Informace o ceně: Lipolýza

2.173 Kč
průměr
72
odborníků

Injekční lipolýza je neinvazivní metoda k eliminaci podkožního tuku bez použití skalpelu. Během lipolýzy dochází k aplikaci chemických látek, které vyvolávají štěpení nahromaděného tuku – ten je následně z podkoží přirozeně odbourán. Tato metoda je vhodná k odstranění malých tukových polštářků – například v oblasti podbradku, tváří, krku, stehen, hýždí, břicha apod., či ji lze použít ke korekci těla po chirurgické liposukci.

Lipolýza Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 1.500 Kč 2.293 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 1.750 Kč 2.375 Kč 3.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 2.000 Kč 2.437 Kč 2.750 Kč
Ceny ve městě Brno 1.500 Kč 1.725 Kč 1.950 Kč
Ceny ve městě Hradec Králové 1.500 Kč 2.250 Kč 3.000 Kč
Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.
Nejnižší cena 1500 - 1.628 Kč
4 Příběhy
Průměrná cena 1.629 Kč - 2.716 Kč
6 Příběhů
Nejvyšší cena 2.717 Kč - 3.000 Kč
3 Příběhy

Rozložení cen

Cenová mapa

Zjistěte ceny v jednotlivých krajích
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr

Co je zahrnuto v ceně injekční lipolýzy?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se injekční lipolýza podstupuje. V konečné ceně ošetření je obecně zahrnuto následující:

  • Samotné ošetření: injekční lipolýza je bezbolestná a provádí se bez užití anestezie a nutnosti následné hospitalizace. Ošetření trvá přibližně 20 až 30 minut.

V ceně obvykle nebývá zahrnuta:

  • Úvodní odborná konzultace: samotné injekční lipolýze předchází počáteční konzultace s lékařem. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav pacienta, vhodnost injekční lipolýzy a zodpoví všechny potřebné otázky. Cena konzultace se pohybuje okolo 500 - 700 Kč a některé kliniky ji nabízejí v případě následného ošetření zdarma.

Co může zvýšit cenu injekční lipolýzy?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař, jenž lipolýzu provádí, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které injekční lipolýza probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
  • Počet opakování, pro maximální možný účinek je vhodné ošetření 5 až 7krát opakovat v intervalech dvou až tří týdnů.
  • Složitost a rozsah ošetření – například kombinace injekční lipolýzy s dalšími zeštíhlujícími metodami, jako je chirurgická liposukce, k ještě viditelnějším výsledkům.

Ceny podobných ošetření v České republice

Kromě injekční lipolýzy, jejíž průměrná cena se pohybuje okolo 2 200 Kč za jedno ošetření, existují i jiné druhy lipolýzy k odstranění nahromaděného tuku v různých částech těla.

Pro srovnání níže naleznete orientační ceny dalších druhů lipolýz k odstranění nechtěných tukových polštářků:

  • Kryolipolýza: cca 3 100 Kč.
  • Laserová neinvazivní lipolýza: cca 1 600 Kč za jedno ošetření.
  • Radiofrekvenční lipolýza: cca 3 000 Kč za jedno ošetření.

Hradí injekční lipolýzu pojišťovna?

Injekční lipolýza je estetické ošetření, které není propláceno ze zdravotního pojištění. Pacient si jej tudíž hradí sám – a to v plné výši.

Existuje možnost financování injekční lipolýzy?

Ano, některé kliniky možnost financování svým klientům nabízí, dále je možné využít slev a cenových balíčků, které se liší v závislosti na klinice. Má-li pacient zájem o financování injekční lipolýzy, měl by přímo kontaktovat konkrétní kliniku, která ošetření nabízí a vyžádat si bližší informace ohledně možnosti financování.

Obecná doporučení

Při volbě vhodné kliniky je nutné vzít v potaz nejen cenu injekční lipolýzy, ale také odborné zkušenosti konkrétního chirurga, který ji provádí a dále také recenze či pocity jednotlivých pacientů, kteří lipolýzu na dané klinice již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
sada

Jaká je celková cena břicha injekční lipolizu

Body&Face clinique

Body&Face clinique

Nejlepší odpověď

Dobrý den, v Body&Face clinique Vám můžeme nabídnout dvufázovou injekční lipolýzu za 2.099,- Kč. Jedná se o dvě návštěvy, kdy při první z nich je aplikován lipolytický preparát do požadované partie a při druhé návštěvě aplikujeme tzv. karboxyterapii, která podpoří účinek procedury. Výsledky bývají obvykle viditelné již po první aplikaci ale v ... číst dál

4 odpovědi číst dál

UltraShapedobrý den, ráda bych vytvarovala svou postavu pomocí ultrashape a chtěla jsem se zeptat jaká by byla celková cena za oblast břicha a vnitřních a vnějších stehen? Je možné zákrok provést dohromady jak na břichu tak na stehnách třeba v jeden den? děkuji za odpověď

Vážená paní, celková cena za ošetření uvedených lokalit se pohybuje zhruba kolem 60 tis. Kč, zákrok se dá provést v 1 den. Další podrobnosti naleznete na našich webových stránkách - www.drmuller.info. Pacienty před zákrokem vždy objednáváme na konzultaci, kde podrobně probereme princip metody, průběh ošetření, očekávání pacienta... S pozdrav ... číst dál

2 odpovědi číst dál
kmudrova

Dobrý den, ráda bych se zaptala jaké jsou možnosti vypnutí kontur dolní čelisti u mladších osob (25), které ještě neřeší stárnutí. Skus bych měla mít dobrý, jsem po dvou kolech rovnátek, jsem štíhlá, nikdy jsem nezhubla větší množství váhy po kterém by mi zůstala volná kůže, nezdá se mi, že bych měla ustupující bradu. Chápu, že to není nijak drastický problém, ale i v době kdy jsem prakticky trpěla podváhou jsem měla volnou kůži, která mi protahuje obličej a při sehnutí hlavy začne okamžitě vytvářet velmi fotogenické záhyby. Po "průzkumu možností" na internetu mě napadlo, že by to třeba by to mohla být trocha uloženého tuku, což by lipolýza mohla vyřešit. Nezdá se mi, že by to bylo na liposukci ani na profiloplastiku. Chápu že z fotek je těžké posoudit situaci. Vím, že některé vybrané fotky jsou dost nelichotivé a z určitého úhlu má každý dvojitou bradu, ale kromě té poslední jsou ještě někdy z konce střední (od té doby jsem trochu přibrala) a myslím že je na nich dobře vidět o co mi jde. Děkuji

Dobrý den, podle fotek se opravdu velmi špatně posuzuje. Nicméně, co se týče možností, které konkrétně u nás můžeme nabídnout, tak jsou to mezoterapeutická séra ke zpevnění povislé kůže, tuto proceduru je však nutné opakovat minimálně 4-5x. Další a efektivnější ošetření je pomocí přístroje LIFTERA. Liftera dosahuje vysokou energií ultrazvuku neinv ... číst dál

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU LIPOLÝZA

Injekční lipolyza jihočeský kraj
Dobrý den, chtěla bych podstoupit injekční lipolyzu podbradku můžete mi někdo prosím doporučit kam na to...
Lucia719474
Poslední komentář: 2. 10. 2018 ·
1

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Lipolýza. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Přístup lékaře i ostatního personálu je velmi profesionální a vstřícný. Odborné rady jsou pro pacientku prospěchu a lepšímu výsledku. Upozornění na to, co bude probíhat a samotném zákroku pacient vždy ocení, protože ví, co ho čeká.

Cena 990 Kč

S výsledkem jsem jednoznačně spokojená, a to již po druhé aplikaci - čeká mě ještě třetí - poslední, takže předpokládám, že to bude ještě lepší. Zákrok - aplikace účinné látky, trvá cca 15 min., takže úplně v pohodě. Pan doktor Chorvát, který zákrok prováděl, také naprosto pohodový.

Cena 10.000 Kč

V minulosti jsem uz vyzkousela vice klinik,prevazne v zahranici. Doktor Alberto je asbolutni jednicka se svymi znalostmi a estetickym citenim. Mela jsem geneticky prebytek tuku v oblasti pod bradou, po trech sezenich vse zmizelo a ma dolni celist je vice definovana. Naprosto doporucuji !

Cena 5.000 Kč