MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic
MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic

MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic

Premium
Žádné recenze
Ohodnotit
Spálená 14, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 1 hodiny
MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic
MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic Premium
Žádné recenze
Play

MUDr. Tomáš Nedeliak

3. 8. 2023

MUDr. Tomáš Nedeliak se specializuje na ORL, chirurgické odstranění chrápání a estetické zákroky zejména nosu. "Líbí se mi skloubit do jednoho zákroku funkčnost spolu s estetikou. To je to, kam chci směřovat," dodává plastický chirurg a specialista na operace nosu MEDICOM Clinic. Největší výzvou jsou pro něj složité případy, na které si troufne jen hrstka operatérů.

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 529 návštěv profilu

MUDr. Tomáš Nedeliak je plastický chirurg se specializací na plastiku nosu, který aktuálně působí na známé české klinice estetické medicíny a plastické chirurgie MEDICOM Clinic v Praze.

MUDr. Tomáš Nedeliak v roce 2006 úspěšně odpromoval na 1. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. V roce 2012 složil znalostní zkoušku a získal certifikát od České společnosti pro výzkum spánku a spánkovou medicínu v oboru Spánkové medicíny. Dva roky později v roce 2014 obdržel Ministerstvem zdravotnictví specializovanou způsobilost v oboru ORL.

MUDr. Tomáš Nedeliak je členem České lékařské komory a držitelem platné licence ČLK k výkonu soukromé praxe a lektora v oboru otorinolaryngologie a chirurgie hlavy a krku. Dále disponuje licencí ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře v oboru otorinolaryngologie, chirurgie hlavy a krku.

MUDr. Tomáš Nedeliak absolvoval nespočet tuzemských a zahraničních kurzů, mezi které patří Endoskopické endonazální chirurgie, Spánková medicína, kurz pro kodéry pro lékařské zdravotnické pracovníky, především přímo řízených organizací, Mezinárodní kurz endoskopické endonazální chirurgie (EES, FES, FESS) a v roce 2015 a 2017 absolvoval Modern Rhinoplasty techniques.

MUDr. Tomáš Nedeliak začal svoji lékařskou praxi v Nemocnici Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., kde působí dodnes. Od roku 2022 působí také na klinice MEDICOM Clinic, kde se specializuje na moderní operace plastiky nosu.

MUDr. Tomáš Nedeliak při své práci používá nejenom klasické studené nástroje, jako je skalpel, ale také moderní techniky teplých nástrojů, jako je laser, který je tolerantnější pro pacienta i operatéra. Specializací pana doktora je estetická rhinoplastia, ale i otorinolaryngologie, chirurgie hlavy a krku a spánková medicína. Práce pana doktora je výjimečná tím, že kombinuje funkční operace nosu při potížích s dýcháním nebo deformací s estetickými operacemi.

Chirurgie pana doktora baví a jeho cílem je dosažení přirozených výsledků.

Dokonalé je, když je pacient šťastný, pokud se zbaví zdravotního problému a odstraní se i jeho estetická nedokonalost.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Obrázky (3)

Kliniky

Požádejte: MUDr. Tomáš Nedeliak - MEDICOM Clinic o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!