16. 10. 2018 · Aktualizováno: 6. 9. 2023

Facelift muž 60let, recenze MUDr. Bayer

2 adresy v Praha (kraj)
Facelift muž 60let, recenze MUDr. Bayer

Muž 60let Podstoupil jsem zákrok u Mudr Jiřího Bayera na plastické chirurgii FNKV Vinohrady.Pana doktora jsem neznal,ale selským rozumem jsem pochopil,že na této klinice s jejími výsledky žádný neumětel pracovat nemůže.Vždy jsem byl šťíhlý a trápily mě převisy kůže,prolákliny a hodně povolené rysy.Pan doktor milý ,se sebevědomím,které jak už teď vím je podložené znalostmi a umem.Výsledkem jsem nadšen.Pan doktor mi doslova vrátil obličej,který jsem měl tak před 15 lety.I jizvy jsou skoro neznatelné.Trochu modřiny na krku jinak nikde,komplikace žádné.S plnou vážností a zodpovědností mohu pana doktora jen doporučit.

Je skvělé, co jste pro sebe udělal a ten dobrý pocit vám ze srdce přeji :-)
Dobrý den.Díky,pro chlapa to jednoduché není,ale teď jsem moc rád,že jsem se odhodlal.
a určitě jste dobře udělal a je super, že jste o tom napsal, dodáte určitě odvahu i ostatním mužům, kteří o operaci přemýšlí. Mohu se zeptat co bylo motivem do toho jít?
Nevím,cítím se jinak fit a tohle mi to tak nějak kazilo.Hezký den.J
Strašně mě vaše recenze potěšila, tchán s manželem se strašně ostýchají toho, aby muž tyto zakroky podstupoval. Ja tomu fandim!
Taky jsem se ostýchal,ale není se čeho bát.Jsem osmý den po,včera mi vyndali stehy a nic už není poznat,jen mám nosit do neděle většinu dne a v noci elastickou bandáž.I ty jizvy nějakým záhadným způsobem schoval.Mohu ale mluvit jen o tomto konkrétním doktorovi.
nebyl byste ochotný vložit fotku? Případně jí můžeme nějak upravit, abyste nebyl poznat, bylo by to super!!!
Fandím Vám ,je skvělé, co jste pro sebe udělal, muži takoví nejsou, nedbají na sebe snad krom těch, co vystupují na veřejnosti-herci, zpěváci. Já říkám, proč nevypadat lépe, když to je možné? Ani ta cena nebyla přemrštěná, jinde FL mají dražší. Hlavní je, že se cítíte dobře a jste spokojen.

60let, Facelift s krásným výsledkem

V únoru 2017 jsem absolvovala na klinice Leticia v Brně Facelift, SMAS lifting.Operoval mě pan doktor Petr Hyza.Pan doktor je profesionál ve svém oboru,velmi empatický,milý.Stejne tak hodnotím i personál kliniky,úžasné sestřičky.Zákrok splnil...