Informace o ceně: Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

6.712 Kč
průměr
172
odborníků

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je nechirurgický zákrok, při kterém dochází k implantaci výplňového materiálu s obsahem kyseliny hyaluronové. Kyselina se aplikuje tenkou jehlou přímo do rtů, kde se postupně úplně vstřebá. Průměrná cena zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou je 6.712 Kč. Kromě viditelného zvětšení objemu rtů a korekce jejich kontur dochází i k redukci jemných vrásek okolo úst. Výsledkem jsou plné, smyslné rty a mladistvý úsměv.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 5.500 Kč 8.000 Kč 10.500 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 4.000 Kč 5.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 5.500 Kč 7.450 Kč 9.400 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 6.000 Kč 7.750 Kč 9.500 Kč
Ceny ve městě Praha 2.600 Kč 7.500 Kč 12.400 Kč
Ceny ve městě Kladno 3.000 Kč 5.500 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 2.500 Kč 6.000 Kč 9.500 Kč
Ceny ve městě Ostrava 5.500 Kč 6.500 Kč 7.500 Kč

Cena za tento zákrok je orientační - byla vygenerována na základě cen obsažených ve skutečných příbězích uživatelů portálu Estheticon.cz. Cena závisí na mnoha faktorech, jako je prestiž a zkušenosti lékaře/kliniky, složitost zákroku, atd.

Nejnižší cena 2500 - 5.033 Kč
+10 Příběhů
Průměrná cena 5.034 Kč - 8.390 Kč
+10 Příběhů
Nejvyšší cena 8.391 Kč - 13.500 Kč
4 Příběhy

Co je zahrnuto v ceně zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se zákrok podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

  • Úvodní konzultace s odborníkem: samotnému zvětšení rtů předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace lékař vyhodnotí zdravotní stav rtů, probere s pacientem jeho očekávání a zodpoví všechny potřebné otázky.
  • Použitý výplňový materiál: cena zde závisí na použité značce výplně s kyselinou hyaluronovou.
  • Anestezie: zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou probíhá v lokální anestezii – většinou aplikací znecitlivujícího krému, popřípadě je znecitlivění provedeno injekčně.
  • Samotný zákrok: aplikace kyseliny hyaluronové trvá cca 10 až 15 minut.

Co může zvýšit cenu zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

  • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
  • Klinika, na které zvětšení rtů probíhá.
  • Pacient, jeho zdravotní stav rtů a individuální potřeby.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 6.712 Kč, existují i jiné způsoby zvětšení rtů. Pro srovnání níže naleznete orientační ceny augmentace rtů:

  • Zvětšení rtů implantátem: od 10 000 Kč
  • Chirurgické zvětšení rtů: od 16 000 Kč

Hradí zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou pojišťovna?

Zvětšení rtů pacient podstupuje z čistě estetických důvodů, a proto jeho provedení zdravotní pojišťovny neproplácí.

Existuje možnost financování zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou?

Možnost financování zvětšení rtů některé kliniky svým klientům nabízí. V případě zájmu by se pacient měl obrátit přímo na konkrétní kliniku, jež se specializuje na tento typ zákroku a vyžádat si informace o možnosti financování.

Obecná doporučení

Pacienti by při výběru vhodné kliniky vždy kromě ceny měli zvážit i odbornost provádějícího lékaře a také recenze nebo pocity jednotlivých pacientů, kteří zákrok již prodělali.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
agama

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli by mi tu někdo doporučil nějakou kliniku v Praze? Chci si nechat vyplnit rty kyselinou hyaluronovou. Už dlouho si to chci nechat udělat jenže chci mít výsledek 100% mám velmi malé rty s celkově mi to ničí dojem proto bych potřebovala radu a pomoc popřípadě cenu zákroku přikládám foto mých rtů a rtů které bych chtěla docílit.

