Dobrý den všem, Pan doktor Slaninka je naprostý profesionál ve svém oboru. Jak přístupem, tak umem. Měla jsem velmi těžký úraz a málem jsem přišla o nohu. Pan doktor mi vrátil to, že můžu opět nosit sukně a kraťasy. Jizvy jsem nechala tetovat a musím říct, že kdo neví co jsem si zažila, ani netuší.. Děkuji mu za nádhernou práci :-)))

Biolampu Solaris používám již více než 5 let na celé rodině a také na svých klientech v masážním Salonu ve Stříbře. Mám s ní velice dobré zkušenosti. Je vhodná na kožní problémy – ekzémy, popáleniny, pooperační jizvy, ideálně podchycené v začátku. Působí kladně na zánětlivá onemocnění, bolesti kloubů, záněty šlach, bolesti krční páteře. Navíc si doma jejím pravidelným používáním dodáváme do těla i potřebnou energii.20.10.2017 byl manžel na operaci srdce ,,výměna chlopně,,. Týden po operaci jsme ihned začali aplikovat Biolampu Solaris. Jizva se rychle a bez zánětů hojila. Po aplikaci biolampy Solaris jsme okolí jizvy ještě promazávali vepřovým sádlem. Dnes je manžel necelé dva měsíce po operaci, rána je klidná, zhojená. Přikládám foto : týden po operaci 27.10.2017 a foto z 13.12.2017

mam 25 letou jizvu, po pokousani pejskem, delka je prumerne 2 cm a hloubka kolem 0.2-0.3 mm. Chtela bych vedet moznosti odstraneni, taky mam male jizvy na nose a pod nosem.

Dobrý den, Můj partner má asi 10 let staré jizvy na ruce a rád by si je nechal pokud možno odstranit. Je toto prosím možné a případně za jakou cenu. Moc Vám předem dekuji

Dcerku pokousal pes. Již je po druhé plastické operaci jizvy na tváři, která vede přes celou levou půlku. Kdyby nebylo zlo v dětech, dcerka by byla smířena s tím, že je tvář poškozena jizvou. Děti jí ve škole šikanují a posmívají se jí. Dávají jí přezdívky spojené s jizvou a ona začala trpět. Má velké potíže s psychikou a udržením vnitřní rovnováhy. Těžko se jí žije a nenávidí se. Je v pubertě, 14 let jí je a tak se chce líbit. Očekávám pomoc ve zhojení a zneviditelnění, jak jen to půjde. Chodíme k psychologovi a na rodinnou terapii. Obávám se, že nebudu mít dostatek finančních prostředků, ale už jsem si začala přivydělávat....

U pana doktora jsem podstoupila odstraneni jizvy po piercingu, se kterou si jinde nevedeli rady. Vse mi dobre vysvetlil a byl velmi ochotny. Vrele doporucuji.

U paní doktorky jsem podstoupila odstraneni keloidni jizvy, se kterou si jinde nevedeli rady. Vse mi dobre vysvetlila a byla velmi ochotna. Vrele doporucuji.

S paní doktorkou jsme navázali kontakt před několika lety na jiném pracovišti, který se zabýval léčbou popálenin. Její profesionální, ochotný, individuální a milý přístup nás přesvědčil, že to je lékař pro naši dceru, která se ve 2 letech opařila horkou polévkou na 40% těla. Pravidelně za ní dojíždíme na laserovou terapii, a také jsme se domluvili na nezbytné operaci jizev, které způsobovaly zdravotní i estetické komplikace. Vše proběhlo bez komplikací a s výborným výsledkem. Paní doktorku velice doporučuji!

Paní doktorka je zosobněním profesionality, lidskosti, laskavosti a trpělivosti. Absolutní důvěra z mé strany, protože vím, že jsem v těch nejlepších rukou. Pokaždé odcházím s vyřešeným problémem a dobrou náladou. Děkuji

Klinika byla perfektní, dodržovali všechny hygienická opatření, měřili teplotu a nosili roušky. Cítila jsem se velmi dobře. Pan doktor byl moc milý a ochotný, vše mi vysvětlil, zákrok vůbec nebolel a byl rychlý. Po pár dnech se mi stroupek zahojil, začervenání zmizelo. I pozákroková péče mi byla výborně vysvětlena.

Perfektní, příjemné jednání. Jak MUDr. Gabryšové tak i sestry. Vřele doporučuji. Velký dík MUDr. Gabryšové a sestře, jak jemně, citlivě a velmi příjemně přistupují k pacientovi. Velký dík a těšíme se na kontrolu. Pohodové dny B. Louny

Můžu jen doporučit! Pan doktor Chorvát je úžasný lékař. Dostalo se mi skvělé péče. Podstoupila jsem korekci jizev a liposukci předních stehen a výsledek perfektní. Za mě jednička z hvězdičkou a dvakrát podtrženou :).

V nedávné době jsem podstoupil chirurgický zákrok za účelem nápravy špatně zahojené jizvy na obličeji po úraze, a byl jsem maximálně spokojen s prací odborníků kliniky Laser Esthetic, Washingtonova ul., Praha 1. Děkuji hlavně paní MUDr.Bedřichové a MUDr.Hlavovi za jejich vstřícný přístup, nyní absolvuji na této klinice po zmíněném chirurgickém zákroku laserové stimulace, což snad také dopadne dle mých představ.

Příjemné prostředí, úžasná charismatická lékařka a sympatický vstřícný personál. MUDr. Šilhánková v rámci své péče navíc předává pozitivní energii, je až udivující, že GIA clinic zůstává stranou zájmu pojišťoven z hlediska uzavírání smluv, soudím totiž, že i ve zdravotnictví by měli být preferováni ti nejlepší. Tato klinika zjevně ještě zdaleka nevyčerpala své možnosti.