Komplex z nosu

Michaela

Nemá asi cenu sáhodlouze popisovat průběh operace nosu, protože paní Soňa v prvním příspěvku popsala průběh naprosto přesně a dokonale.I já jsem zhruba před třema lety absolvovala operaci měkké i tvrdé části nosu.před operací po operaciNa doporučení jsem vybrala Plastickou chirurgii Praha a operujícím byl pan doktor Tomáš Doležal.Již od školních let jsem ze svého nosu měla veliký komplex, ale po operaci, která dopadla více než dobře se konečně ve svých 38 letech nestydím za to, jak vypadám.Proto bych chtěla vzkázat všem, kteří se rozhodují nebo ještě sbírají odvahu na operaci jít, ať v žádném případě neváhají a jdou do toho. Jediné co ještě mohu dodat je nepodceňovat výběr plastického chirurga, nekoukat na rozdíly v cenách, není to vždy to nejdůležitější, ba naopak a také nepodceňovat pooperační tlakové masáže. Operaci Vám provede odborník, ale tlakovými masážemi vlastně vy dotváříte svůj nos do konečné podoby.Těm, kteří se již rozhodli na operaci jít přeji hodně štěstí a posílám pár fotografií před a po operaci. 

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
LeonaRot

Dobry den tohle není hezky nos

Vlasta

Nos kterým Vás příroda obdařila byl mnohem zdařilejší. A máte pravdu nepodceňovat výběr plastického chirurga. Já bych tedy vybírala někde jinde.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Olga U 14.3.2011
Spokojený/á

Dobrý den, u nás v rodině máme všichni na nose hrbolek a na konci bambulku. Vždy jsem s nosem měla starosti. Ne, že by se mi někdo smál, ale sama sobě jsem se na fotkách, či v zrcadle nelíbila.Jednoho... Více 

Doktor ve Vašem okolí