MUDr. Hana Plachá

MUDr. Hana Plachá

(14 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Alžbětiny lázně, Smetanovy sady 1, Karlovy Vary, Karlovarský kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Hana Plachá
MUDr. Hana Plachá
(14 Recenzí)·100% doporučuje
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Profil kosmeticko-plastického centra MUDr. Hany Plaché

Specializujeme se především na: vyhlazování mimický vrásek botulotoxinem, odstraňování nadměrného pocení botulotoxinem, výplně hlubokých vrásek kyselinou hyaluronovou (Restylan, Belotero, Juverderm, Ultra Juverderm), zvětšování rtů (Restylan Kysse, Juverderm Smille), chemický peeling (Neostrata USA), retinolový peeling, léčba akné, pigmentových skvrn a omlazující kůry, mezoterapie - Restylan Skinboosters, Belotero Hydro, Revitrane, Xela Rederm, odstranění znamének a kožních výrůstků CO2 laserem, IPL ošetření: trvalá depilace (ret, podpaží, třísla nohy), fotorejuvenance (novotvorba kolagenu), ultrazvukové čištění pleti, frakční CO2 laser - lifting bez skalpelu - světová novinka, SYNERGY - hloubkové čištění pleti nebo cévní laser Velure S.

Chemický peeling

Jde o velmi efektivní metodu, která slouží k omlazování kůže, a to pomocí kyseliny glykolové. Chemický peeling funguje na principu odstranění buněk na povrchu kůže. Ve výsledku dojde ke zvýšení hydratace a pružnosti pleti, k vyhlazení vrásek a jizviček, k projasnění pleti, jejímu barevnému sjednocení i odstranění projevů stárnutí, zejména fotoagingu či pigmentací.

Jde o zákrok prováděný výhradně lékařem!

Vyhlazení mimických vrásek botulotoxinem

Botulotoxin vyhladí vrásky i vypne pleť. Je možné jej využít také k odstranění nadměrného pocení. Před aplikací botulotoxinu není nutná žádná předchozí příprava, testy a po výkonu ani rekonvalescence. Aplikaci provádí lékař a je časově nenáročná. Jde o tzv. ambulantní zákrok, tedy bez nutnosti hospitalizace. Aplikace se provádí tenkou injekční jehlou do svalu. Výsledek je viditelný za 2 až 3 dny a trvá 4 až 6 měsíců, po opakovaných aplikacích se účinek prodlužuje až na 8 měsíců. Léčbu je možné kombinovat také s jinými implantáty, jako je například Surgiderm, Restylane, Teosyal apod.

IPL - intenzivní pulsní světlo

IPL se využívá k odstranění pigmentových skvrn, dále k sjednocení tónu pleti, vyhlazení jemných vrásek, redukci rozšířených pórů, také k redukci ochlupení (epilace) nebo i léčbě akné a jizev po akné.

Korekce vrásek

V centru se ke korekci vrásek využívá sterilní gel, který obsahuje kyselinu hyaluronovou.

Používáme výplně Belotero, Restylane, Teosyal, Juvederm atd. (lékař vám během konzultace s výběrem gelové výplně pomůže).

Použití: korekce atrofických jizev, vrásek i defektů kůže, zvětšení rtů a tváří, mezoterapie (omlazení pokožky rukou, šíje a obličeje)

Oční vyšetření lékařem

Centrum nabízí také možnost odborného a komplexního vyšetření očí zkušeným oftalmologem. Vyšetření zraku pojišťovna nehradí.

CO2 laser

CO2 laser slouží k odstraňování znamének a hemangiomů. Po zákroku nejsou žádné viditelné jizvy. Laser pracuje na principu odpařování buněk vrstvu po vrstvě. Jde o nejšetrnější odstraňování znamének z kůže.

Frakční CO2 laser (resurfacing)

Ošetření frakčním laserem je skutečnou revolucí v omlazování kůže. Laserem můžete ošetřit povadlou pleť, rozšířené póry, pigmentové skvrny a jizvy po akné. Největší efekt je však vidět u žen od 40 let. Ošetření obličeje v našem centru stojí 7 000 Kč, ošetření krku s dekoltem pak 8 000 Kč. Celkem se tedy jedná o sumu 15 000 Kč. Svým pacientkám říkám, že pokud nemají na celé ošetření obličeje, tak ať od tohoto ošetření raději ustoupí a koupí si něco pěkného na sebe.

Jak CO2 frakční laser pracuje:

Frakční laser vyzařuje mřížku terapeutických mikropaprsků světelné energie na svrchní a střední vrstvy pokožky.

