Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

3. 2. 2021 · Aktualizováno: 24. 2. 2021

Trápení s opravdu velmi malými prsy

Stojí to za to
Průměrná cena: 80.000 Kč

O lékaři

3 adresy v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Praha (kraj)...
Hodnocení:
Velmi oceňuji profesionální přístup, příjemné prostředí kliniky, konzultace po telefonu a hlavně milý a ochotný personál.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

O zvětšení prsou jsem uvažovala již v mládí, trápila mě opravdu velmi malá prsa. Bohužel po narození dcery a po kojení mi prsa nezůstala vůbec žádná. Byl problém koupit si podprsenku či vršek k plavkám... A navíc mi tím velmi kleslo sebevědomí. Po úvahách a doporučení známé jsem zvolila kliniku Yes Visage a konkrétně pana doktora Al Awu. A ze své volby jsem nadšená! Pan doktor je velmi milý, na konzultaci jsme se shodli na velikosti implantátu (255 ml), chtěla jsem přirozená prsa, která budou odpovídat mé postavě. Pan doktor viděl mou situaci stejně. Samotný zákrok proběhl cca 2 měsíce od konzultace a krom prvního dne operace jsem bolesti neměla prakticky žádné. Průběh hojení probíhal velmi dobře, bez jakéhokoli porblému. Na doporučení jsem brala Wobenzym, pro urychlení hojení.

1

Komentář (1)

Dobrý den,
moc děkuji za sdílení Vaší zkušenosti. Je super číst, že jste z výsledku nadšená 😊
Pokud byste si našla chvilku čas, ráda bych Vás požádala o pomoc při výběru implantátu u jedné z našich uživatelek. Momentálně se rozhoduje nad značkou a mezi vybranými je právě Polytech. Přímý odkaz 👉 https://forum.estheticon.cz/zvetseni-prsou-augmentace-mammaplastika/motiva-nebo-polytech-57311 👈
Předem moc děkuji za jakýkoliv komentář a užívejte nového dekoltu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.