Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Nemocnice - Chirurgické oddělení

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Nemocnice - Chirurgické oddělení a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Nemocnice - Chirurgické oddělení

Uvítání

Vítejte na profilu chirurgického oddělení nemocnice v Jihlavě. Zaměřujeme se na kompletní péči o pacienty s chirurgickými problémy kromě úrazů. Úrazovou chirurgii zajišťuje traumatologické oddělení nemocnice.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

Věnujeme se komplexní škále operativy všeobecné chirurgie zahrnující také laparoskopické výkony v oblasti břicha, například operaci žlučníku, tenkého a tlustého střeva, kýly apod. Aseptické oddělení A se zaměřuje na diagnostiku a léčbu chirurgických problémů i na přípravu před operací a pooperační péči. Septické oddělení B pak pečuje o pacienty s infekčním chirurgickým onemocněním. Akutní problémy řešíme na jednotce intenzivní péče stejně jako pooperační péči, pokud to vyžaduje.

Naše klinika

Primářem chirurgického oddělení je MUDr. Jaromír Meduna, který vede tým asi 20 odborných lékařů. Jako vrchní sestra u nás pracuje Mgr. Eva Brtníková a dále u nás působí několik desítek zdravotních sester.

Kapacita lůžkové části je 80 míst. K dispozici jsou i nadstandardní pokoje. Jejich fotogalerii si můžete prohlédnout na našem webu, stejně jako fotografie dalších prostor (centrálních operačních sálů, JIP, monitorovacích prostor) a vybraných výkonů.

Lůžkové oddělení je rozdělené na aseptickou a septickou jednotku a také na miltioborovou JIP s ambulantní část.

Pacienty s akutními i neakutními stavy ošetřujeme v pracovních dnech také na našich ambulancích. Během víkendů a svátků funguje na našem oddělení i pohotovostní služba.

Historie kliniky

Nemocnice Jihlava oslavila minulý rok přesně 170 let od svého vzniku. Založena byla v roce 1849.

Konzultace u nás

Chirurgické oddělení je otevřeno 24 hodin denně. Ordinační hodiny jednotlivých ambulancí najdete na našem webu. Všeobecnou chirurgickou ambulanci najdete na Urgentním příjmu a je v provozu od 7 do 15.30 hodin.

Více o nás

Nemocnici najdete v ulici Vrchlického v Jihlavě. Pohodlně se k nám dostanete městskou hromadnou dopravou. Jedou k nám trolejbusy B i BI, jejichž trasa vede přímo přes jihlavské autobusové a vlakové nádraží. Pokud zvolíte dopravu vlastním vozem, parkovat můžete bez problému přímo v areálu.

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Vrchlického 59
58633 Jihlava
Česká republika

Jste Nemocnice - Chirurgické oddělení? Chcete upravit telefonní číslo, adresu a další kontaktní údaje? Nárokujte si tento profil. Základní profil je ZDARMA.
Informace o tomto lékaři včetně jeho osobních dat byly získány z veřejně dostupných zdrojů. Osobní údaje zpracovává společnost Estheticon, s.r.o. na základě oprávněného zájmu s cílem kontaktovat lékaře coby potenciálního klienta. Proti tomuto zpracování lze podat námitku odesláním zprávy na dpo@estheticon.com