Estetika Tábor a České Budějovice

Estetika Tábor a České Budějovice

Žádné recenze
Ohodnotit
Klokotská ulice 104, Tábor, Jihočeský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Estetika Tábor a České Budějovice
Estetika Tábor a České Budějovice
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

V Táboře nás najdete v Klokotské ulici. V Českých Budějovicích máme studio na poliklinice Metropol. Otevřeno je od pondělí do pátku.

Vítejte na profilu Studia Tábor - centra estetické a laserové medicíny. Najdete nás na jihu Čech, v Táboře a v Českých Budějovicích.

Bojujeme proti známkám stárnutí a pomáháme klientům navracet tváři i tělu požadované kontury a mladistvější vzhled.

Konkrétně provádíme například aplikaci výplňových materiálů pro vypnutí pleti a odstranění vrásek, odstranění chloupků, laserovou epilaci, injekční lipolýzu nebo lymfodrenáže. Dále se zaměřujeme například na léčbu akné, kryoterapii, mikrojehličlování nebo odstranění rozšířených žilek. Zabraňujeme také například padání vlasů.

Můžete u nás také cvičit na nejrůznějších fitness strojích, jako je třeba VacuShape. Dále máme například Vibrační plošinu, Rolletic nebo revoluční stroj Five Riders.

Na veškerá ošetření z naší nabídky se můžete objednat v Táboře. Výpis služeb prováděných v Českých Budějovících najdete na našem webu.

Důležité pro nás je, aby se u nás klienti cítili co nejlépe. Snažíme se tedy o co nejefektivnější práci, která klientům přinese očekávané výsledky téměř bez bolesti.

Disponujeme spoustou špičkových přístrojů, proto můžeme nabídnout komplexní portfolio estetických služeb. Invazivní ošetření mají na starosti spolupracující lékaři, kteří jsou opravdovým špičkami ve svém oboru.

Studio vzniklo v roce 2008 a od té doby poskytuje klientkám tu nejlepší péči v oblasti estetické medicíny založenou na moderních přístrojových metodách.

Na návštěvu u nás se prosím předem telefonicky objednávejte. Na telefonu vyřizujeme i případné dotazy. Budeme se na vás těšit!

Nabízíme také vouchery na naše estetická ošetření. Vaše blízké tak můžete potěšit krásným a praktickým dárkem.

Vedle dárkových poukazů prodáváme také profesionální kosmetiku a nejrůznější výživové doplňky.

Rozšířili jsme naši nabídku v Českých Budějovicích o prodlužování řas. Více aktualit najdete na našem webu nebo sociálních sítích.

První návštěva zdarma:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.