Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Moje nová prsa značky Mentor, která jsem chtěla mít od 15.

Jsem po zákroku Stojí to za to
Ali916511
Vytvořeno: 2. 10. 2020 · Aktualizováno: 27. 1. 2021

O lékaři

MUDr. Ivan Justan, Ph.D.
MUDr. Ivan Justan, Ph.D. 2 adresy v Jihomoravský kraj...
Hodnocení:

Byla jsem zatím jen na konzultaci u pana doktora, ale působil na mě velmi profesionálně a příjemně. :) Byla jsem na konzultaci i u jiného vyhlášeného pana doktora, ale moc dobře jsem se tam necítila, i když pan doktor byl taky moc příjemný. Nakonec jsem se rozhodla svěřit do rukou panu doktoru Justanovi. Teším se na termín operace, jak na Ježíška. 🤭

Příběh

Dobrý den, chtěla bych přidat i svojí zkušenost. :) 23.9. Jsem podstoupila zvětšení prsou, což byl můj celoživotní sen. Stále jsem ho odkládala a teď se konečně stal skutečností.
Operoval mě skvělý pan doktor Ivan Justan, který proste ví, co dělá! Je velmi pečlivý a jemný. Nemohla jsem se rozhodnout lépe! Jsem cca 10 dní po zákroku, takže výsledek ještě není finální. Ale! Už teď mohu jen a jen pochválit pana Doktora. Pokud se rozhodujete a nevíte kam, pan doktor je rozhodne skvělá volba. Však lze dohledat spousty recenzí na celém internetu, ne jen zde.

Pane doktore, moc vám děkuji, že jsem se vám mohla svěřit do rukou. Neměl jste to se mnou jednoduché, takže děkuji i za trpělivost. Výsledek byl skvělý hned první den operace. Čekala jsem cokoliv, ale že budu mít hned tak krásné balónky fakt ne. :D Každým dnem jsou jen krásnější a krásnější. Ještě toho na sobě trochu upravit potřebuji a vím už, ze půjdu zase jedině za panem doktorem.

Klinika mě tentokrát mile překvapila. Personál byl příjemný, i v této těžké době covidové. Jídlo i ubytování jako na hotelu, pokojík jsem mela jen pro sebe. Pamatuji si jak jsem se probudila ještě na sále a brečela. I v tu chvíli, kdy jsem ještě byla “přiblbá” se chovali moc hezky, někdo pronesl ,,to je štěstím!” :) Bolest byla po probuzení hrozná, jakoby mě srazilo letadlo. Ale každou hodinu lepší a lepší. Doma jsem “trpěla” asi dva dny, pak už to vse pomalu ustupovalo. Jsem už skoro v plné parádě a doma jim skončila pohoda. :D

Tak doufám, že vše bude dál jen duhou zalité, protože katastrofické scénáře, to je moje.. ale stejně mě to neodradilo splnit si svůj sen. Žijeme jen jednou.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

boubelka86
boubelka86
Doporučený člen

· Plzeň

· 27. 1. 2021

Ohromě Vám to sluší a myslím, že katastrofické scénáře nejsou na místě :) ... i proto, že jste si vybrala implantáty se skvělým záručním programem.
Pro Vás - i další ženy, co se teprve rozhodují a Váš příběh je inspiruje - více info tu: https://www.medimplant.cz/wp-content/uploads/2018/02/2018_warr_cz_web.pdf

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.