57 let, facelift, browlift, horni a dolni vicka - vsechno s uzasnym vysledkem

Ludmila

Podstoupila jsem u pana doktora Hýžy více operaci a s každou je naprostá spokojenost. Nejprve nechala jsem si udělat horní víčka. Operace proběhla bez jakýkoliv komplikaci, modřiny a otoky odeznily během prvních 2 týdnu po zákroku. S výsledkem byla jsem velmi spokojena, moje oči vypadaly hezké a přirozené. Jizvy nejsou vůbec vidět. Pak po roce rozhodla jsem si udělat větší úpravy a před měsícem podstoupila jsem operaci dolních víček, SMAS lifting obličeje a krku a browlift(lifting obočí). Domluvili jsme se s panem doktorem, že všechny ty zákroky udělá během jedné operace v analgosedaci. Upřímně měla jsem velký strach před touto operaci, ale jak se potom ukázalo úplně zbytečně. Před zákrokem pan doktor vše mi podrobně vysvětlil a dostala jsem tabletku na uklidnění. Ta působila velmi rychle a strach odstoupil. Celá operace trvala zhruba 4 a půl hodiny. Ze začátku jsem spala a probrala jsem se když pan doktor už zoperoval mi víčka a pozvedl jednu stranu obličeje. Když mi pozvedaval druhou část obličeje už jsem byla ve vědomi a mohla s nim dokonce i komunikovat. Během cele operace neměla jsem žádný strach a ne pociťovala jsem ani menší bolest. Návštěva zubaře by mě vadila víc:) po operace jsem stejný den šla domu a pak už mi zbývaly jen vyndani stehů a kontroly. 5 den po operaci jsem přijela na vyndani stehů, ty se vyndavaji pouze z víček. Ostatní jsem měla vstřebatelne. Teď je to skoro měsíc po operaci a už jsem nadšena z výsledku. Zmizely mi vrásky pod očima, nosoretni rýhy a krk mám jak zemlada, pomoci pozvednutych obočí moje oči vypadají krásně otevřené. Je to neuvěřitelně jaký smysl pro estetickou krásu pan doktor Hýža má. Vybrala jsem ho přede vším, proto že jeho výsledky, buď to obličej nebo prsa vždycky vypadají přirozeně. Cizi člověk by ani nepoznal, že za sebou nějaký zákrok mate. Jsem velmi rada, že jsem takovýho šikovného plastického chirurga objevila. Moc panu doktoru Hýže děkuji a určitě se k nej vrátím když rozhodnu o další zákrok. Vřele doporučuji pana doktora Hýžu každému kdo chce být krásný a mladý co nejdil:)

Zobrazit příspěvky10 Skrýt příspěvky10
Sandra

Vypadate uzasne a to ze u Vas vse probehlo v analgosedaci je neuveritelne.Ty stehy u faceliftu jsou take vstrebatelne a mate rez pred uchem nebo smerem za tragus.Mohu se zeptat kolik jste platila za samotny SMAS facelift.Dekuji .Preji hodne radosti a krasy.

Zobrazit odpovědi 4
Ludmila

Děkuji:) ano, u faceliftu stehy jsou vstřebatelne.. u mě řež byl veden za tragusem pak za uchem a směrem k zadní části hlavy. Takže jizvy nejsou vůbec vidět:) vkládám fotku, abyste viděla jak ta jizva vypadala za týden ode dne operace.. co se tyče ceny,myslím si, že to bylo 45 tisíc Kč.

Reakce na Ludmila
Sandra

Mate to opravdu krasne udelane,blahopreji a dekuji za odpoved a fotku,velka pomoc !

Reakce na Sandra
Ludmila

Moc dekuji! Mejte se krasne:)

Reakce na Ludmila
Jana

Máte to moc krásné. Prosím, jak dlouho jste musela nosit stahovací ohlávku? Děkuji Vám moc za odpověď.

reny

úžasný, vypadáte skvěle. A v analgosedaci, to je velice odvážné, já bych se bála, že se třeba nějak pohnu...též uvažuji o FL, ale musím nejprve našetřit :-) Navíc mám krátké vlasy a pod těmi se asi jizvy neschovají, tak snad příští rok, ale asi to bude Váš pan dr. Hýža.

Zobrazit odpověď
Ludmila

Moc děkuji:) jizvy jsou viditelné jenom ze začátku, za rok, myslím si, že nebudou napadne i když budete mít krátké vlasy.. pana doktora Hýžu opravdu doporučuji, určitě budete spokojena, stejně jako já:)

Lenks

Dobry den, vypadate super. Premyslim o tomto zakroku hodne dlouho. Jen se obavam, jaka je funkcnost po operaci, kdyz mam doma 6lete dite a nikdo jiny mi nebude schopny pomahat. Budu moci na druhy den delat kazdodenni peci o dite?

anonym

Vypadate uzasne. Moc pekna prace. Mohu se zeptat ne cenu?

Iva

Dobrý večer,
musím říci, že vypadáte absolutně skvěle a přirozeně, pan doktor je skvělý. Čeká mě zákrok za týden a měla jsem drobné obavy, původně jsem šla na konzultaci vrchních víček a pan doktor Hýža mi doporučil spodní víčka, vzhledem k mé hladké kůži bez vrásek, jizva vrchních víček by byla lehce viditelná. Děkuji Vám za příspěvek, už takové obavy nemám a máte pravdu, pan doktor je profík a za každou cenu Vám neudělá to co si přejete, opravdu poradí co je pro Vás nejlepší, tak aby to mělo přirozený efekt.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí