Nemocnice - Kožní oddělení Přerov

Nemocnice - Kožní oddělení Přerov

Žádné recenze
Ohodnotit
Dvořákova 75, Přerov, Olomoucký kraj
Nemocnice - Kožní oddělení Přerov
Nemocnice - Kožní oddělení Přerov
Žádné recenze

Informace

Nemocnice Přerov se zaměřuje pouze na ambulantní dermatovenerologickou péči.

Kožní ambulance zajišťuje specializovanou péči v daném oboru. Nutno zmínit, že pro ošetření v ambulanci není nutné mít doporučení od praktického lékaře. Ambulance je v provozu od pondělí do pátku (dle stanovených ordinačních hodin). Ordinuje zde hned několik lékařů, kteří se pravidelně střídají.

Diagnostická činnost

Oddělení nabízí například komplexní a cílené vyšetření dermatologem či dermatovenerologem, dále jsou zde realizovány fyzikální testy či testy kožní tolerance a rezistence. Zároveň jsou zde vyšetřovány také kožní léze, přičemž je využívána Woodova lampa.

Ambulance se zaměřuje také na diagnostiku a dlouhodobé sledování pacientů se závažnými kožními chorobami. Do činnosti patří také vyšetření pacientů s pohlavními nemocemi, jejich následná léčba a také vedení evidence pohlavních chorob.

Léčebná činnost

Ambulance realizuje mnoho způsobů léčby. Je zde prováděna fototerapie, kryoterapie (využití při ošetření keloidních jizev či benigních kožních nádorů), dále také například excize (odstranění) benigních i maligních nádorů. Oddělení se zaměřuje i na léčbu pacientů s chronickými bércovými vředy.

Při léčbě jsou využívány jak klasické terapeutické postupy, tak inovativní postupy, například tzv. vlhká terapie. Mezi činnost ambulance však patří i léčba a diagnostika mízního otoku a stavů spojených s chronickou žilní insuficiencí – v ambulanci probíhají manuální i přístrojové lymfodrenáže (ve spolupráci s rehabilitačním oddělením).

V Nemocnici Přerov působí kvalifikovaný tým zdravotníků a dalších odborníků, kteří se snaží s maximálním porozuměním a ohleduplností pomoci pacientům k dosažení a upevnění zdraví. Je zde využíváno moderní přístrojové vybavení, zároveň se místní odborníci ve svém oboru neustále vzdělávají. Vždy je také zaručena maximální diskrétnost a ochrana osobních údajů pacientů – všichni pracovníci jsou ze zákona vázáni povinnou mlčenlivostí. Nemocnice Přerov byla postavena již v roce 1913.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.