MUDr. Dimitrios Stavropoulos

(13 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Labská kotlina 1220/69, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Evidenční číslo v ČLK 1148527178
MUDr. Dimitrios Stavropoulos
(13 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Dimitrios Stavropoulos úspěšně dokončil v roce 2002 studium na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Praze. O tři roky později, v roce 2005, zdárně složil atestační zkoušku I. stupně z oboru všeobecné chirurgie. V roce 2011 složil specializační atestační zkoušku z oboru plastické chirurgie.

Zaměstnání

Lékař po promocích, ve stejném roce, nastoupil na oddělení chirurgie do Nemocnice Kutná Hora, kde zůstal až do roku 2006. Od roku 2006 působí na oddělení plastické a estetické chirurgie v sanatoriu SANUS v Hradci Králové.

Odborné stáže

MUDr. Dimitrios Stavropoulos se během své praxe zúčastnil několika odborných stáží. Působil tak například na Klinice plastické chirurgie ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady v Praze, dále na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie ve Fakultní nemocnici Bohunice v Brně nebo na Klinice plastické a estetické chirurgie ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně.

Jazykové dovednosti

Lékař mluví plynule anglickým a řeckým jazykem.

MUDr. Dimitrios Stavropoulos se blíže specializuje především na oblast plastické chirurgie.

Sanatorium Sanus bylo otevřeno v roce 1995 v Hradci Králové. Je to privátní zdravotnické zařízení, které poskytuje svým klientům komplexní péči z oblasti estetické i plastické chirurgie, také urologie, gynekologie, anesteziologie nebo ortopedie.

Cílem sanatoria Sanus je finančně dostupná léčba pro každého klienta, a proto je většina zákroků hrazena zdravotními pojišťovnami České republiky.

Nezbytnou součástí tohoto soukromého zdravotnického zařízení jsou vysoce kvalifikovaní specialisté svého oboru, kteří jsou schopni zajistit zdravotní péči na velmi vysoké úrovni. Samozřejmostí je nejmodernější vybavení a technologie, také příjemné prostřední sanatoria a individuální přístup ke každému klientovi.

Sanatorium Sanus se pyšní certifikátem jakosti ISO 9001, který ručí za kvalitu léčby na pracovišti.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (13)

5.0
13 Recenzí · 100 % doporučuje
Modelace prsou

Neskutečná precizní práce pana doktora, perfektní přístup a hospitalizace na klinice Galen, pokud má nějaká žena obavy z této operace, vůbec nemusí, klidně bych ji podstoupila znovu. Výsledek je úžasný, samozřejmě díky zlatým ručičkám pana doktora St...Číst dál

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (9)

2 měsíce po operaci břicha

Dobrý den, pana doktora Stauropoulose mohu vřele a bez obav doporučit. Byla jsem na plastice břicha, jsem 2 měsíce po výkonu. S výsledkem operace a přístupem, jak pana doktora, tak personálu, jsem velice spokojena. Pan doktor je opravdu sluníčko...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.