Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

26. 6. 2021 · Aktualizováno: 11. 10. 2023

Kontrola s odstraněním pih v Českých Budějovicích u Mudr. Jana Dejmka

Stojí to za to
Průměrná cena: 2.700 Kč

O lékaři

Asklepion Premium
8 adres v Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina...
Hodnocení:
naprosto perfektní a profesionální přístup, moc děkujeme

Kontrola mateřských znamének a pih u mě a u dcery /5 let/. Odstranění dvou pih u mě laserem. Vše naprosto perfektní . Velmi rychlé a milé objednání. Rovnou mi paní recepční nabídla, že když máme VZP tak si můžeme u pojišťovny žádat o příspěvek 500 Kč z fondu prevence. Takže nás kontrola všech pih stála 100 Kč/ 600 Kč -500 příspěvek od VZP/. Příspěvek jsme pak na VZP bez problémů vyřídily a do měsíce jsme měly proplacené zpět. Pan doktor nám vše vysvětlil a popsal postup. Sestřička a recepce moc sympatické. Jsem ráda, že jsme vybraly tuto kliniku. Opravdu profesionální a lidský přístup, ráda všem doporučuji.

2

Komentáře (2)

Dobrý den Jitko, moc děkujeme za sdílení Vaší zkušenosti a také, že jste zmínila finanční pomoc od pojišťovny. Touto informací pomůžete spoustě uživatelům při jejich rozhodování. Podle čeho a kde jste kliniku hledala? Děkuji a přeji krásný den
Odpovědět
Dobrý den, hledala jsem dostupné pracoviště poblíž mého bydliště. Dříve jsem chodila ke kožní lékařce, kde sice bylo vyšetření zcela zdarma, ale čekací doba 1 rok. Dala jsem poptávku na internetu a paní mi hned volala a sladily jsme termín / do týdne /. Naprosto perfektní přístup , na kontrolu po roce již určitě jen na toto pracoviště. Moc děkuji a přeji pěkný den. J.Stejskalová
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Precizní kontrola mateřských znamének
Podstoupili jsme kontrolu mateřských znamének a manžel i následné odstranění některých. Paní doktorka byla milá a profesionální, příjemní byli i všichni ostatní, prostředí uklidňující, takže jsme odcházeli v dobré pohodě , děkujeme.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.