MUDr. Jana Synková

MUDr. Jana Synková

(11 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Houškova 507/26, Plzeň, Plzeňský kraj
MUDr. Jana Synková
MUDr. Jana Synková
(11 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jana Synková
  • specialista v oboru korektivní a estetické dermatologie
  • absolvovala specializované vzdělání v oblasti obličejové anatomie a čelistní chirurgie
  • certifikována pro aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, liftingu vstřebatelnými nitěmi, aplikaci chemického peelingu i mezoterapie
  • věnuje se též preventivní medicíně a komplexní péči o lidské tělo

Estetická medicína, korektivní dermatologie, maxilofaciální chirurgie.

Již na začátku své kariéry jsem si řekla, že chci dělat vše jinak. Poslední dobou se bohužel i z medicíny stává především business a já touto cestou jít opravdu nechci. Ke každému pacientovi přistupuji individuálně a s maximální péčí. Mým cílem je pacientovi opravdu pomoci, a to v dlouhodobém měřítku. Odmítám ten postup, kdy se pacientovi udělá zákrok pouze za vidinou zisku, ale zákrok vlastně ani nebyl třeba či nebyl vhodný. S tímto se u mě na klinice nikdy nesetkáte. Svou práci dělám tak, abych z toho já sama měla krásný pocit a čisté svědomí. Také se vždy veškeré postupy snažím co nejlépe vysvětlit, aby pacient pochopil, jaké úžasné procesy se v těle po zákroku budou odehrávat.

Jiný přístup jsem zavedla i na své plzeňské klinice Genesys Medical. Naším cílem je, aby se k nám pacient vždy těšil, aby pokaždé odešel po všech stránkách spokojený a aby se u nás cítil příjemně. Celý náš tým je pacientům téměř 24 hodin denně k dispozici na sociálních sítích a snažíme se klientům/klientkám vyjít maximálně vstříc. A jsem moc ráda, že tato vize opravdu funguje. Na klinice již několik měsíců panuje rodinné prostředí a je úžasné, jak krásné vztahy jsme si s pacienty vytvořili.

Vždy jsem byla velký “vědátor” a potřebovala jsem o lidském těle vědět naprosto vše. Proto jsem se po dokončení medicíny rozhodla, že tento obor poznám i z druhé strany. Několik let jsem pracovala ve výzkumu ve švýcarské farmaceutické společnosti, kde jsem měla možnost poznat veškeré chemické děje v těle a jak s léky souvisí. Poté jsem se opět vrátila k medicíně a k mé milované maxilofaciální chirurgii.

Estetické medicíně se věnuji již několik let. Pravidelně se účastním prestižních světových konferencí a kongresů, kde se dozvídám nejnovější pokroky v oblasti estetické medicíny a korektivní dermatologie a jsem potěšena, že sama již velkou část svých poznatků kolegům předávám.

MUDr. Synková se pravidelně účastní celosvětových kongresů ohledně všech oblastí estetické a korektivní dermatologie, včetně trichologie či tělových ošetření. Je ředitelkou Diamantové nadace, která podporuju onkologický výzkum.Konzultace trvá zhruba 30 minut, kdy se detailně dozvíte všechny informace o Vámi vybraném zákroku. Zhodnotíme si přesný postup léčby. Následně si Vás pečlivě vyšetřím. Průběh vyšetření záleží na typu zákroku, který chcete podstoupit. Při trichologickém vyšetření si lupou prohlédnu pokožku hlavy, mikroskopicky prověřím strukturu vlasu. Například při léčbě akné si pod lupou a hmatem vyšetřím celou Vaši kůži. Při těchto dvou vyšetření je i nesmírně důležité důkladně probrat Váš životní styl. Při ostatních zákrocích je vyšetření podstatně rychlejší. Přesně si řekneme, co se bude dít a na zákrok se v podstatě může jít ihned.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Přijímané způsoby platby:

  • Jiné

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Recenze (11)

5.0
11 Recenzí · 100 % doporučuje

Pokud máte ošklivé strie, čím dříve podstoupíte ošetření, tím lepší budou výsledky, alespoň tak mi to bylo řečeno a moje výsledky jsou úžasné.

Kompletní příběh (Odstranění strií):
Strie na břiše po porodu

Nejlepší ❤️❤️❤️❤️ salón krásy🔝 Paní doktorka Synková je tak empatická a úžasná🌸🌹profesionálka a skvěle se doplňují s jejím skvělým a milým personálem💐 Podstoupila jsem více procedur, ať už v oblasti obličeje, tak i těla. A pokaždé jsem velice spoko...Číst dál

S touto klinikou jsem moc spokojen, celý život jsem se bál zubaře , tady díky jejich přístupu ke klientovi a příjemnému prostředí jsem se konečně rozhodl udělat něco na co bych se asi nikdy neodhodlal. Kliniku mi doporučil kamarád a teď už vím že kdy...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.