Nemocnice - Chirurgické oddělení Jihlava

Nemocnice - Chirurgické oddělení Jihlava

Žádné recenze
Ohodnotit
Vrchlického 59, Jihlava, Kraj Vysočina
Nemocnice - Chirurgické oddělení Jihlava
Nemocnice - Chirurgické oddělení Jihlava
Žádné recenze

Informace

Nemocnici najdete v ulici Vrchlického v Jihlavě. Pohodlně se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Jedou k nám trolejbusy B i BI, jejichž trasa vede přímo přes jihlavské autobusové a vlakové nádraží. Pokud zvolíte dopravu vlastním vozem, parkovat můžete bez problému přímo v areálu.

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Jihlavě. Zaměřujeme se na kompletní péči o pacienty s chirurgickými problémy kromě úrazů. Úrazovou chirurgii zajišťuje traumatologické oddělení nemocnice.

Věnujeme se komplexní škále operativy všeobecné chirurgie zahrnující také laparoskopické výkony v oblasti břicha, například operaci žlučníku, tenkého a tlustého střeva, kýly apod. Aseptické oddělení A se zaměřuje na diagnostiku a léčbu chirurgických problémů i na přípravu před operací a pooperační péči. Septické oddělení B pak pečuje o pacienty s infekčním chirurgickým onemocněním. Akutní problémy řešíme na jednotce intenzivní péče stejně jako pooperační péči, pokud to vyžaduje.

Primářem chirurgického oddělení je MUDr. Jaromír Meduna, který vede tým asi 20 odborných lékařů. Jako vrchní sestra u nás pracuje Mgr. Eva Brtníková a dále u nás působí několik desítek zdravotních sester.

Kapacita lůžkové části je 80 míst. K dispozici jsou i nadstandardní pokoje. Jejich fotogalerii si můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako fotografie dalších prostor (centrálních operačních sálů, JIP, monitorovacích prostor) a vybraných výkonů.

Lůžkové oddělení je rozdělené na aseptickou a septickou jednotku a také na miltioborovou JIP s ambulantní část.

Pacienty s akutními i neakutními stavy ošetřujeme v pracovních dnech také na našich ambulancích. Během víkendů a svátků funguje na našem oddělení i pohotovostní služba.

Nemocnice Jihlava oslavila minulý rok přesně 170 let od svého vzniku. Založena byla v roce 1849.

Chirurgické oddělení je otevřeno 24 hodin denně. Ordinační hodiny jednotlivých ambulancí najdete na našem webu. Všeobecnou chirurgickou ambulanci najdete na Urgentním příjmu a je v provozu od 7 do 15.30 hodin.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Skutečné příběhy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky