Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 6. 2020 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Skvělá Mudr.Pavlína Šťastná

Stojí to za to

Hodnocení od valk6196009:

Skvělá Mudr.Pavlína Šťastná

Byla jsem již 2 x na zákroku u paní MUDr. Pavlíny Šťastné a mohu vřele doporučit.Profesionální, milý a velmi příjemný přístup paní doktorky, vždy poradí,probere postup,nabídne možnosti a nechá člověka v klidu popřemýšlet.Velice ohleduplná,prostě moc fajn paní doktorka.Do jejích skvělých rukou se nebojím svěřit.Plánuji další zákrok pod jejím vedením.

2

Komentáře (2)

Dobrý den Valka, nakonec jste podstoupila další zákrok? Ráda bych se zeptala jaký?
Píšete, že jste byla 2x na výplních? Po jak dlouhé době?? Chtěla bych si nechat vyplnit vrásky okolo úst a nevím jak dlouho efekt vydrží. Děkuji
Odpovědět
Dobrý den, tak jak dlouho vydrží Vám to nevím, myslím, že každý to má dost individuální. Já jsem byla na botoxu, kyselině hyaluronové a teď uvažuji, že půjdu znovu po 2 letech.
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Drobné vrásky, modelace rtů
Mám drobné vrásky u očí a chtěla bych lehce vymodelovat především horní ret. Očekávám, že výsledek bude přirozený a ani pro mé nejbližší nepoznatelný, ale budu se cítit lépe.
Recenze - ošetření Juvédermem

K MUDr. Jitce Chaloupecké již docházím pěknou řádku let, ještě od jejího působení na předchozí klinice. Nejdříve mě trápily pigmentové skvrny od sluníčka na ramenou, pak jsem potřebovala vyříznout 2 kožní výrůstky na noze skalpelem a v posledních...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.