Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

4. 4. 2019 · Aktualizováno: 15. 4. 2019

Augmentace malých asymetrických prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 78.000 Kč
86747
86748

O lékaři

Hodnocení:
Augmentace malých asymetrických prsou
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

K vyléčení svých velkých malých komplexů jsem se rozhodla pro augmentaci prsou, a pro Body kliniku a konkrétně pro pana doktora Menšíka jsem se rozhodla jen na základě skvělých recenzí na internetu a nyní tyto recenze velice ráda potvrdím a rozšířím :). Již při konzultaci jsem byla přesvědčená, že jsem zvolila správně a návštěvu jiné kliniky ani jiného lékaře jsem pro své další rozhodování nepotřebovala. První konzultaci jsme protáhli téměř na 1,5 hod., pan doktor se mnou trpělivě probral všechny mé dotazy a možnosti a díky vkládání zkušebních implantátů do podprsenky jsem měla lepší představu, jaký bude výsledný efekt. Pana doktora jsem před operací navštívila ještě jednou a nakonec k operaci prsou následný den přidala ještě operaci dolních víček. S výsledky obou operací jsem maximálně spokojená a taktéž s přístupem pana doktora a celého týmu a personálu na klinice. Všem moc děkuji a vřele doporučuji!

4

Komentáře (4)

Klobouk dolů před přístupem a odvedené práci pana doktora. Vždy se nepoštěstí mít krásná prsa od přírody ale vy po zákroku jste v cílové pásce krásy. Přeji vám osobní vnitřní radost pro každý den...o ní jde části žen hlavně.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.