Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 6. 2020 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Doktor Alberto je asbolutni jednicka

Stojí to za to
Průměrná cena: 5.000 Kč

V minulosti jsem uz vyzkousela vice klinik,prevazne v zahranici. Doktor Alberto je asbolutni jednicka se svymi znalostmi a estetickym citenim. Mela jsem geneticky prebytek tuku v oblasti pod bradou, po trech sezenich vse zmizelo a ma dolni celist je vice definovana. Naprosto doporucuji !

2

Komentáře (2)

Dobrý den, mohu se zeptat o jaký zákrok se jednalo? Mám podobný problém.
Odpovědět
Dobry den Michaelo, jak je zmineno vyse v prispevku, Dr. Alberto mi pomohl odstranit geneticky prebytek tutu v oblasti pod bradou. Tato oblast neni podminena celkovou vahou, takze se s ni jinak nez kosmetickym zakrokem neda bojovat. Rozhodne proceduru lipolyzi doporucuji.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Tuk v problémových partiích
Dobrý den, prosím Vás o bližší informace ohledně injekční lipolýzy. Jak je tato metoda účinná? Kolikrát je na problémové místo třeba injekci aplikovat, a jak se tato metoda pohybuje cenově. Děkuji za informace.
Celulitida na zadních partiích

Před zákrokem jsem byla nespokojená s celulitidou na zadních partiích. A již po několika návštěvách jsem viděla rozdíl. Sestra Jana, která mě většinou ošetřovala je velice vstřícná a milá. Zodpověděla všechny mé otázky a provedla pečlivě ošetření....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.