MUDr. Krista Pěchovová

MUDr. Krista Pěchovová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Hroznětínská 350, Ostrov, Karlovarský kraj
MUDr. Krista Pěchovová
MUDr. Krista Pěchovová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Krista Pěchovová je specialistkou v oboru dermatovenerologie. Poskytuje komplexní péči týkající se vyšetření, diagnózy y léčby kožních onemocnění a kromě toho nabízí též specifické zákroky a ošetření estetické medicíny. Paní doktorka Pěchovová je členkou České dermatovenerologické společnosti, Společnosti ambulantních dermatovenerologů a Společnosti pro korektivní dermatologii a kosmetologii.

Specializace a preferovaná oblast činnosti

U MUDr. Kristy Pěchovové je možné podstoupit různé druhy estetických ošetření. V oblasti chemického peelingu je to fenolový peeling, jehož podstatou je sloupnutí vnějších vrstev kůže a vyrovnání pokožky například po poškození sluncem, a glykolový peeling, při kterém se využívá kyselina glykolová k odstranění vrchní vrstvy kůže a k podnícené tvorby kolagenu a elastinu.

Epilace elektrickou jehlou je metoda odstranění chloupků v obličejové a krční partii a v oblasti prsních dvorců. Epilace využívá principu elektrolýzy a je minimálně bolestivé.

Léčba biostimulačním laserem je ošetření, které se hojně využívá k hojení jizev, léčbě akné či regeneraci pokožky. Biostimulační laser přispívá nejen ke správnému hojení, ale též ke zvýšení obranyschopnosti kůže. Ošetření je neinvazivní a kompletně bezbolestné.

V ordinaci je též možné odstranění mateřských znamének a různých kožních výrůstků, MUDr Pěchovová se též zabývá léčbou akné a hemangiomů, nadměrného pocení a zánětu žil neboli flebitidy,

Naše ordinace

MUDr. Krista Pěchovová v současnosti působí na klinice v Ostrově. Ve své ordinaci poskytuje péči svým pacientům každý všední den, tedy od pondělí do pátku mezi 6:30 a 18:00. Objednání na vyšetření je možné na čísle +420 353 821 450.

Poliklinika Ostrov

Poliklinika Ostrov je zdravotnické zařízení nacházející se v Ostrově v ulici Hroznětínská. Své služby zde poskytuje množství lékařů v oblastech ortopedie, praktického lékařství, gynekologie, chirurgie, diabetologie, gastroentrologie, očního lékařství, ušní, nosní, krční, psychiatrie, stomatologie a pediatrie. Nachází se zde též rentgenologické pracoviště vybavené skiagrafickým a sonografickým přístrojem a zubařským rentgenem. V areálu je pacientům k dispozici lékárna.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Frakční laser

Paní doktorka je velice milá a odborník na svém místě.Chodime k ní léta, celá rodina na kontrolu znamének a u jednoho z nás podchytila včas za což jsme vděční.U p.dr. je příjemná sestřička a ošetření u nich jde rychle.... doporučuji.E.B.

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.