Digitální dermatoskop - diagnostika znamének - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Digitální dermatoskop - diagnostika znamének podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Digitální dermatoskop - diagnostika znamének, vkládají před a po fotky Digitální dermatoskop - diagnostika znamének a u 9 recenzí uvádí cenu Digitální dermatoskop - diagnostika znamének . Estheticon pro vás nabízí 30 recenzí. Pod recenzemi Digitální dermatoskop - diagnostika znamének můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Digitální dermatoskop - diagnostika znamének sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Nespokojený/á     

Vyšetření digitálním dermatoskopem jsem objednávala pro dceru. Vysvětlila jsem pracovnici na recepci, že se jedná o více znamének na celých zádech. Bylo mi sděleno, že vyšetření včetně konzultace bude stát 1.200 Kč. Dcer... Více 

Spokojený/á     

U pana doktora Štěpána jsem absolvovala několik zákroků a na základě mých osobních zkušeností mohu toto pracoviště vřele doporučit. Pan doktor je špičkový plastický chirurg, což dokládají výsledky provedených zákroků, kt... Více 

Kontrola znamének v Esthé Laser Clinic

Spokojený/á     

Pan doktor je milý a vřelý, je velmi zkušený a profesionální. Po pečlivé kontrole všech znamének mi navrhl odstranění některých optimálním způsobem. S důvěrou se na něj obrátím.

Digitální dermatoskop - diagnostika znamének

Nandulka MUDr. Pavel Zloský Praha 12.2.2019
Spokojený/á     

Byla jsem spokojená, pan doktor byl milý a vyšetření proběhlo v pořádku.

Diagnostika znamének bez problémů

Registrovaný uživatel MUDr. Pavel Zloský Praha 3.2.2019
Spokojený/á     

Vše bez problémů. Doporučuji ostatním.

Kontrola znamének digitálním dermatoskopem

Spokojený/á     

Paní doktorka je velice milá. Samotná kontrola mi přišla velmi rychlá, tudíž jsem si pak nebyla jistá, že jsme zkontrolovaly opravdu vše, ale snad má paní doktorka znaménka v oku.

Melanom pod nehtem

Ivetos Masarykův onkologický ústav Brno 11.1.2018
Zákrok jsem dosud nepodstoupil/a

Melanom pod nehtem

Doktor ve Vašem okolí   
Fotografie pacientů
Zákroky, na které se chystají ostatní