Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď po létě opravdu výraznější. Nejprve mi paní doktorka udělala diagnostiku pleti přístrojem napojeným na počítač. Zkoumala maz, póry, cévky, pig.skvnky, texturu pleti atd..na základě tohoto vyšetření navrhla právě chemický peeling s 50% kyseliny mandlové, který je velmi šetrný. Po nanesení jen malinko štipkalo při působení.. nakonec ještě byla nanesena hydratující péče. Byla jsem upozorněna, že bude ošetření asi potřeba zopakovat, ale už po prvním ošetření jsem spokojená, hned jak jsem přišla domů, tak mi bylo řečeno jak mi to sluší :D a to jsem byla odlíčená :D Určitě do Amaryllisu začnu chodit pravidelně a zase Vám tady poreferuji :-)

Moc doporučuji ošetření pleti BioRepeel!Je to naprostá bomba! Pleť je krásně vypnutá a vyhlazená. Pan Robert Paulat je opravdu profesionál,který vám doporučí ošetření vhodné přesně pro vás.

I had the chance to be a patient yesterday for a consultation and face peeling. I was really happy with the result. I had the visit with Dr.Alberto which made me feel really comfortable and answered all of my questions with patience. He informed me about everything that I need to take care of my skin and I was rally satisfied with his service. I am definitely going to be his patient again in the future._____________________________________ Měl jsem tu čest být včera pacientem dr. Alberta. Podstoupil jsem chemický peeling. S výsledkem jsem opravdu spokojený. Cítil jsem se pohodlně a pan doktor odpověděl na všechny moje otázky. Informoval mě o všem co jsem potřeboval vědět a mé pleti věnoval nejlepší péči. Těším se, že budu nadále jeho pacientem. 

Se zákrokem jsem byla naprosto spokojená. Pleť je příjemně hydratovaná a čistá. Póry se mi hezky zatáhly a moje pleť má nyní přijemný nádech. Sestřička mi vše vysvětlila a já jsem si užila přijemnou relaxační půlhodinku. Už jsem objednaná na další ošetření.

S pani doktorkou Müllerovou mam jen ty nejlepši zkušenosti. Profesionalni a vstřicny přístup. Pred zakrokem samotnym se mnou probrala veskere detaily, abych vedela co mne ceka nejen v samotnem zakroku ale i po. Nyni mam nadhernou plet jakou jsem si vzdy prala. Moc dekuji a určitě se na pani doktorku obrátím i příště.

U paní doktorky jsem podstoupila výplň rtů a chemický peeling a z výsledků jsem nadšená. Rty jsou plnější a vypadají velmi přirozeně, po čtyřech sezeních chemického peelingu se mi pleť konečně zlepšila o 100 %. Paní doktorku mohu jen doporučit, je velmi milá a ochotná.

Dnes jsem ve Formose, podstoupila chemický peeling.Prostředí je velmi kultivované a příjemné. Personál ochotný a vstřícný a paní doktorka profesionální a moc milá.Vše vysvětlí ještě před zákrokem. Rozhodně jsem tam nebyla naposledy.

Dlouho jsem se odhodlávala začít řešit stárnutí pleti. Vrásky a pigmentových skvrn bylo víc a víc. V Amaryllis jsem podstoupila chemický peelig s aplikací kyseliny mandlové, jelikož mi to paní doktorka doporučila, jako nejvhodnější řešení. Po druhém zákroku je pleť výrazně lepší. V návštěvách budu určitě pokračovat. Děkuji

Úžasný přístup, výsledky viditelné v podstatě do dvou dnů od zákroku, příjemné prostředí.. už se těším na další návštěvu :)

Již jsem absolvovala několik sezení v estetickém salonu v Praze a jsem maximálně spokojená. Efekt je dobře viditelný po takovém třetím sezení. Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuju.