Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral

Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral

Žádné recenze
Ohodnotit
Cimburkova 31, Praha, Praha (kraj)
Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral
Pharmavit spol. s r.o. - MUDr. Jaromír Vybíral
Žádné recenze

Informace

Profil kliniky

Nestátní zdravotnické zařízení Pharmavit vzniklo v roce 1992, kdy jeho hlavní činnost byla situována do města Chrudim. V sanatoriu v novorenesančním zámečku obklopeném parkem v centru města byla umístěna angiologická ambulance, také interní, revmatologická a kardiologická ambulance, pracoviště fyzioterapie, rehabilitace a estetické medicíny. Dále ordinace očního lékařství a poradna obezitologie.

Sanatorium v Chrudimi se rovněž zaměřovalo na tzv. hyperbarickou oxygenoterapii, tj. léčba 100% přetlakovým kyslíkem v barokomoře SECHRIST 2500B. V letech 1995 - 1999 společnost provozovala též lůžkové sanatorium Podhůra.

V roce 1992 vznikla pobočka společnosti v Praze, na adrese Praha 3 - Žižkov, Cimburkova 31, kde naleznete širokou škálu zdravotnické a rekondiční péče zkušených odborníků.

V čele pobočky stojí ředitel MUDr. Jaromír Vybíral, který je jedním z našich špičkových odborníků v oblasti interní a estetické medicíny. Lékař se absolvoval mnoho stáží ve Francii, USA, Velké Británii a Švýcarsku. Několik let působil také jako lékař v USA.

Novinky a akce

Naše ordinace pracuje s novou metodou vyhlazení vrásek, a to výplňovým gelem Remake. Tento jemný a bezpečný gel s obsahem polyethylenglykol diakrylátu (PEGDA) je možné využít k výplni vrásek i zvětšení rtů. Mezi jeho nejpozoruhodnější vlastnosti patří to, že se vstřebává cca 2 roky a není tedy nutno v této době opakovat ošetření. Cena ošetření je srovnatelná s cenou při použití klasického výplňového materiálu na bázi kyseliny hyaluronové.

Dále naše ordinace nově nabízí službu odstranění drobných žilek a metliček metodou sklerotizace (pomocí roztoku, který sleý žilní stěny).

Cena se odvíjí od rozsahu ošetření - od 500 Kč.

MUDr. Jaromír Vybíral vede též nově ve své ordinaci interní ambulanci. Běžná lékařská péče této ambulance je zcela hrazena zdravotními pojišťovnami (VZP, OZP, VoZP, ZPMV) a slouží pro širokou veřejnost. Nutné je objednání předem.

Objednat se můžete prostřednictvím našeho informačního formuláře.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kosmetická ošetření

Léčba křečových žil

Obrázky (7)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (2)

Odstranění pocení v podpaží-levně
Odpověď odborníka · 7. 5. 2010

Dobrý den, odstraňování nadměrného pocení je, zvláště teď v jarních měsících, u nás velice častým a oblíbeným zákrokem. Klienti, kteří dříve zažívali nepříjemné pocity ve spojitostí s hyperhidrózou a byli do jisté míry mnohdy i společensky handicapováni,...

Číst dál
Botulotoxin a roztroušená skleróza
Odpověď odborníka · 5. 10. 2009

Dobrý den, lokální aplikace Botulotoxinu A z estetické indikace není u Vámi zmiňovaného onemocnění kontraindikována a pokud pomůže z estetického hlediska, tak zcela jistě bude pro maminku i psychologickou vzpruhou. S pozdravem MUDr. Jaromír...

Číst dál
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.