Kulaté implantáty 450ml po třech dětech

Renca

Mockrát bych chtěla i touto cestou poděkovat a pochválit Mudr.Paciorka. Dlouho jsem myslela na to,ze si nechám jednou zvětšit prsa. Mám po 3detech a usoudila jsem,ze je ten správný čas ? kamarádka šla několik měsíců přede mnou a dodala mi odvahy a tak jsem vybírala kam. Byla jsem v Brně, ale tam na mě pan doktor moc dojem neudělal a tak jsem hledala dal. A díky Vašim recenzim jsem se objednala k Mudr.Paciorkovi a byla to správná volba. Moc příjemný, vnimavy a sikovny PAN doktor. Bere Vás jako celek,ne jen jako “prsa”. Domluvili jsme termin a 25.9. jsem šla na operaci. Byl to fofr...ráno jsem v 7.30 přišla a v 8.10 už jsem spala. Nálada příjemná, uvolněna a pan doktor také. Po probuzení jsem měla chvilku nevolnosti,které po lécích přešly. Bolest se taky dala snést, nebylo to tak hrozne jak jsem čekala. Tlačí to, pali vás zada, ale da se to. Ale každá to máme asi podle prahu bolesti. Na druhy den jsem sla domu,mamka bydlí kousek tak mě tam manžel odvezl a na druhy den jsme jeli vytáhnout dreny-pan Dr.taha rychle ? takže taky ok. A hlavně se vám uleví,jak poté co vám den po operaci sundaji obvazy,tak i po vytažení drenu. Byla jsem na operaci v Havirove na klinice a personal byl moc veselý,příjemný,včetně pana doktora,který si nás chodil kontrolovat. Všem bych chtěla poděkovat a vy,které váhate,jděte do toho. Chtěla jsem plné trojky,které budou vypadat prirozene a ve všem jsem dala na pana doktora a už se těším,až si prsa sednou a zmeknou. Už teď jde vidět rozdíl mezi tím,kdy byla po operaci a nyní zhruba po 9dnech. Takže za mě vše na 1...výběr pana doktora,jeho výběr velikosti,klinika i personal. Všem veliké DÍKY a doporučuji.
A implantáty mám Mentor střední profil kulaté 450ml

Zobrazit příspěvky17 Skrýt příspěvky17
Telina

Ty jsou fakt perfektní.??...můžete mi prosím říct vaše míry pod prsy?

Zobrazit odpovědi 2
Renca

Moc děkuji ❤️ Pod prsy mám 80cm

Reakce na Renca
Telina

Děkuji...fakt pěkna práce, užívejte je☺?

Telina

Máte prosím aktuální foto, jak se prsa usadily?děkuji

Zobrazit odpovědi 11
Renca

Teď jsou nějaké 4 týdny a jde vidět,ze se mění...a cítím,ze se tam jeste při nějakém pohybu “hýbou” takže budou zase podle mě za další týdny zase jiné...

Reakce na Renca
Telina

Děkuji, ?usazují se moc pěkně?.A vše v pořádku??

Reakce na Telina
Renca

Taky děkuji ? ano vše bez problému,dělám už téměř vše,jen opatrně a příští týden už půjdu do práce,což bude taková větší zkouška. Tam už mě nikdo šetřit nebude ? jizvy se myslím taky hojí dobre ?

Reakce na Renca
Telina

Tak to ráda slyším☺můžu se ještě zeptat na první dny po operaci?Nosila jste jen košile nebo v pohodě zvládnu trička kvůli zvedání rukou. ?

Reakce na Telina
Renca

Ty první dny jsem nosila mikiny,tilko...ale po tydnu to dáte si myslím. Záleží jak se budete citit...ale košile a mikiny jsou určitě jednodušší ? a kdy vás to čeká??

Reakce na Renca
Telina

Děkuji?.Jdu 9.12.?a už jen odpočítávám.?☺

Reakce na Telina
Renca

Jdete k Mudr.Paciorkovi?? Budu držet palce a budete určitě moooc spokojena...uteče to jako voda,uvidíte...?

Reakce na Renca
Telina

Ano, jdu a budu mít stejnou velikost jako Vy:-).Moc děkuji?☺

Reakce na Telina
Renca

Tak budu na vás myslet a věřím,ze taky vložíte krásný příspěvek a budete spokojena ???

Reakce na Renca
Telina

Děkuji, určitě ano??

Reakce na Telina
Lucie

Musím říct, že mně se na těch Mentorech líbí hlavně ta dlouhodobá spokojenost holek, kdy vydrží opravdu dlouho estetický výsledek. Ve spojení s vyoperovaným lékařem je to pak ta nejlepší možnost.

Iva

Renčo, na kolik výjde taková operace? Silně to zvažuju. Iva

Zobrazit odpověď
Renca

Ahojte Ivi,mě vyšla na 69tis ...😉 jdete do toho,nemáte co ztratit,jen získat 😉 já bych do toho sla klidně znova 😉

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Dobrý den. Chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu primáři . S recenzí jsem čekala než se prsa usadí a uvidím konečný výsledek. Mám kulaté Mentor 500 ml CC střední profil. Nejdříve jsem si myslela, že budu mít ohro... Více 

1 Like   5 Komentářů