barb6196751

S výsledkem operace jsem nesmírně spokojená. Objednání, konzultace, zákrok i pobyt na klinice, jednani veškerého personálu bylo velmi profesionální a vstřícné. Podstoupila jsem plastiku tvrdé i měkké části nosu po 10letech od zlomení. Důvod byla spíše estetika než zdravotní potíže. První konzultace byla velmi rychlá ale věcná. Pan docent je velmi příjemný. Na zákrok jsem čekala pouze měsíc. Při zákroku nenastaly žádné komplikace. Sama jsem byla překvapená, že zákrok nebolí. Pobyt na klinice byl vzheldem k okolnostem velmi příjemný. Veškerý personál, se kterým jsem přišla do styku, byl velmi milý. Hojení bylo též v pořádku, všechny postupy a opatření mi byly vysvětleny. 2 týdny se sadrou a náplastmy sice nebylo nic příjemného vzheldem k letním měsícům, ale rozhodně to nebolelo. S výsledkem jsem naprosto spokojená a kliniku i pana docenta doporučuju vsema deseti.

V Hradci na plastice je skvělý tým lidí. A pán doktor Kloud je člověk na svém místě.Vnímavý ochotný vše vysvětlit a jistý v tom co dělá. Měl jsem křivý nos po úrazu. A pán doktor se toho ujal. A narovnal ho. Teď už jen čekám až splasknou otoky. No a vypadá to zatím o poznání lépe. Jak můžete vidět na fotografiích.

Oba zákroky během jedné anestezie. 1 noc přespání. Maximální spokojenost. MUDr. Hýža - Leticia Profesionální přístup veškerého personálu. Výsledek krásný. O plastické operaci jsem uvažovala snad 10 let. Nicméně vše přijde v ten pravý čas. Dekuji moc celému týmu a doufám, že tato recenze bude přínosná.

barborajurenkova

26.4.2021 jsem podstoupila zákrok na klinice RVmedCentrum.Konkrétně zavřená rhinoplastika v celkové anestezii. Pana doktora Viduru a celý jeho tým jsem znala už z konzultace takže jsem nebyla vůbec nervózní všichni byli moc milí a ochotni.Hlavni sestřička se o mě po operaci krásně starala opravdu nemám slov cítila jsem se tam moc dobře.Druhý den jsem jela domů potom vyndat tamponadu. Další týden kontrola a 10.5. Sundání sádry!Výsledek je naprosto úžasný jsem nadšená. Můj obličej vypadá najednou úplně jinak působí jemnější a hezčí. Chtěla bych touhle cestou poděkovat panu doktorovi a celému týmu za perfektní péči a skvěle odvedenou práci nemám opravdu co bych vytkla a mohu jen doporučit. Pokud budu chtít ještě nějakou změnu na obličeji určitě k nim zase zavítám 🤗👍👃👏👏👏👏

saraj

Chtěla bych moc poděkovat panu doc. Válkovi za výsledek, ze kterého jsem nadšená. Od dětství jsem neměla svůj nos ráda a měla z něho komplexy, fotit se hlavně zboku. Jediného čeho lituji, že jsem nepodstoupila zákrok dříve. Všem doporučuji 🙏❤️🙏. Určitě do toho běžte s splňte si svůj sen mít dokonalý nos😍

romana_p723664

2 měsíce jsem po operaci nosu, podstoupené na klinice GHC. Před 18 lety, po nehodě a po silném zánětu, kdy mně byly odstraněny nosní kůstky, jsem dostala ( na plastice - v nejmenované nemocnici), jakousi silikonovou náhradu. Po 10 letech začala náhrada měnit tvar i polohy a hlavně, začaly stále intenzivnější bolesti ve dne i v noci. Hledala jsem pomoc v různých zdravotních zařízení, nikomu se očividně do odstranění silikonu nechtělo, po několik dlouhých let. - Tak přemýšlíte a říkáte si, to bude asi problém? Dostávám strach..?! Nechci zůstat přece bez nosu, ale komu se svěřit? Paní profesorka Dušková, už při prvním setkání víte, že od nikoho jiného byste si operaci nepřála (i když ji neznáte a zdá se nepřístupná), - vychází z jejího nitra Vědění a Um. Pomůže mi, říkáte si..? Vlastně celou operaci co se týká tvaru, šíře nosu, jsem nechala jen a jen na ni. Vymyslí pro Vás to nejlepší a ještě při zachování přirozenosti. Vidět fotky z operace, skoro nevěřím a smekám. Děkuji Vám. Musím zmínit i špičkovou anestezii, zlaté sestřičky (vše vypisovat nemohu, možná byste ani nevěřili), celý personál (3 další lékaři se starali o mojí péči před a pooperační), v neposlední řadě paní ředitelku, která mě vyšla v jistém ohledu vstříc, také děkuji. O čistotě na klinice bych psát neměla, myslíte si samozřejmost, ale nenajdete, co byste vytkli. Spokojená Romana

elis6167824

S více jak ročním odstupem od operace nosu musím zhodnotit práci doktora Hýži oběma palci nahoru. Výsledek je tak přirozený, že moje mamka má pocit, že s tímhle nosem jsem se narodila ? Tvar se ustálil zhruba po půl roce, drobná komplikace mě potkala pouze krátce po operaci, kdy se mi v blízkosti jizvy udělal opar,kterymi ovšem běžně trpím při oslabení organismu. Pan doktor si udělal ze dne na den čas, ránu zkontroloval a předepsal mi mast na hojení. Tudíž přístup ukázkový. Stejně pozitivně hodnotím chování všech na klinice. Moc děkuji a rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí mít pocit, že lékaři a personál udělají pro vaši spokojenost maximum ?

nikola768393

U pana docenta Valky jsem 21.1.19 podstoupila operaci nosu- ciste z estetickeho duvodu. Vzdy jsem si prala maly, rovny a roztomily nos a pan docent Valka mi ho splnil. Verila jsem, ze muj nos bude po operaci pekny, ale tak krasny nos jsem opravdu necekala. Drive jsem mela opravdu velky a krivy nos. Moc dekuji a doporucuji :-)

nadima

Nejlepsi v oboru!!! 14 dnu od sundani sadry a naprosta spojenost. Touto cestou Bych chtela jeste jednou podekovat

maty622642

Určitě doporučuji Mudr. Libora Kmenta Ja sem si roky pred planovanou operaci porad vybírala a hledala nejlepsi kliniku s perfektnim doktorem ktery dela fakt krasne nosy. A po vsech recenzich,zkušenostech, konzultaci a fotek jsem si prave vybrala tuhle kliniku s timto doktorem momentalne jsem 4den po zakroku tak mam jeste sadru a uz se nemuzu dockat vysledku.

alexa

Na této klinice jsem podstoupila Reoperaci nosu konkrétně u Mudr. Duškové . První operaci dělal lékař M., avšak neuspěšně. Mudr. Dušková mi nos krásně opravila a konečně je vše jak má být ! Péče na klinice GHC byla naprosto dokonalá , připadala jsem si spíše jako v lázních :) Pokud bych se v budoucnu rozhodla pro jakýkoliv jiný zákrok volila bych opět Ghc !

Jsem měsíc po operaci a jsem maximálně spokojená! Pan doktor je opravdu skvělý člověk a operatér, doporučuji ho všem. Změnilo mi to život a lituji jen toho, že jsem operaci nepodstoupila dřív.  

V srpnu tohoto roku jsem měla poměrně vážný úraz nosu, který mi ošetřoval MUDr. Martin Ouzký. Díky velmi odbornému a profesionálnímu přístupu pana doktora mohu dnes konstatovat, že dnes, po takřka třech měsících nikdo nepozná, že jsem nějaký úraz měla. Kdyby provedl zákrok běžný chirurg, zůstala bych doživotně nehezky poznamenaná. Pan doktor má zlaté ruce i srdce a velmi lidský přístup, za který mu nesmírně děkuji. Celou pro mne stresovou situaci spojenou s úrazem a zákrokem zcela bravůrně svým jedinečným přístupem a jednáním velmi odlehčil, za což má můj velký obdiv a dík. Panu doktoru Ouzkému touto cestou ještě jednou mnohokrát děkuji a zcela upřímně ho po odborné i lidské stránce každému doporučuji. Bravo pane doktore. Přikládám fotografie před zákrokem, dva dny po zákroku a dnes, tři měsíce po zákroku. S úctou K. Damane