Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Jizvy na obličeji po popálení

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Do ordinace paní doktorky jsem se dostala kvůli jizvám na obličeji a krku na základě doporučení mé lékařky z laserového centra, kde jsem podstupovala ResurFX. Po roce pravidelných návštěv (absolvovala jsem několik ošetření biostimulačním laserem, karboxyterapii, ošetření přístrojem Jett Plasma) se výrazně zlepšil vzhled mých jizev. Nyní jsou měkké, zmenšil se podstatně rozsah poškození a nejsou již vystouplé. Starost o jizvy je na dlouhou trať a přístup musí být dle stavu jizvy vždy individuální. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně profesionální, protože věděla, jak s jizvami pracovat, aby se jejich vzhled zlepšil. Díky citlivým ošetřením, která jsem u paní doktorky a sestřičky Marii Konrádové absolvovala, vidím velký pokrok. Až dojde k vyblednutí jizev, myslím, že budou jen nepatrně zřetelné. Děkuji tímto za pomoc.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Do ordinace paní doktorky Ivety Fremlové jsem se dostala kvůli jizvám na obličeji a krku na základě doporučení mé lékařky z laserového centra, kde jsem podstupovala ResurFX. Po roce pravidelných návštěv (absolvovala jsem několik ošetření biostimulačním laserem, karboxyterapii, ošetření přístrojem Jett Plasma) se výrazně zlepšil vzhled mých jizev. Nyní jsou měkké, zmenšil se podstatně rozsah poškození a nejsou již vystouplé. Starost o jizvy je na dlouhou trať a přístup musí být dle stavu jizvy vždy individuální. Než jsem se k paní doktorce dostala, někteří kožní lékaři mi odmítli s jizvami něco dělat z obavy, že se jejich vzhled zásahem ještě zhorší. Doporučovali mi pouze pokračovat v péči prostřednictvím krémů a bodových masáží. Paní doktorka je velmi vstřícná a hlavně profesionální, protože věděla, jak s jizvami pracovat. Díky citlivým ošetřením, která jsem absolvovala u paní doktorky a sestřičky Marii Konrádové, vidím velký pokrok. Až dojde k vyblednutí jizev, myslím, že budou jen nepatrně zřetelné. Pokud hledáte pomoc při korekci jizev, tady jste na správném místě :)

2

Komentáře (2)

Dobrý den, jakým způsobem se jizvy léčí? Laserem? Děkuji
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Obecně záleží na charakteru jizev, jak jsem uvedla, já jsem absolvovala několik ošetření zpočátku biostimulačním laserem, pak karboxyterapii a následně ošetření přístrojem Jett Plasma. Důležitá je i součinnost tedy pravidelná péče o jizvy doma (tlaková masáž, krémy, náplasti na jizvy).
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Карбокситерапия лица / Karboxyterapie tváře

Я и две мои подруги будем находиться в Карловых Варах с шестого по 17 ноября 2017, хотим сделать карбокситерапию лица. Ищнм врача____________________________________________________________________________GOOGLE PŘEKLADAČ: Já a moji dva přátelé...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.