maruska

Včera jsem podstoupila ošetření v Amaryllis ošetření. Šla jsem tam s cílem zlepšit stav pleti, přeci jenom třicítka na krku :D a také mě poslední dobou trápí trošku pigmentace v obličeji - začínají se mi víc dělat a teď po létě opravdu výraznější. Nejprve mi paní doktorka udělala diagnostiku pleti přístrojem napojeným na počítač. Zkoumala maz, póry, cévky, pig.skvnky, texturu pleti atd..na základě tohoto vyšetření navrhla právě chemický peeling s 50% kyseliny mandlové, který je velmi šetrný. Po nanesení jen malinko štipkalo při působení.. nakonec ještě byla nanesena hydratující péče. Byla jsem upozorněna, že bude ošetření asi potřeba zopakovat, ale už po prvním ošetření jsem spokojená, hned jak jsem přišla domů, tak mi bylo řečeno jak mi to sluší :D a to jsem byla odlíčená :D Určitě do Amaryllisu začnu chodit pravidelně a zase Vám tady poreferuji :-)

vozd6174787

S pani doktorkou Müllerovou mam jen ty nejlepši zkušenosti. Profesionalni a vstřicny přístup. Pred zakrokem samotnym se mnou probrala veskere detaily, abych vedela co mne ceka nejen v samotnem zakroku ale i po. Nyni mam nadhernou plet jakou jsem si vzdy prala. Moc dekuji a určitě se na pani doktorku obrátím i příště.

Poslednich par let jsem bojovala dost neuspesne s acne, proto jsem se rozhodla pro chemicky peeling. Cely proces a 'post' pece Dr. Vetechove byl vysoce profesionalni. Jsem spokojena a momentalne ve faze hojeni po zakroku. Uz jsou videt pozitivni vysledky. Vrele doporucuju. Adela

siku6152333

Chtěla bych se podělit o pozitivní referenci na senzační paní doktorku Třískovou. Na doporučení od kamaradky a po hovoru s milou pani recepcni jsem Vaši ordinaci navštívila a nemohu jinak než jen chválit. Byla to určitě dobra volba, jsem spokojena!

petr6155232

Úžasný přístup, výsledky viditelné v podstatě do dvou dnů od zákroku, příjemné prostředí.. už se těším na další návštěvu :)

tere6162778

Dlouho jsem se odhodlávala začít řešit stárnutí pleti. Vrásky a pigmentových skvrn bylo víc a víc. V Amaryllis jsem podstoupila chemický peelig s aplikací kyseliny mandlové, jelikož mi to paní doktorka doporučila, jako nejvhodnější řešení. Po druhém zákroku je pleť výrazně lepší. V návštěvách budu určitě pokračovat. Děkuji

sesivacka

Dnes jsem ve Formose, podstoupila chemický peeling.Prostředí je velmi kultivované a příjemné. Personál ochotný a vstřícný a paní doktorka profesionální a moc milá.Vše vysvětlí ještě před zákrokem. Rozhodně jsem tam nebyla naposledy.

hank6152850

Již jsem absolvovala několik sezení v estetickém salonu v Praze a jsem maximálně spokojená. Efekt je dobře viditelný po takovém třetím sezení. Všichni se tam chovají moc mile a ochotně. Určitě doporučuju.

Dobrý den, je mi 35 let a již několik let pravidelně podstupuji 2 x ročně kůru mesoterapie a chemického peelingu FILORGA. Doma péči doplňuji kosmetikou MEDI COSMETIQUE od stejný značky. Největší radost mi dělá, když mi přátelé hádají necelých 30 let. Karolína.

homo6191850

Moc doporučuji ošetření pleti BioRepeel!Je to naprostá bomba! Pleť je krásně vypnutá a vyhlazená. Pan Robert Paulat je opravdu profesionál,který vám doporučí ošetření vhodné přesně pro vás.

S paní doktorkou jsem maximálně spokojená!!! Je opravdový profesionál s šikovnýma rukama a estetickým cítěním a zároveň milý a ochotný člověk, který vám poradí, co je pro vás nejlepší. Cca před rokem a půl jsem podstoupila ošetření frakčním laserem. Po překonání prvního týdne, kdy na mě nebyl příjemný pohled, nastala maximální spokojenost! Kdybych si nyní mohla dovolit týden dovolené a měla finanční rezervy, podstoupila bych zákrok znovu. I s ostatními ošetřeními jsem vždy byla spokojená (peeling Inno, chemický peeling, výplň nosoretních rýh, Dysport -čelo a glabela). Naposledy jsem před čtvrt rokem podstoupila výplň kruhů pod očima – žádné modřiny, otoky, efekt viditelný v podstatě ihned! Spousta lidí mi po návratu z mateřské dovolené do práce řekla, že vypadám výborně a odpočatě, což každá máma ví, že samo o sobě dost dobře nejde. Je to zásluha paní doktorky, zvedla mi sebevědomí! Všechny zákroky provádí citlivě a s respektem k vaší tváři, takže vypadáte přirozeně a nikdo nepozná, čím to vlastně je, že jste zkrásněla. Říkám, že je „návyková“ :-). Jak jednou zkusíte, musíte znovu… Je pravda, že po finanční stránce se nejedná o zanedbatelné položky, ale i v tomto směru vychází paní doktorka stálým klientům vstříc. Pochvala patří i jejímu milému a ochotnému personálu.