Rychlý termín liposukce

Nikola Suchardová

Dobrý den,

mám prosbu, chtěla bych se k Vám objednat na konzultaci. Myslíte, že by to šlo v co nejbližším termínu?
Chtěla bych se s Vámi poradit ohledně problému se stehny. Vážím 53 kg, cvičím, chodím běhat.. a na stehnech mi je hrozně vidět celulitida a tukové polštáře. Vůbec nevím co s tím a hrozně mě to trápí..

Děkuji moc.

Dobrý den, určitě Vaše problémy zlepší…

MUDr. Ludmila Fialová

Dobrý den, určitě Vaše problémy zlepší liposukce - nejlépe v celkové anestezii, protože jednak Vy sama nic necítíte, ale i chirurg není omezen tím, že Vás něco bolí - a může provést liposukci dle pořeby i ve větším rozsahu. Potom je třeba hospitalizace podle toho, jak dlouhá je narkosa - výkon do 1 hod je možné provést ambulantně. Jestliže chcete pouze liposukci jedné strany stehen, to by mohlo vyjít.
Nevím, kde bydlíte a zda si přejete výkon provést ve Vysokém nad Jizerou, kde většinou estetické operace provádím. Škoda, že jste se neozvala o pár dní dříve, protože jsem tam sloužila poslední víkend. Termín k liposukci bych Vám tam mohla dát na příští středu či čtvrtek, ale to asi konzultaci (v Praze, kde také působím a i nyní jsem) a předoperační vyšetření u Vašeho obvodního lékaře už nestihneme. Další termín operace budu mít ve Vysokém v polovině července. Jak to vidíte Vy?
S pozdravem
Dr.Fialová

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Nikola Suchardová

Dobrý den,

dojela bych do Vysokého. Jen bych ráda měla nejdříve konzultaci, abyste to viděla sama.

Děkuji a hezký den.

Zobrazit odpověď
MUDr. Ludmila Fialová

Paní Suchardová,
zavolejte mi tedy v pátek 16.6. v asi 15 hod či později na můj mobil  605 ... Zobrazit číslo 605 881 697  Telefon a domluvíme se na konzultaci - nejspíše v sobotu 17.6. dopoledne.
S pozdravem
Dr.Fialová

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Lenka 14.3.2011
Spokojený/á

Milé čtenářky, ráda bych vám vyprávěla svůj příběh "Moje figura a liposukce". Ženy jako jsem já, běžně potkáváte na ulici  a říkáte si" "je to se mnou ještě dobré.." nebo "hrůza, už jsem jak... Více 

6 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí