Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Zvětšení a úprava rtů

Jsem po zákroku Stojí to za to
anet_dankova
Opava · Vytvořeno: 17. 2. 2021 · Aktualizováno: 23. 2. 2021

O lékaři

MUDr. Šárka Běrská
MUDr. Šárka Běrská 2 adresy v Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj...
Kontaktovat odborníka
Příběh

Dobrý den, pro zákrok jsem se rozhodla minulý rok na jaře, po dlouhém rozmýšlení, přemlouvání se, kvůli očekávání spíš velké bolesti než zákrokem samotným.. Nakonec jsem však učinila v květnu první sezení (viz druhá fotka) a bylo mi aplikováno 1ml "řidší" kys.hyaluronové značky NEAUVIA, pro efekt nepatrného zvětšení a zachování přirozenosti. Třetí fotka je po druhém sezení na konci června toho samého roku, aplikováno 0,75ml "hustější" a silnější kys. té samé značky, pro větší objem a trvání..😊 Posuďte sami, jak velká/malá změna to je a jestli hezká či nehezká... Mně se to líbí moc, v říjnu toho roku jsem byla na dalším mililitru a teď na jaře plánuju jít zase. Jak se říká - s jídlem roste chuť☺️ Co se týče bolesti-já jsem pár vpichů cítila i po umrtvení, ale to proto, že jsem extrémně citlivá, avšak paní doktorka dělá zákrok vždycky jemně a ať to mám co nejrychleji za sebou☺️ Paní doktorku Běrskou doporučuji všemi deseti, je milá, citlivá, vždycky výjde mým požadavkůk a každému dobře poradí... Celkově jsem ráda, že jsem do toho všeho s kyselinkou šla, protože vidím pozitivní výsledek, kladné ohlasy, cítím se líp, i když nejsem nalíčená a myslím si, že každý kdo váhá, by do toho měl jít taky. Už jen proto, že se za zkoušku nic nedá, kyselina se dá v případě problémů rozpustit a tělu látka není cizí, ale postupně vstřebatelná a blahodárná... 10/10

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

martinaa6
martinaa6
Doporučený člen

· Brno

· 23. 2. 2021

Dobrý den Anet,
máte pravdu, kyselina není tělu cizí a Vám vykouzlila nádherné rty. Moc pěkně, hrozně se mi líbí. Chodíte v průměru každé 3 měsíce na doplňování?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.