Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lipolýza: ceny

4.823 Kč
průměr
103
podle
lékařů

Lipolýza je neinvazivní metoda k eliminaci podkožního tuku bez použití skalpelu. Během lipolýzy dochází k aplikaci chemických látek, které vyvolávají štěpení nahromaděného tuku – ten je následně z podkoží přirozeně odbourán. Tato metoda je vhodná k odstranění malých tukových polštářků – například v oblasti podbradku, tváří, krku, stehen, hýždí, břicha apod., či ji lze použít ke korekci těla po chirurgické liposukci. Průměrná cena lipolýzy je 10.000 Kč.

Lipolýza: ceny
Lipolýza Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 1.300 Kč 8.150 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 1.550 Kč 2.100 Kč
Ceny ve městě Ostrava 2.500 Kč 3.750 Kč 5.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.500 Kč 2.750 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 6.000 Kč 10.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 2.500 Kč 5.750 Kč 9.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.000 Kč 2.500 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Beroun 2.490 Kč 3.640 Kč 4.790 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně lipolýzy?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se lipolýza podstupuje. V konečné ceně ošetření je obecně zahrnuto následující:

  • Samotné ošetření: lipolýza je bezbolestná a provádí se bez užití anestezie a nutnosti následné hospitalizace. Ošetření trvá přibližně 20 až 30 minut.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní odborná konzultace: samotné lipolýze předchází počáteční konzultace s lékařem. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pacienta, vhodnost lipolýzy a zodpoví všechny potřebné dotazy. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 Kč a některé kliniky ji nabízejí v případě následného ošetření zdarma.

Co může zvýšit cenu lipolýzy?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž lipolýzu provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které lipolýza probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
  • Počet opakování, pro maximální možný účinek je vhodné ošetření 5 až 7krát opakovat v intervalech dvou až tří týdnů.
  • Složitost a rozsah ošetření – například kombinace lipolýzy s dalšími zeštíhlujícími metodami, jako je chirurgická liposukce, k ještě viditelnějším výsledkům.

Ceny podobných ošetření v České republice

Kromě lipolýzy, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 10.000 Kč za jedno ošetření, existují i jiné druhy lipolýzy k odstranění nahromaděného tuku v různých částech těla.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny dalších druhů lipolýz k odstranění nechtěných tukových polštářků:

  • Kryolipolýza: cca 3 000 Kč.
  • Laserová neinvazivní lipolýza: cca 1 500 Kč za jedno ošetření.
  • Radiofrekvenční lipolýza: cca 3 000 Kč za jedno ošetření.

Hradí lipolýzu pojišťovna?

Lipolýza je estetické ošetření, které není propláceno ze zdravotního pojištění. Pacient si jej tudíž hradí sám a to v plné výši.

Existuje možnost financování lipolýzy?

Ano, některé kliniky možnost financování svým klientům nabízí, dále je možné využít slev a cenových balíčků, které se liší v závislosti na klinice. Má-li pacient zájem o financování lipolýzy, měl by přímo kontaktovat konkrétní kliniku, která ošetření nabízí a vyžádat si bližší informace ohledně možnosti financování.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky je nutné vzít v potaz nejen cenu lipolýzy, ale také odborné zkušenosti konkrétního chirurga, který ji provádí a dále také recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří lipolýzu na dané klinice již podstoupili.

Nabídky pro zákrok Lipolýza

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Lipolýza. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
PROMO
Platí do 31. 5. 2024
Praha
Pokud se absolvujete zákrok lipolízy, dostanete pressoterapie zdarma
Platí do 31. 5. 2024
Praha
Injekční lipolýza patří k jednomu z nejúčinnějších a nejšetrnějších způsobů boje při odstraňování tukových polštářků v problematických partiích bez chirurgického zákroku. Tato metoda spočívá v injekční aplikaci speciálních chemických látek do problémové oblasti, které vyvolávají procesy (stimulují) rozštěpení tuků s jeho následným odbouráváním z těla přirozenou cestou. Účinnou látkou injekční lipolýzy je fosfatidylcholin neboli lecitin, který doslova rozpouští tuk v těch partiích, kde již nepomáhají diety ani cvičení. Tuto metodu lze rovněž použít pro korekci těla po chirurgické liposukci.
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Poděbrady
MUDr. Jiří Boháč Vám nabízí slevu 10% z Estheticon.cz
Stálá nabídka
Poděbrady
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok MUDr. Jiří Boháč. Využijte tuto skvělou příležitost požádáním o nabídku, kterou máte na dosah několika kliknutí: možnost ušetřit nikdy nebyla tak snadná a rychlá!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
MUDr. Anna Zborovská nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u MUDr. Anna Zborovská. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
Zobrazit nabídky