Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více
Lékařské laserové centrum
Lékařské laserové centrum

Lékařské laserové centrum

  • 2 odpovědí

Lékařské laserové centrum

Kontakt

Napište nám

Adresy

Adresa
Veselá 5
602 00 Brno
Česká republika

Hodnocení

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Lékařské laserové centrum a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte hodnocení, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil

Profil

Motto:

Vaše krása, zdravé sebevědomí.

Více o nás

Profil centra

V našem Lékařském laserovém centru zaměřeném na estetickou laserovou dermatologii Vám pomůžeme odstranit poslední vady na Vaší kráse. Desetiletá tradice, špičkové technologické vybavení a profesionální pracovníci, kteří sbírali své cenné zkušenosti na světových klinikách, z nás činí ojedinělé pracoviště na českém trhu. Zaručujeme Vám maximální soukromí a pocit bezpečí v příjemném a klidném prostředí naší kliniky. Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli znovu nalézt pocit spokojenosti se sebou samými.

Dermatologická ambulance

Ambulantní léčba spočívá ve dvou oblastech:

Klasická kožní ambulance

Pokrývá celé spektrum dermatovenerologie a je hrazena pojišťovnami

Poradna pro rozvoj osobnosti

Zodpovídá otázky estetického podílu na řešení osobních problémů. Zákroky řešené estetickou medicínou jsou často zástupným problémem problémů výrazně těžších, složitějších, které vycházejí ze sociálně-psychologických vazeb a často jimi prostupují i vazby ekonomické. Proto v poradně nabízíme nejen „vyseknuté“ pohovory v oblasti psychologie nebo sociologie, ale nabízíme možnosti řešení na úrovni právních a ekonomických rad. Ve velmi malém procentu používáme spolupráce s psychiatrem.

Melanomová ambulance

Máte-li znaménko, které se Vám zdá podezřelé, zvětšuje se, mění svůj tvar nebo barvu, není nic jednoduššího, než si ho nechat odborně vyšetřit zkušeným lékařem, eventuelně za podpory technického vybavení - pomocí přístroje Fotofinder. Sledování znamének má zásadní význam při prevenci nádorového onemocnění kůže, takzvaného melanomu.

Flebologická ambulance

Řeší Vaše problémy s cévami, v užším slova smyslu se jedná o cévy na dolních končetinách (křečové žíly). Tyto představují potíže typu metliček až po velké varikózní pleteně. Řešení těchto potíží není jen kosmetickým problémem, ale základním lékařským pořadavkem k prevenci bércového vředu.

Léčba akné

V našem centru Vám nabízíme komplexní péči v oblasti boje proti akné.

Před samotnou léčbou Váš dermatolog stanoví kvalitní a komplexní diagnózu, která určí typ, stupeň a závažnost akné a zvolí další postup.V lehčích případech stačí konzervativní způsob léčby za pomocí přípravků jako jsou krémy, vody nebo pleťové masky. U těžších případů sáhneme k léčbě celkové – tablety, injekce.

Nejčastěji však kombinujeme konzervativní léčbu s velmi efektivní léčbou pomocí ablativních, kolagenotvorných nebo biostimulačních laserů. Nebojte se a svěřte se s léčbou akné do rukou zkušených odborníků, kteří vědí, co je pro Vaši pleť nejlepším řešením. Včasný zásah zabrání dalším možným poškozením Vaší pleti (= vzniku jizev).

Zákroky