Výsledným efektem je:

 • smrštění pokožky (liftingový efekt - je to jako když se vám srazí látka po vyprání),

 • zjemnění vrásek, drobné dokonce úplně vymizí,

 • odstranění slunečních i senilních pigmentací - pokud jich ale máte velké množství, tak Vám jedno ošetření nestačí,

 • tvorba nového kolagenu, která trvá po dobu 6 měsíců - a je opravdu výrazná, pacientky vidí každý měsíc lepší efekt.

Před ošetřením aplikujeme na 1 hod. znecitlivující krém Emla. Samotné ošetření je většinou velmi dobře snášeno. Citlivější jsou pouze partie horních a dolních víček a nad horním rtem. Celé ošetření trvá zhruba 30 minut. U některých našich pacientek jsme zaznamenali zhruba 1,5 hodiny po ošetření lehkou zimnici a bolestivost, která však odezní a pacientka je po zmiňované hodině již v naprostém pořádku. Po ošetření je pleť zarudlá a jsou na ní tečky jako po stržení starého obvazu. Jsou to body, které byly ozářené laserovým paprskem.

Lze ošetřit obličej, krk, dekolt i ruce.

Ve většině případů stačí jedno ošetření, při větších jizvách po akné lze provést ošetření dvakrát. Odstup by měl být alespoň 8 týdnů.

Po ošetření je nutné používat krém Cicalfate, ale dobře se nám osvědčila i obyčejná vazelína a aplikace biostimulačního laseru, která urychlila vyloupnutí pacienta.

Hojení po frakčním laseru:

Ve všech publikacích se uvádí, že 2. den má pokožka opálený vzhled a může se na ní aplikovat make-up. Tak tohle bych nikomu nepřála, protože pokožka je hrubá a make-up v podstatě aplikovat nejde. Konečně 3. a 4. den nastává olupování pokožky. Tomuto olupování však nesmíte napomáhat - mohly by pak vzniknout jizvy.

Vážené potencionální pacientky - budu k vám zcela upřímná. Pokožka vypadá tak, že se make-up nedá aplikovat ani 3., 4. nebo 5. den. Mám pacientky, kterých se bály i vlastní děti! Je nutné si zcela férově říci, že zhruba 5 dnů (zažila jsem i 7 dnů) vypadáte opravdu hrozně, pak to ale milé pacientky stojí opravdu za to. Některé mé pacientky mi bezprostředně po zákroku oznámily, že už by tento zákrok nikdy nepodstoupily. Za 2 týdny mi však téměř všechny zavolaly, že je to úžasné a že by chtěly ještě jedno ošetření.

Cena ošetřeni frakčním laserem: obličej (8 000 Kč), krk (4 000 Kč), dekolt (4000 Kč)

Denife, kosmeticko-plastické a laserové centrum

Pracovní tým:

 • 1-5 zaměstnanců

Pracoviště:

 • Centrum

Zkušenosti:

 • >10 let

Možnost konzultace v jazyku:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Ruština
 • Němčina

Uzavřené smlouvy s pojišťovnami:

 • Ne

Poradenství pacientovi poskytuje:

 • Specialista

Ordinační hodiny:

 • Po- pá 10:00- 16:00 hod.

První návštěva zdarma:

 • Ne

Cena za konzultaci:

 • 100 Kč

Platební metody:

 • V hotovosti
 • Platba kartou

Recenze (14)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

Spokojenost s přístupem i s provedením zákroku a s výsledkem. Botox, výplň horního rtu a nosoretní rýhy. Děkuji.

MUDr. Hana Plachá
MUDr. Hana Plachá · 8. 3. 2022

Moc děkujeme za pochvalu a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Tým DENIFE

Vše v pořádku. Sestřička s paní doktorkou jsou obě moc sympatické! Určitě jsem zhde nebyla naposledy❤️

MUDr. Hana Plachá
MUDr. Hana Plachá · 12. 1. 2022

Dobrý den,
moc děkujeme za pochvalu.
Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.
Tým DENIFE

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy

Jak zneutralizovat botulotoxin?
Odpověď odborníka · 7. 4. 2013

Dobrý den, nesouhlasím s tím ,že se botulotoxin neaplikuje do spodního víčka, jsem oční lékařka a běžně botulotoxin do dolního víčka aplikuji. Pokud se botulotoxin naaplikuje ve správném množství,tak naopak dolní víčko vypadá moc krásně....

Číst dál
Bulka na jizvě po operaci víček
Odpověď odborníka · 7. 4. 2013

Dobrý den, tyto drobné bouličky jsou docela častý jev po operaci. Většinou se jedná o ucpané mazové žlázky tzv. atheromy, zkoušejte je několikrát za den proti kosti rozmačkat. Pokud se to do 2-3 měsíců nepodaří, tak je lze chirurgicky odstranit....

Číst dál

Články (5)

Zobrazit další články
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.