Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

7 komentářů

Zvětšení poprsí v Plzni

Pacient: Trenka

Plzeň

Zákrok: stojí to za to

Informuje: Trenka. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: Trenka o: MUDr. Tomáš Kydlíček Ph.D., MBA

5.0

Zvětšení poprsí v Plzni

28. 11. 2019 · Aktualizováno: 7. 10. 2023

Operace u pana doktora dopadla na jedničku. Je to příjemný a pozitivní člověk, který přesně odhadl moji představu o velikosti. Bolesti po operaci nebyli žádné a už druhý den po zákroku jsem nepotřebovala léky na bolest. Doporučuji je to prostě profík.

7

Komentářů (7)

Ahoj Trenko, prozradíš značku a velikost implantátu? Díky :)
Odpovědět
Ahoj, 290ml polytech anatom.
Odpovědět
Také přemýšlím nad 290-300ml. Jsou tak akorát viď?
Odpovědět
Ahoj, mě by zajímalo umístění implantátu?
Odpovědět
Mám implantát pod žlázou.
Odpovědět
A jaký jste měla prosím zaklad? Není hmatatelny?
Odpovědět
Měla jsem 75 B takže nějaký základ jsem měla, implantát vidět není.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Abdominoplastika, muž u MUDr. Horyny

Moje spokojenost s panem doktorek snad ani nejde popsat. Pan doktor Horyna, neni jen velký profesionál ale také užasný člověk. Jsem neskutečně rád, že právě on vyřešil můj problém. S výsledkem zákroku jsem maximálně spokojený. Poděkování patří...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína