Lékařské laserové centrum

Lékařské laserové centrum

Žádné recenze
Ohodnotit
Veselá 5, Brno, Jihomoravský kraj
Lékařské laserové centrum
Lékařské laserové centrum
Žádné recenze

Informace

Dermatologická ambulance

Ambulantní léčba spočívá ve dvou oblastech:

Klasická kožní ambulance

Pokrývá celé spektrum dermatovenerologie a je hrazena pojišťovnami.

Poradna pro rozvoj osobnosti

Zodpovídá otázky estetického podílu na řešení osobních problémů. Zákroky řešené estetickou medicínou jsou často zástupným problémem problémů výrazně těžších, složitějších, které vycházejí ze sociálně-psychologických vazeb a často i vazeb ekonomických. Proto v poradně nabízíme nejen pohovory v oblasti psychologie nebo sociologie, ale nabízíme možnosti řešení na úrovni právních a ekonomických rad. Ve velmi malém procentu používáme spolupráce s psychiatrem.

Melanomová ambulance

Máte-li znaménko, které se Vám zdá podezřelé, zvětšuje se, mění svůj tvar nebo barvu, není nic jednoduššího, než si ho nechat odborně vyšetřit zkušeným lékařem, eventuelně za podpory technického vybavení - přístroje Fotofinder. Sledování znamének má zásadní význam při prevenci nádorového onemocnění kůže, tzv. melanomu.

Flebologická ambulance

Řeší Vaše problémy s cévami, v užším slova smyslu se jedná o cévy na dolních končetinách (křečové žíly). Ty představují potíže typu metliček až po varixy. Řešení těchto potíží není jen kosmetickým problémem, ale základním lékařským pořadavkem k prevenci bércového vředu.

Léčba akné

V tomto směru nabízíme komplexní péči.

Před započatím léčby stanoví zkušený dermatolog komplexní diagnózu. Ta určí typ a stupeň závažnosti tohoto onemocnění. Následuje zvolení způsobu léčby, mnohdy stačí léčba konzervativní, a to za pomoci různých krémů a dalších kosmetických přípravků. U případů těžších se přistoupí k celkové léčbě (injekce, tablety). Nejčastěji však bývá konzervativní léčba kombinována s léčbou laserovou.

V Lékařském laserovém centru zaměřeném na estetickou laserovou dermatologii Vám pomůžeme odstranit poslední vady na kráse. Desetiletá tradice, špičkové technologické vybavení a profesionální pracovníci, kteří sbírali své cenné zkušenosti na světových klinikách, z nás činí ojedinělé pracoviště na českém trhu. Zaručujeme maximální soukromí a pocit bezpečí v příjemném a klidném prostředí naší kliniky. Jsme zde pro Vás, abychom Vám pomohli znovu nalézt pocit spokojenosti se sebou samými.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Obrázky (20)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.