BOMTON CLINIC

BOMTON CLINIC

(12 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Václavské náměstí 819/43, Praha, Praha (kraj)
IČP nebo IČO 24703842
BOMTON CLINIC
BOMTON CLINIC
(12 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Bomton Clinic je moderní stále se rozvíjející klinika specializující se na estetickou medicínu, kosmetické zákroky a dermatologii. Tuto diskrétní a minimalistickou oázu krásy naleznete v centru Prahy na Václavském náměstí.

Proč si vybrat Bomton Clinic?

Na klinice využíváme nejmodernější technologie a nadstandardní péče. Zkušení lékaři, individuální přístup a diskrétnost jsou samozřejmostí. Konzultace jsou nabízeny zdarma. Veškerý personál Bomton Clinic se neustále vzdělává, sleduje nejnovější světové trendy a v praxi využívá vědecké poznatky.

V Bomton Clinic nabízíme širokou škálu estetických zákroků. Mezi dlouhodobě nejžádánějším ošetření patří zvětšení a úprava rtů pomocí kyseliny hyaluronové a aplikace botulotoxinu pro minimalizaci mimických vrásek.

Kromě estetické dermatologie v Bomton Clinic nabízíme tělová ošetření, laserovou dermatologii a kosmetická ošetření s kvalitními přípravkami značky Institut Esthederm.

Za pomocí estetické dermatologie zmírňujeme projevy stárnutí kůže, omlazení, sjednocení barevnosti či povrchové nerovnosti.

 • aplikace kyseliny hyaluronové
 • aplikace botulotoxinu
 • plazmaterapie
 • skinbooster
 • lipolýza podbradku

Tělová ošetření vám pomohou dosáhnout vaší vysněné postavy. Pomocí nejmodernějších přístrojů a manuálních ošetření vás zbaví konkrétních problémů v určitých partiích a omladí pokožku celého těla.

 • LPG
 • body svelt
 • universal contour wrap
 • rázová vlna
 • vacavite
 • depilace
 • kyslíková mezoterapie
 • přístrojová lymfodrenáž

Díky laserové dermatologii dokážeme řešit trvalé odstranění chloupků, ošetření jizev, vrásek a pigmentových skvrn.

 • laserová epilace
 • laserová terapie

Bomton Clinic je součástí konceptu Bomton, který je synonymem pro krásné a zdravé vlasy. Kadeřnictví Bomton Studio si svou pozici a jméno na trhu udržuje již 27 let.

Tým Bomton Clinic

Dr. Nicole Kufelová vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci. Pravidelně se účastní řady tuzemských a zahraničních kurzů a workshopů v oblasti estetické medicíny. V Bomton Clinic se specializuje na výplňové materiály a botulotoxin. 

Dr. Eva Kohoutová vystudovala lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Plzni. Po promoci začala asistovat na různých klinikách, kde získala zkušenosti při chirurgických, parodontologických i implantologických zákrocích. V Bomton Clinic je vedoucí lékařkou. Její specializací je “smart aging” což znamená “cítit se a vypadat svěže”, ovšem bez známek ošetření.

Dr. Leila Dianiška zakončila své vzdělání na lékařské fakultě Univerzity Karlovy. Zúčastnila se kongresu estetické a laserové medicíny SELM. Nadále absolvovala kurzy estetické medicíny. V Bomton Clinic se zaměřuje na výplně kyselinou hyaluronovou, aplikaci botulotoxinu a plazmaterapii.

Dr. Eva Malíková po ukončení studia na lékařské fakultě Univerzity Karlovy absolvovala několik kurzů estetické dermatologie a zahraničních školení. V Bomton Clinic se specializuje na aplikaci injekčních výplní.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Zkušenost:

 • 14 roků

Poskytujeme služby v jazycích :

 • Čeština
 • English

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Hlavní zákroky

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů za pomocí kyseliny hyaluronové je minimálně invazivní ošetření estetické medicíny, které spočívá v aplikaci přípravku s kyselinou hyaluronovou do horního, dolního nebo obou rtů, aby se dosáhlo požadované velikosti a tvaru. Jedná se o krátký, téměř neinvazivní zákrok. Kyselina hyaluronová je tělu vlastní látka, která je pro své hydratační a vstřebávací vlastnosti oblíbeným výplňovým materiálem a při její aplikaci nehrozí téměř žádné komplikace.
Od: 8.500 Kč

Recenze (12)

5.0
12 Recenzí · 100 % doporučuje
Celulitida

Nedávno jsem navštívila Bomton Clinic, kde jsem podstoupila ošetření LPG, které slibuje redukování celulitidy a zpevnění pokožky. Musím říct, že jsem byla příjemně překvapena jak samotným zákrokem, tak i personálem. Prostředí bylo velmi příjemné a vs...Číst dál

Antiaging

v klinice jsem byla na přístroji EMFACE a byla jsem nadšená, hned po prvním sezení bylo vidět že obličej je rozzářenější, vypnutější. ,,syslíky,, mi zmizely. Neskutečný výsledek, nedokážu si představit co bude po dalším ošetření.

Chemický peeling

V BOMTON CLINIC som bola na chemicky peeling pre zlepsenie stabu pokozky - akne. Pristup vyborny, vysvetleny postup, priebeh a ucinky, mily personal, krasne prostredie. Urcite sa vratim a vyuzijem aj dalsie ponukane sluzby

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (8)

Chemický peeling BioRePeel

Do Bomton Clinic jsem zašla na chemický peeling i přesto, že jsem si nebyla jistá, jestli na ošetření zajít. A jediné co mě mrzí je, že jsem na něj nešla dříve. Ihned po ošetření byly viditelné výsledky. Očekávala jsem následně suchou a šupinkovou...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (19)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (8)

Výplně a rtg vyšetření
Odpověď odborníka · 14. 6. 2023

Krasny den přeji,

děkujeme za otázku. Pokud absolvujete nejprve preventivní prohlídku a až následně pojedete na vpich tak je to naprosto v pořádku. Problém by nastal, kdyby to bylo opačně, nejdřív aplikace a pak prohlídka lékaře.

S pozdravem,

Elena,...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.