Augmentace malých asymetrických prsou

Martina

K vyléčení svých velkých malých komplexů jsem se rozhodla pro augmentaci prsou, a pro Body kliniku a konkrétně pro pana doktora Menšíka jsem se rozhodla jen na základě skvělých recenzí na internetu a nyní tyto recenze velice ráda potvrdím a rozšířím :). Již při konzultaci jsem byla přesvědčená, že jsem zvolila správně a návštěvu jiné kliniky ani jiného lékaře jsem pro své další rozhodování nepotřebovala. První konzultaci jsme protáhli téměř na 1,5 hod., pan doktor se mnou trpělivě probral všechny mé dotazy a možnosti a díky vkládání zkušebních implantátů do podprsenky jsem měla lepší představu, jaký bude výsledný efekt. Pana doktora jsem před operací navštívila ještě jednou a nakonec k operaci prsou následný den přidala ještě operaci dolních víček. S výsledky obou operací jsem maximálně spokojená a taktéž s přístupem pana doktora a celého týmu a personálu na klinice. Všem moc děkuji a vřele doporučuji!

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Michaela

To je opravdu perfektní práce, skvěle vyřešená asymetrie. Máte anatomické implantáty Mentor - nové prsa mají tak přirozený tvar, že bych řekla, že určitě ano?

Jakou velikost implantátů jste zvolili?

Zobrazit odpověď
Martina

Dobrý den, ano, mám anatomické implantáty Mentor, 295 ml :)

Coco20

Klobouk dolů před přístupem a odvedené práci pana doktora. Vždy se nepoštěstí mít krásná prsa od přírody ale vy po zákroku jste v cílové pásce krásy. Přeji vám osobní vnitřní radost pro každý den...o ní jde části žen hlavně.

Zobrazit odpověď
Martina

Krásně napsáno, děkuji moc!😊

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 10.5.2018
Spokojený/á

Pan doktor Menšík je opravdu neskutečný profesionál!Má zlaté ruce a musím konstatovat, že s tak skvělým přístupem jsem se v rámci konzultací na jiných klinikách v Brně opravdu nesetkala!S výsledkem jsem nadmíru spokojená... Více 

Doktor ve Vašem okolí