Dobrý den, můžeme Vám nabídnout naše služby na pobočce v Teplicích nebo v Praze, používáme preparáty Juvéderm, Neauvia a Hyamira. Cena zákroku je od 5500 Kč, kde typu použité výplně. Více o Nás se dočtete v recenzích :-) S pozdravem Klinika Mediestetik

2 odpovědi číst dál
myska625377

Dobrý den , Na základě svoji nedostatečné informovanosti jsem si nechala píchnout od jedné paní kosmeticky- bývalé zdravotní sestry výplň do rtu princess ze stříkačky 1ml . Nechávám si vyplňovat jen srdíčko takze velmi male množství . Dost ale vpich krvacel, ted to ale vypada Moc hezky ! Bohužel jedna kamarádka mí řekla ze za peníze které mi to paní píchla to urcite rozpichava , a tak je tam riziko infekce . Docela me to vyděsilo, chtěla jsme se zeptat pokud je tam opravdu riziko, tak jaké a přenosu čeho? Je pravda ze jsem si nechávala pichat rty vícekrát a pokaždé kolem sedmi tisíc, ted za 700 takze jsme byla překvapena . Byla Mo doporučena jelikož to picha velmi hezky ;(

Genesys Medical

Genesys Medical

Nejlepší odpověď

Dobré odpoledne, vážená paní Myško. Výplně rtů musí vždy provádět pouze vyškolený lékař, nikoli kdokoliv jiný, jelikož se jedná o invazivní zákrok samozřejmě s rizikem infekce, pokud není prováděn za dostatečných sterilních podmínek, které Vám při jakékoli aplikaci mimo zdravotnické zařízení nemohou být zaručeny. Nákupní cena 1ml kvalitní výplně ... Číst dál

4 odpovědi číst dál
mirri

Jaká je prosím orientační cena rozpuštení nepovedené výplně horního rtu? Po zvětšení se zvýraznila asymetrie rtu, která před zvětšním nebyla patrná. Chtěla bych výplň rozpustit a podstoupit úpravu Boca nitěmi. Paní doktorka, která zákrok prováděla, má názor, že srovnat asymetrii neumí a po jejím posledním pokusu o srovnání je to hrozné. Výplň byla Restylane nebo Juvederm. Děkuji

IP Beauty

IP Beauty

Nejlepší odpověď

Dobre rano, pokud se objektivne jedna o chybu lekare (to samozrejme nedokazi posoudit, pak by mela byt podle meho nazoru aplikace hyaluronidazy zdarma) Nicmene bych mozna konzultoval ještě jiného odborníka, třeba nebude rozpouštění výplně potřeba a půjde váš stav řešit jiným způsobem (záleží na čase od aplikace, na množství výplně a podobně) Jinak ... Číst dál

2 odpovědi číst dál
faq

Kolik stojí zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou? Závisí cena na kvalitě použitého materiálu? Vydrží dražší výplně déle?

Cena se samozřejmě odvíjí od spotřebovaného materiálu, nejčastěji jsou to 1 až 2 ml kyseliny hyaluronové, která je přímo určená k aplikaci do rtů nebo okolo rtů. Tato kyselina je totiž jemnější a flexibilnější. V našem centru se jedná o částku 4 500 - 9000 Kč. Na trhu je poměrně velké množství výplňových materiálů, které se od sebe liší cenou a pří ... Číst dál

6 odpovědí číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ZÁKROKU ZVĚTŠENÍ RTŮ KYSELINOU HYALURONOVOU

Zvetseni rtu u rozstepovych pacientu
Dobry den, me nekdo zkusenosti se zvetsenim rtu u rozstepovych pacientu? Na nekolika zahranicnich webech,...
Holr
Poslední komentář: 28. 1. 2021 ·
0
Otok po aplikaci HYALÁZY
Dobrý den, prosím o radu lékaře, který má zkušenosti s aplikací preparátu HYALASE "DESSAU". Obracím se o...
Elfia
Poslední komentář: 4. 10. 2018 ·
3

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Vybranou kliniku jsem navštívila za účelem mé první výplně rtů a nemohla jsem vybrat lépe. Profesionální přístup paní doktorky Hrabovské, nádherné a čisté prostředí a celkově naprostá spokojenost s průběhem i výsledkem. Určitě doporučuji a ještě jednou děkuji za skvěle odvedenou práci a péči. :-)))

