MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

MUDr. Juraj Gajdoš, MBA

Žádné recenze
Ohodnotit
Višňová 1957/25, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Juraj Gajdoš, MBA
MUDr. Juraj Gajdoš, MBA
Žádné recenze

Informace

MUDr. Juraj Gajdoš je atestovaný, specializovaný plastický chirurg působící na klinice Prague aesthetic Clinic, s.r.o. v Praze 4. Je autorem a spoluautorem různých odborných publikací.

MUDr. Juraj Gajdoš v roce 2012 odpromoval s vyznamenáním a červeným diplomem na Univerzitě Pavla Jozefa Šafírika v Košicích v oboru lékařství. Dále úspěšně ukončil studium v oboru plastické chirurgie a byl zařazen do studia III. stupně doktorandského studia. V roce 2017 se stal specialistou v oboru plastické chirurgie a rok poté v roce 2018 získal titul MBA v oblasti managementu zdravotnictví.

MUDr. Juraj Gajdoš se mimo univerzitního vzdělání účastnil i mezinárodních stáží na University Medical Centre Ljubljana. V Čechách a na Slovensku, konkrétně ve městech Lublaně, v Brně, ve Vysokém nad Jizerou, v Bratislavě a v Košicích absolvoval specializovanou stáž zaměřenou na plastickou a rekonstrukční chirurgii, mikrochirurgii a estetickou medicínu. Získal Certifikáty v oblasti laserové medicíny, aplikace botulotoxínu a výplňových materiálů, liposukce a zdravé výživy. Pravidelně se zúčastňuje mezinárodních a domácích školení, kongresů a workshopů v oblasti estetické medicíny a plastické chirurgie. 

MUDr. Juraj Gajdoš působil na klinice ENVY klinika a Klinika popálenin a rekonstrukční chirurgie v Nemocnici Košice – Šaca.

Mezi jeho specializace patří operace víček - Blefaroplastika, operace obličeje a krku - Facelift, Operace nosu - Rhinoplastika nebo úprava ušních boltců - otoplastika. Velmi oblíbené a vyhledávané zákroky jsou Zvětšení prsou - Augmentace, Zvětšení prsou s modelací a modelace prsou. Na klinice je možné podstoupit i Zmenšení prsou - Redukční mammaplastiku, Operaci břicha - Abdominoplastiku, liposukci, NaturLift - přírodní omlazení pleti nebo Silhoutte Lift

Aktuálně pan doktor MUDr. Juraj Gajdoš asistuje jako plastický chirurg na klinice Prague aesthetic Clinic, s.r.o., která se nachází ve vilové čtvrti v Praze 4 kde společně s kolegy MUDr. Gabrielem Šlárkou a MUDR. Alim Amiri nabízí zákroky estetické medicíny, plastické chirurgie, vyšetření vlasů a zdravé výživy. 

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Obrázky (5)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.