MUDr. Lenka Páralová

MUDr. Lenka Páralová

(4 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Antala Staška 1670/80, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Lenka Páralová
MUDr. Lenka Páralová
(4 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Lenka Páralová vystudovala v roce 2002 I. Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Po promocích nastoupila na Dermatovenerologickou kliniku Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze, kde působí dodnes. V roce 2005 zdárně složila atestaci I. stupně z dermatovenerologie. Od roku 2008 do roku 2012 pracovala na klinice MYCLINIC v Praze, kde se zaměřovala na injekční aplikace a v této problematice byla dvakrát ročně školena lékařkou Helgou Van Den Elzen. V roce 2011 získala atestaci v oboru korektivní dermatologie. Od roku 2011 do roku 2012 působila na klinice laserové medicíny Smart Dot Laser Clinic. Od roku 2012 je součástí týmu lékařů na klinice DermaStar. Během své praxe se zúčastnila několika školení, například na Institutu pro postgraduální vzdělávání lékařu v Praze, kde se zaměřila na aplikaci botulotoxinu, výplňových materiálů, dále na práci s lasery a chemický peeling. Absolvovala také řadu kurzů a stáží, a to na klinikách v Nizozemí, Španělsku či Francii. Aktivně se účastní odborných seminářů, kongresů a publikuje v odborné literatuře. Vlastní licenci od České lékařské komory pro výkon funkce odborné zástupkyně pro poradenské služby v oboru dermatovenerologie a také pro funkci lektorky v lékařské praxi.

Lékařka se specializuje především na aplikace botulotoxinu, na výplně kyselinou hyaluronovou nebo alternativou kyseliny hyaluronové (Radiesse). Dále se zabývá laserovým ošeřením, depilací, mezoterapií, chemickým peelingem, injekční lipolýzou apod.

Pracoviště estetické dermatologie DermaStar je zaměřené na téměř neinvazivní omlazení obličeje. Předností ordinace je specializace a především několikaletá praxe zaměřená na aplikaci injekčních výplňových materiálů a botulotoxinu. Pracují zde pouze s kvalitními a praxí ověřenými produkty. Kladou důraz na profesionální ošetření a zejména na výsledný přirozený vzhled.

Jak se k nám dostanete?
  • Metrem: trasa C, stanice Budějovická
  • Autem: parkování přímo před objektem

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Plastická chirurgie

Kosmetická ošetření

Recenze (4)

5.0
4 Recenze · 100 % doporučuje
Botulotoxin

Skvělá lékařka, skvělá odvedená práce !!!! Po aplikaci botoxu mi stále zůstává přirozený vzhled bez vrásek. Nikdo si nikdy nevšimne, že mám botox aplikován. Vyzkoušel jsem 5 různých lékařek, ale tahle za mě nejlepší. Žádné tahání peněz z l...Číst dál

Injekční výplně

Krásné a přirozené výplně lícních kostí

Kompletní příběh (Injekční výplně):

Krasne prirozene vyplne licnich kosti, nosoretnich ryh a kontur rtu. Pani doktorka Lenka je profik.

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Krásné a přirozené zvětšení rtů

Kompletní příběh (Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou):

Krásné a přirozené zvětšení rtů. Paní doktorka je moc příjemná. Klinika nová a čistá.

Výsledek podle mého přání

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (4)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (25)

Zobrazit další zodpovězené otázky
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.