých buněk pokožky má tento chemický peeling i skvělý antibakteriální efekt – je vhodný pro všechny typy akné, ale i na „ pupínky“ či komedony. Tento chemický peeling jako jediný lze aplikovat u klientů všech barev pleti ( je oblíbený i u naší VIP klientky paní Leily), i u klientů s rosaceou.

Ošetření doporučujeme zopakovat, takže se těším na Vás při Vaší příští návštěvě.

Zdravím, Takácsová a tým Amaryllis Centra Praha.

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Maruska

Děkuji paní doktorko za odborné upřesnění a těším se na příští návštěvu...

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Dlouho jsem se odhodlávala začít řešit stárnutí pleti. Vrásky a pigmentových skvrn bylo víc a víc. V Amaryllis jsem podstoupila chemický peelig s aplikací kyseliny mandlové, jelikož mi to paní doktorka doporučila, jako n... Více 

1 Like  
Spokojený/á

Již jsem absolvovala několik sezení v estetickém salonu v Praze a jsem maximálně spokojená. Efekt je dobře viditelný po takovém třetím sezení. Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuju.

1 Like   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí