iveta_pongova390810
Injekční lipolýza
iveta_pongova390810

Dobry den pane doktore chtela bych na konzultaci,velmi me zajima injekcni lipolyza .V zari 20.09.2016 v 14.00 Karlovy Vary

verkri704911

Přístup lékaře i ostatního personálu je velmi profesionální a vstřícný. Odborné rady jsou pro pacientku prospěchu a lepšímu výsledku. Upozornění na to, co bude probíhat a samotném zákroku pacient vždy ocení, protože ví, co ho čeká.

kyleentar

Pan Paulat z Can Clinic je velmi příjemný a milý člověk. I přes mou fobii z jehel jsem se díky němu a jeho kolegovi cítila velice dobře a vůbec se nebála. Rozhodně jsem tam nebyla naposledy. Doporučuji všema deseti. :)

baro6173684

S výsledkem jsem jednoznačně spokojená, a to již po druhé aplikaci - čeká mě ještě třetí - poslední, takže předpokládám, že to bude ještě lepší. Zákrok - aplikace účinné látky, trvá cca 15 min., takže úplně v pohodě. Pan doktor Chorvát, který zákrok prováděl, také naprosto pohodový.

klara642383

Před zákrokem jsem byla nespokojená s celulitidou na zadních partiích. A již po několika návštěvách jsem viděla rozdíl. Sestra Jana, která mě většinou ošetřovala je velice vstřícná a milá. Zodpověděla všechny mé otázky a provedla pečlivě ošetření. Děkuji.

Na základě doporučení mé kamarádky, která na klinice LaserPlastic absolvovala u paní doktorky Lenky Faltové injekční lipolýzu a výsledek měla už po první aplikaci neuvěřitelný, jsem se rozhodla jít do toho taky. Aplikace trvala asi půl hodiny a paní doktorka, která je moc milá osoba, to udělala velmi pečlivě, protože světe div se, po druhé aplikaci mám 1 konfekční velikost dole :-) Takže všem vřele doporučuji, je to velmi účinný zákrok a výsledky jsou již do měsíce, kdy aplikovaná látka začne působit...Děkuji i sestřičkám za vřelý přístup, strachy jsem se klepala jak ratlík a díky jejich utěšování vše zvládla s grácií ;-) L.

anonymous921882

V minulosti jsem uz vyzkousela vice klinik,prevazne v zahranici. Doktor Alberto je asbolutni jednicka se svymi znalostmi a estetickym citenim. Mela jsem geneticky prebytek tuku v oblasti pod bradou, po trech sezenich vse zmizelo a ma dolni celist je vice definovana. Naprosto doporucuji !

jey4

Paní doktorka byla velmi příjemná a vstřícná. Jen bych ocenila více informací před zákrokem(např.že budu napuchlá, nemůžu se koupat atd.) Takže jak jsem psala vše super, jen nedostatek informací. A paní doktorka i personál kliniky na jedničku.