24. 4. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Operace žil klasickou metodou - recenze

Operace žil klasickou metodou - recenze

20.února 2019 jsem prodělal operaci křečových žil klasickou metodou prováděnou Dr. Pirklem .Po 6. týdnech rekonvalescence hodnotím komplexní zákrok takto : Přístup pana Dr.Pirkla k pacientovi byl ve všech fázích perfektní. Je to vynikající operatér na špičkové úrovni. Vše pacientovi vysvětlí co a jak bude probíhat a to v přívětivé atmosféře. Zákrok mi 100% pomohl a hojení proběhlo velmi rychle a bez problémů. Na závěr jsem cítil ,že Dr. Prikl je vynikající, člověk ,který rozdává lidem klid a pohodu , nehledě na jeho špičkové profesionální operatérské schopnosti. Doporučuji všem pacientům . Ještě jednou děkuji Dr. Pirklovi a jeho kolektivu.

Operace křečových žil
Manžel má problém s křečovými žilami již delší dobu. Rozhodli jsme se, že tento problém budeme řešit. Vzhledem k tomu, že se chystá do nového zaměstnání, je v jeho zájmu, aby jeho rekonvalescence byla co nejkratší .