Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Kontrola s odstraněním pih v Českých Budějovicích u Mudr. Jana Dejmka

Stojí to za to
Průměrná cena: 2.700 Kč

O lékaři

Asklepion Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina...
Hodnocení:
naprosto perfektní a profesionální přístup, moc děkujeme
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Kontrola mateřských znamének a pih u mě a u dcery /5 let/. Odstranění dvou pih u mě laserem. Vše naprosto perfektní . Velmi rychlé a milé objednání. Rovnou mi paní recepční nabídla, že když máme VZP tak si můžeme u pojišťovny žádat o příspěvek 500 Kč z fondu prevence. Takže nás kontrola všech pih stála 100 Kč/ 600 Kč -500 příspěvek od VZP/. Příspěvek jsme pak na VZP bez problémů vyřídily a do měsíce jsme měly proplacené zpět. Pan doktor nám vše vysvětlil a popsal postup. Sestřička a recepce moc sympatické. Jsem ráda, že jsme vybraly tuto kliniku. Opravdu profesionální a lidský přístup, ráda všem doporučuji.

2

Komentáře (2)

Dobrý den Jitko, moc děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti a také, že jste zmínila finanční pomoc od pojišťovny. Touto informací pomůžete spoustě uživatelům při jejich rozhodování. Podle čeho a kde jste kliniku hledala? Děkuji a přeji krásný den
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Dobrý den, hledala jsem dostupné pracoviště poblíž mého bydliště. Dříve jsem chodila ke kožní lékařce, kde sice bylo vyšetření zcela zdarma, ale čekací doba 1 rok. Dala jsem poptávku na internetu a paní mi hned volala a sladily jsme termín / do týdne /. Naprosto perfektní přístup , na kontrolu po roce již určitě jen na toto pracoviště. Moc děkuji a přeji pěkný den. J.Stejskalová
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Precizní kontrola mateřských znamének
Podstoupili jsme kontrolu mateřských znamének a manžel i následné odstranění některých. Paní doktorka byla milá a profesionální, příjemní byli i všichni ostatní, prostředí uklidňující, takže jsme odcházeli v dobré pohodě , děkujeme.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.