zdenkamar

Před dvěma lety jsem na klinice zažila jeden z nejemociálnělších zážitků ve svém životě. Bylo to neskutečné. Pobyt na klinice a lékaři mně ubrali několik let, změnili mně účes, naučili líčit. Lékaři a sestřičky byli velice milí a profesionální a pobyt na klinice vnímáte jinak, když jste nemocná, ale tady jsem věděla, že budu mladší a krásnější (sledovala jsem proměny pravidelně). Obavy samozřejmě máte. Ale výsledek byl neskutečný. Já jen vidím manžela jak \"zíral\", když mě uviděl. Co si budeme povídat, po 32 letech (v roce 2015) manželství je vše takový stereotyp. Ale vše nabralo novou \"šťávu\" a s manželem teď cestujeme, sportujeme, prožíváme a věnujeme každý okamžik jeden druhému, prostě si užíváme, jak nikdy předtím. Dalo by se říct, že se se mnou i trošičku chlubí. Jen chci říct, že to stálo za to, a že nelituji. Dokonce uvažuji o tom, že se na kliniku vrátím a nějaký ten zkrášlovací zákrok podniknu. Myslím, že klinika dělá tak trochu zázraky. S pozdravem Zdena

Po pěti letech, kdy jsem poprvé absolvovala výplň rtů, jsem se k tomuto zákroku odhodlala znovu, tentokrát naštěstí s velkým úspěchem! Paní primářka Mirka Pelechová z Ústavu lékařství a kosmetiky je skvělá, přístupem, perfektně odvedenou prací i následným zájmem o klienta, který rozhodně není obvyklý. Rty vypadají velmi uvěřitelně, souměrně a smyslně. Mé nejbližší okolí nedokázalo přesně rozklíčovat změnu, ale pravidelně jsem slyšela slova chvály. To je asi největší ocenění pro práci lékaře, když klient vypadá skvěle, ale přirozeně. Do péče paní primářky se budu pravidelně a ráda bez obav vracet! Karolína M.

oksa6189435

Vždy jsem si přála plné rty. Pan doktor mě svým přístupem absolutně zbavil strachu. Výsledek je úplně báječný. Ještě zde podstupuji odstranění vrásek botoxem a uvažuji i o operaci víček, ale ty mají ještě dle pana doktora chvíli čas. Příjemné prostředí a hlavně vše na jednom místě bez čekání. Konečně mají i Poděbrady skutečného profíka na plastickou a estetickou chirurgii.

roksi

Bych řekla Can Clinic jedna z lepších klinik ČR. Úžasné prostředí a profesionální přístup. S výsledkem výplně rtů jsem maximálně spokojena, hezké přirozené rty bez efektu “duck lips”:)) Další zákrok injekce botoxu čelo, po krátce době vrásky mizí jak nic, díky tomu vypadáte o par let mladší, rozhodne já z 33 let na 26 :) Děkuji a doporučuji ✔️

romca671058

Neo Beauty Clinic jsem navštívila podruhé a opět velká spokojenost . Vstřícný a milý přístup ,péče o klienta na 200% . Podstoupila jsem výplň brady a lícnich kostí . Paní doktorka zodpoví všechny otázky . Jsem velmi spokojena ;)

nemecbarbora

Už v dětství jsem jsem obdivovala krásné plné, šťavnaté rty žen ve filmech. Díky pokroku v technologiích a konkrétně estetické medicíně jsou tyto sny čím dál dostupnější a tak jsem se rozhodla si jej splnit. Měla jsem i mírnou asymetrii vrchního rtu, která také díky aplikaci zmizela. Se svými rty jsem teď nadmíru spokojená, lepší výsledek jsem si nemohla přát, a jako skalní fanoušek estetické medicíny jsem pana doktora Velikého rozhodně nenavštívila naposled :-)

clarama

Dobrý den, před dvěma týdny jsem podstoupila ošetření u pana dokora Ruzziho v klinice Altos. Líbí se mi sice jak vypadám, ale už nějakou dobu jsem si všímala výrazných vrásek kolem úst, které mě občas dělaly více ustaranou a unovenou. O zákroku jsem hrozně dlouho přemýšlela, bála jsem se, aby to nebylo moc, nepůsobilo to nepřirozeně, uměle, apod...S panem doktorem Ruzzim se znám a požádala jsem ho o konzultaci. Vše jsme probrali, moje přaní a obavy. Doporučil mi výplně, vysvětlil, jak výplně působí, že se dají použít i ve velmi malé míře, aby se zachovala přirozenost...to mě asi přesvědčilo. Využila jsem jednu z akci na klinice Altos a domluvili jsme termín. Samotný den zákroku jsem byla děsně nervózní. Ale na klinice mě přivítali usměvavé tváře asistentek a pak známa tvář pana doktora. Zákrok byl vlemi rychlý. Už hned po zákroku jsem viděla změnu. Bála jsem se jak bude po zákroku můj obličej vypadat, jestli budu moci jít hned mezi lidi, ale vpichy nebyly tolik vidět a malinkaté modřínky, které se objevily večer an druhý den zmizely. Jsem s výsledkem spokojená. Alberta 100% doporučuji, líbilo se mi, že mě do ničeho netlačil, věnoval mi čas, na všchny moje dotazy a že jihc bylo, odpověděl, vše mi hezky vystvětlil. Velmi rychle komunikuje po what appu i to bylo pro mě supr. Přesně pochopil oji představu. Děkuji jemu i slečnám na recepci Altos. Jsou velmi přijemné a i díky nim jsem se cítila na klinice dobře. Fotky jsou před zákokem, hned po zákroku a ten samý den odpoledne s trochou make-upu.