Cena 7.000 Kč

Byla jsem na zvětšení rtů u paní doktorky. Musím poděkovat za velice milý přístup. Od sestřičky, která je velice příjemná a takové sluníčko, po paní doktorku, která vše velice podrobně vysvětlí, nehledí na čas, uklidní. Samotný zákrok probíhal v lokální anestezii a ve velice milé a uklidňující atmosféře. Tuhle kliniku mohu jen doporučit, sama se sem budu vracet :)

Cena 7.300 Kč

Na základě všech možných spokojených klientek a ještě krásnějších výsledků jsem se rozhodla tento zákrok podstoupit. Nebudu lhát, bolelo mě to, slzičky taky byly! Ale opět můžu říct, stálo mi to za to. Měla jsem horní ret o dost užší něž spodní, je to spíš takovej ten zbytečnej mindrák nebo toužebné přání: já bych to chtěla, tohle se mi líbí,, Co si budem, my holky snad nikdy nebudeme spokojené 😀 Nejdřív proběhne znecitlivění/umrtvení rtů takovou mastí nebo pastou (rozhodně žádná dobrůtka) a pak dojde na samotný zákrok. Někdo trpí na hematomy, já jsem tento případ. Mám 5. den po aplikaci a ještě se mi vstřebává jedna malá modřinka. Nebýt asi mého doktora, nešla bych na to, je to takovej už znak důvěry, kdy vím co od něj čekat. Každá může práci jeho rukou jen chválit, jeho přístup a další jiné kvality. Já oceňuji i jeho smysl pro humor, trpělivost a obrovské charisma! To mi totiž pomohlo i ty bolístky překonat! Takže za mě, možná už opakovaně, jste skvělej a těším se zas na další návštěvu! :) MUDr. Martin Chorvát

Cena 7.500 Kč

Dnes jsem byla na mini dopichu kontury rtu s novým preparátem.. Po pát minutách modřina.. Proč se mi dělají velké modřiny, když absolvuji i jen pár vpichů do kontury rtu? Úplnou trošku. Je to pro mě nový preparát Stylage L. Je dobrý? Dřív jsem užívala do rtu jen Restylane i po něm byla občas modřina, ale byla jsem s ním spokojená.? Má někdo zkušenost se Stylage L(M) do rtu?

Cena 5.600 Kč

Dobrý den, pro zákrok jsem se rozhodla minulý rok na jaře, po dlouhém rozmýšlení, přemlouvání se, kvůli očekávání spíš velké bolesti než zákrokem samotným.. Nakonec jsem však učinila v květnu první sezení (viz druhá fotka) a bylo mi aplikováno 1ml "řidší" kys.hyaluronové značky NEAUVIA, pro efekt nepatrného zvětšení a zachování přirozenosti. Třetí fotka je po druhém sezení na konci června toho samého roku, aplikováno 0,75ml "hustější" a silnější kys. té samé značky, pro větší objem a trvání..😊 Posuďte sami, jak velká/malá změna to je a jestli hezká či nehezká... Mně se to líbí moc, v říjnu toho roku jsem byla na dalším mililitru a teď na jaře plánuju jít zase. Jak se říká - s jídlem roste chuť☺️ Co se týče bolesti-já jsem pár vpichů cítila i po umrtvení, ale to proto, že jsem extrémně citlivá, avšak paní doktorka dělá zákrok vždycky jemně a ať to mám co nejrychleji za sebou☺️ Paní doktorku Běrskou doporučuji všemi deseti, je milá, citlivá, vždycky výjde mým požadavkůk a každému dobře poradí... Celkově jsem ráda, že jsem do toho všeho s kyselinkou šla, protože vidím pozitivní výsledek, kladné ohlasy, cítím se líp, i když nejsem nalíčená a myslím si, že každý kdo váhá, by do toho měl jít taky. Už jen proto, že se za zkoušku nic nedá, kyselina se dá v případě problémů rozpustit a tělu látka není cizí, ale postupně vstřebatelná a blahodárná... 10/10

Cena 9.000 Kč