Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

14. 8. 2018 · Aktualizováno: 2. 10. 2023

Profi vyšetření dermatoskopem

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Profi vyšetření dermatoskopem

U paní doktorky jsem byla zatím pouze na konzultaci a i z ní jsem odcházela úplně nadšená. Mile překvapena jsem byla hned, co se mi otevřely dveře kliniky. Vřelé přivítání na recepci a velmi přátelský a profesonální přístup paní doktorky.
Hned v úvodu jsem avizovala, že se mi jedná pouze o preventivní kontrolu, zda jsou znamínka zdravá. Paní dr. mě vyšetřila digitálním dermatoskopem a vysvětlila jak poznat riziková znamínka. Velmi jsem ocenila, že se mě paní doktorka nesnažila přemluvit k zákroku. Tím se upevnila moje důvěra v ní. Pokud bych se v budoucnu rozhodla nějaké znamínko odstranit, uričitě zavítám sem.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Precizní kontrola mateřských znamének
Podstoupili jsme kontrolu mateřských znamének a manžel i následné odstranění některých. Paní doktorka byla milá a profesionální, příjemní byli i všichni ostatní, prostředí uklidňující, takže jsme odcházeli v dobré pohodě , děkujeme.

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.