zuzanan

Ve Formé Clinic mne zahrnuli naprosto dokonalou péčí od začátku až do konce. Už od vstupu na recepci se na mne všichni usmívali a má nervozita ze zákroku, který mne čekal, byla pryč. Pan doktor Vašek mi nejdříve vše vysvětlil a doporučil nejvhodnější řešení - výplň kyselinou hyaluronovou v kombinaci s aplikací botoxu v oblasti čela. Mezi obočím jsem měla opravdu hlubokou vrásku, na kterou jen botox nestačí. Výsledek je úžasný. Konečně už se "nemračím" a jsem moc spokojená. Děkuji celému týmu Formé Clinic.

beautyholic

Paní doktorka Rakúsová je něžná a úžasně klidná doktorka s perfektním citem pro harmonii obličeje. Nos mi před vyplňováním \"umrtvila\" injekčně, rty a brada pak byly bez. Nos mi následně vyplňovala kanylkou (úprava \"prdelky\" na špičce nosu a celkově \"narovnání\" z profilu. Rty vyplňovala klasicky jehlou i kanylkou, šlo o zvětšení horního rtu aby byl v harmonii se spodním a o dodání \"objemu\" rtům. Na bradě se vyplnil důlek a celkově tvar tak aby byla brada mírně \"špičatější\". Opět kombinace vyplňování jehlou a kanylou. Proces samotný byl samozřejmě nepříjemný, ale na to jak nízký mám práh bolesti se to dalo dobře snést (přeci jen augmentace prsou je mnohem horší s pohledu bolesti). Doktorka uklidňovala, sestřička chladila, já trošičku klela :D. Po zákroku jsem měla jen malinké modřinky - tečky po vpiších, pak jednu modřinku na rtu a oteklá jsem sice byla, ale nebyla to žádná hrůza. Zhruba týden jsem měla pocit klobásy v horním rtu plus k tomu bouličky. Do 2 týdnů se téměř vše vstřebalo, jen ještě rozmasírovávám jednu kuličku a i nadále masíruji dle rad doktorky aby se mi \"vytočila ven\" červeň rtů. V danou dobu byla akce na výplně Princess, s kterými jsem spokojená. Celkově velmi doporučuji, personál na jedničku a paní doktorka je báječná :-) Čekací doba na termín pak byla překvapivě krátká, volala jsem myslím v pátek a ve středu nebo tak nějak měla termín.

john6186399

U doktora Alberta jsem podstoupila vyhlazení vrásek v oblasti čela. Doktor Alberto mi vymyslel kombinované ošetření na míru, tak abychom dosáhli přesně takového výsledku, jaký jsem si přála. Aplikovali jsme kyselinu hyaluronovou, chemický peeling a doktor pracoval i s úpony mezi svaly. Vše probíhalo ve 3 sezeních celková cena byla 7000 Kč. S přístupem doktora jsem byla velice spokojená, byl velice příjemný, ohleduplný, časově flexibilní a vše mi důkladně vysvětloval. Dbal na to, abys výraz mém obličeji zůstal, dle mého přání, nezměněný. Doporučil mi i další postup, menší botox, na který ovšem nyní nemám odvahu. S výsledkem jsem spokojená, vrásky jsou vidět o 90% méně, i když možná na obrázku to tak jasné není. Jsem si jistá, že pokud podstoupím další ošetření, budou to neskutečně šikovné ruce doktora Alberta, které jsme od hledám.

lupa761154

21.7.2020 jsem odstoupila zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové u paní doktorky Hrabovské. Paní doktorka mi velmi realisticky před zákrokem vysvětlila a názorně ukázala, jak rty budou po zákroku vypadat. Aplikovala 1ml rozdělený do horního a dolního rtu, použila značku Stylage. Na fotkách je odspodu vidět 10 denní odstup s hojením drobných modřinek.

nell6152647

Absolutni spokojenost... Pan doktor ma mou 100% duveru a uz bych nesla jinam... Ma to proste v oku... Je to prijemny clovek a vi co dela... Mnohokrat dekuji jemu a uzasne sestricce Žanetce!!!