MUDr. Jaromír Pelčík

MUDr. Jaromír Pelčík

Žádné recenze
Ohodnotit
Náměstí míru 3, Plzeň, Plzeňský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Jaromír Pelčík
MUDr. Jaromír Pelčík
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Jaromír Pelčík v současnosti působí v zařízení Medicentrum Biomed, které se nachází v Plzni. Toto zdravotnické nestátní zařízení založil, a to již v roce 1995 – tehdy se ovšem nacházelo na jiné adrese.

Medicentrum Biomed zajišťuje zdravotní péči v několika oborech – jedná se například o internu, chirurgii, gynekologii či rehabilitaci. Zmíníme však také, že zde má významné zastoupení i netradiční medicína. Centrum provozuje také několik poraden – ty se zaměřují například na obezitu, léčbu chronických zánětů, dále také léčbu alergií a ekzémů.

V centru působí kromě MUDr. Jaromíra Pelčíka další 4 lékaři.

Tradiční obory

Jak již bylo zmíněno, zařízení nabízí léčbu v několika tradičních oborech.

V rámci chirurgie jsou realizovány ambulantní zákroky. Jedná se například o odstraňování mateřských znamének, probíhá zde také sklerotizace žil, nabídka činností obsahuje i základní výkony z oblasti plastické chirurgie.

Je zde zajišťována také základní gynekologická péče. Ta zahrnuje například léčbu chronických zánětů, poradnu pro nemoci prsu či pro těhotné, probíhá zde u specializovaná laserová léčba čípku.

Najdeme zde i služby praktického lékaře. Zmíníme, že registrace je možná již od 14 let věku. Činnost zahrnuje i sportovní poradenství či psychologické poradenství.

Netradiční medicína

Akupunktura je velmi stará léčebná metoda, která má svůj původ v orientální medicíně. Akupunkturní sezení trvá zpravidla 10-30 minut. Léčba může být prováděna buďto klasicky vpichy, stejně tak je však ke stimulaci využíván například laser či elektrický proud. Počet sezení se vždy odvíjí od konkrétní diagnózy pacienta, nejčastěji je však třeba absolvovat 5-10 návštěv.

Jako další metodu zmíníme tzv. plynové koupele. Jedná se o lázeňskou proceduru, kdy se pacient koupe v lékařském CO2 (za využití speciálního vaku). Délka koupele je 30 minut a jedná se o velmi relaxační a příjemnou metodu. Plynové koupele velmi dobře působí na léčbu chronických kožních defektů, mají však pozitivní vliv i na oběhovou slabost či poruchy prokrvení dolních končetin.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Léčba křečových žil

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související zákroky