Kožní klinika ACHILLEA s.r.o.

Kožní klinika ACHILLEA s.r.o.

Žádné recenze
Ohodnotit
Libčická 397/4, Praha, Praha (kraj)
Kožní klinika ACHILLEA s.r.o.
Kožní klinika ACHILLEA s.r.o.
Žádné recenze

Informace

Najdete nás na Praze 8 v Čimicích. V sanatoriu i v ambulanci ordinujeme od pondělí do pátku. V pátek pouze do 18.30, ostatní dny do 19.30. Objednávky přijímáme telefonicky, na veškerá vyšetření je nutné se objednat. Na Naši kliniku se bez problému dostanete městskou dopravou. Najdete nás několik minut od autobusové zastávky Čimice. Přijet můžete také vlastním vozem. V okolí je dostatek parkovacích míst.

Achillea – Kožní klinika se specializuje na kožní onemocnění a estetické problémy.

Kliniku tvoří : 1. Kožní ambulance, 2. Kožní sanatorium 3. Estetická dermatologie.

  1. Základem sanatoria jsou kožní ambulance, ve kterých lékaři ošetřují veškerá kožní onemocnění bez nutnosti doporučení praktického lékaře. Pacienti se telefonicky objednávají na konkrétní hodinu.
  2. Sanatorium funguje na principu denního stacionáře od roku 1991. Léčba pacientů se opírá o systémovou léčbu a balneofototerapii. Specializuje se na chronická kožní onemocnění jako lupénka, ekzémy a akné.
  3. 3. V roce 2008 bylo otevřeno moderní centrum estetické dermatologie, které používá moderní laserové přístroje a nabízí řešení v těchto oblastech: omlazení pleti, znaménka a kožní výrůstky, žilky, depilace , lymfologie, pigmentace, jizvy a další.

Vítáme vás na profilu kožní kliniky Achillea. Zaměřujeme se na estetickou a obecnou dermatologii. Naši specialisté jsou špičkovými odborníky s mnohaletou klinickou praxí.

Specializujeme se na léčbu ekzému, akné, lupénky, lymfedému, kožních nádorů, nemocí obličeje a dalších kožních chorob.

Opíráme se o mezinárodně uznávanou metodu léčení kožních nemocí - takzvanou balneofototerapii, která je založená na kombinaci léčebných koupelí a světloléčbě. Klademe ale důraz na osobní přístup ke každému pacientovi a podle toho volíme doplňkové léky.

Estetickou dermatologií jsme se začali zabývat v roce 2009, kdy naše zařízení prošlo celkovou rekonstrukcí. Z této oblasti provádíme například odstranění chloupků laserem, ošetření pigmentových skvrn, redukci vrásek, odstranění jizev, celkovou rejuvenaci pleti obličeje krku a dekoltu, lékařský chemický peeling apod. Velký rozvoj v současné době zaznamenávají hlavně lasery, které jsou šetrné a přitom velmi efektivní.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami. Ošetření u nás trvá zhruba 30 až 60 minut. Pro návštěvu u nás není nutné mít doporučení praktického lékaře. Stačí se objednat podle vašich časových možností.

Pro obě oblasti naší činnosti používáme nejkvalitnější a nejnovější přístroje.

Kožní klinika Achillea vznikla roku 1991 a od té doby se stala vyhledávaným zdravotnickým zařízením. Léčíme veškeré kožní nemoci a úspěšně řešíme také estetické problémy našich klientů.

Na našem webu najdete kromě všech potřebných informací také články o kožních nemocech a možnostech jejich léčby i novinky a trendy z estetické dermatologie. Můžete si tam navíc virtuálně prohlédnout celou naši kliniku.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ano
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.