Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Jizvy na obličeji po popálení

Jsem po zákroku Stojí to za to
Konecna
Litovel · Vytvořeno: 4. 3. 2021 · Aktualizováno: 19. 3. 2021

O lékaři

MUDr. Iveta Fremlová
MUDr. Iveta Fremlová Litovel, Olomoucký kraj
Kontaktovat odborníka
Příběh

Do ordinace paní doktorky Ivety Fremlové jsem se dostala kvůli jizvám na obličeji a krku na základě doporučení mé lékařky z laserového centra, kde jsem podstupovala ResurFX. Po roce pravidelných návštěv (absolvovala jsem několik ošetření biostimulačním laserem, karboxyterapii, ošetření přístrojem Jett Plasma) se výrazně zlepšil vzhled mých jizev. Nyní jsou měkké, zmenšil se podstatně rozsah poškození a nejsou již vystouplé. Starost o jizvy je na dlouhou trať a přístup musí být dle stavu jizvy vždy individuální. Než jsem se k paní doktorce dostala, někteří kožní lékaři mi odmítli s jizvami něco dělat z obavy, že se jejich vzhled zásahem ještě zhorší. Doporučovali mi pouze pokračovat v péči prostřednictvím krémů a bodových masáží. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně profesionální, protože věděla, jak s jizvami pracovat. Díky citlivým ošetřením, která jsem absolvovala u paní doktorky a sestřičky Marii Konrádové, vidím velký pokrok. Až dojde k vyblednutí jizev, myslím, že budou jen nepatrně zřetelné. Pokud hledáte pomoc při korekci jizev, tady jste na správném místě :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

konecna

· Litovel

· 19. 3. 2021

Obecně záleží na charakteru jizev, jak jsem uvedla, já jsem absolvovala několik ošetření zpočátku biostimulačním laserem, pak karboxyterapii a následně ošetření přístrojem Jett Plasma. Důležitá je i součinnost tedy pravidelná péče o jizvy doma (tlaková masáž, krémy, náplasti na jizvy).

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.