maty622642

Určitě doporučuji Mudr. Libora Kmenta Ja sem si roky pred planovanou operaci porad vybírala a hledala nejlepsi kliniku s perfektnim doktorem ktery dela fakt krasne nosy. A po vsech recenzich,zkušenostech, konzultaci a fotek jsem si prave vybrala tuhle kliniku s timto doktorem momentalne jsem 4den po zakroku tak mam jeste sadru a uz se nemuzu dockat vysledku.

barb6196751

S výsledkem operace jsem nesmírně spokojená. Objednání, konzultace, zákrok i pobyt na klinice, jednani veškerého personálu bylo velmi profesionální a vstřícné. Podstoupila jsem plastiku tvrdé i měkké části nosu po 10letech od zlomení. Důvod byla spíše estetika než zdravotní potíže. První konzultace byla velmi rychlá ale věcná. Pan docent je velmi příjemný. Na zákrok jsem čekala pouze měsíc. Při zákroku nenastaly žádné komplikace. Sama jsem byla překvapená, že zákrok nebolí. Pobyt na klinice byl vzheldem k okolnostem velmi příjemný. Veškerý personál, se kterým jsem přišla do styku, byl velmi milý. Hojení bylo též v pořádku, všechny postupy a opatření mi byly vysvětleny. 2 týdny se sadrou a náplastmy sice nebylo nic příjemného vzheldem k letním měsícům, ale rozhodně to nebolelo. S výsledkem jsem naprosto spokojená a kliniku i pana docenta doporučuju vsema deseti.

market644509

Když už jsem se pro rhinoplastiku rozhodla, přišla další otázka... komu v tomhle věřit?? Jde o obličej! Pokud se to nepovede, budu ještě smutnější než teď! Po letech rozhodování jsem nasla “vítěze” pana Doc. Jana Měšťáka. Nemohla jsem udělat lepší rozhodnutí! Jsem měsíc po operaci, takže nechci nic zakriknout. Ale zatím se to vyvíjí více než dobře. Jsem nadšená! Nedokážu slovy popsat, jak se cítím a co pro me pan docent udělal! Děkuji Vám za vše! Za dobře odvedenou práci ale také za neuvěřitelně milý a lidský přístup. Kéž by bylo více takových chirurgů! Nemuzu zapomenout poděkovat celému týmu kliniky Esthé za nadstandartní péči o pacienty. Děkuji Vám!

nikola768393

U pana docenta Valky jsem 21.1.19 podstoupila operaci nosu- ciste z estetickeho duvodu. Vzdy jsem si prala maly, rovny a roztomily nos a pan docent Valka mi ho splnil. Verila jsem, ze muj nos bude po operaci pekny, ale tak krasny nos jsem opravdu necekala. Drive jsem mela opravdu velky a krivy nos. Moc dekuji a doporucuji :-)

jana897380

Chtěla bych moc poděkovat celému zdravotnickému týmu, vinohradské plastické kliniky, za jejich péči a přístup, po těžkém ztrátovém poranění nosu a pravé části tváře, které mě potkalo v listopadu 2018, po pokousání psem a letos v lednu 2020, kdy byla léčba dokončena poslední pátou, plastickou operací. Zvlášť bych ráda poděkovala MUDr. Jiřímu Bayerovi, který mi vrátil zpět nejen můj obličej, ale naučil mě trpělivosti. Trpělivosti zvladnout bolest a trpělivosti, počkat si na úplné dohojení a výsledek. Moje poděkování patří i celému týmu sestřiček( viz.obzvlášť Lenka Unčovská) plastické kliniky, které se o mě staraly a já se tak cítila, jako doma. Děkuji Vám všem, kdož jste mi pomohli zvladnout toto těžké období, mého života ♥️!!!

elis6167824

S více jak ročním odstupem od operace nosu musím zhodnotit práci doktora Hýži oběma palci nahoru. Výsledek je tak přirozený, že moje mamka má pocit, že s tímhle nosem jsem se narodila ? Tvar se ustálil zhruba po půl roce, drobná komplikace mě potkala pouze krátce po operaci, kdy se mi v blízkosti jizvy udělal opar,kterymi ovšem běžně trpím při oslabení organismu. Pan doktor si udělal ze dne na den čas, ránu zkontroloval a předepsal mi mast na hojení. Tudíž přístup ukázkový. Stejně pozitivně hodnotím chování všech na klinice. Moc děkuji a rozhodně doporučuji všem, kdo chtějí mít pocit, že lékaři a personál udělají pro vaši spokojenost maximum ?

mgra6160190

Na stránkách kliniky se mi líbily fotky plastik nosů. Na doporučení slečny recepční jsem se objednala na první volný termín konzultace k panu Doc. MUDr. Ondřej Měšťák Ph.D.. Po setkání s panem docentem jsem byla nadšená. Pan doktor byl velmi milý, usměvavý, přátelský. Operace proběhla bez komplikací. Personál byl velmi ochotný a profesionální. Bolest téměř žádná, otoky minimalni. Po dvou dnech na klinice jsem byla propuštěna domů. 10dni po operaci sundali sádru. Po dvou měsících je nos krásný. Pan doktor ho perfektně trefil. Jsem šťastná, že jsem si vybrala správně. Pan docent platí za kapacitu v oblasti operací prsou... Za mě umí nejkrásnější nosánky pod sluncem. ? Do budoucna se na pana docenta určitě obrátím znovu! 1000 bodů z 10 ?

michaela23

Skvělý přístup a péče. S výsledkem jsem nad míru spokojena! Primář Mařík je odborník, který ví, co dělá. Pobyt na klinice byl skvělý, sestřičky byly úžasné! Jsem nadšená. ?

nadima

Nejlepsi v oboru!!! 14 dnu od sundani sadry a naprosta spojenost. Touto cestou Bych chtela jeste jednou podekovat

barborajurenkova

26.4.2021 jsem podstoupila zákrok na klinice RVmedCentrum.Konkrétně zavřená rhinoplastika v celkové anestezii. Pana doktora Viduru a celý jeho tým jsem znala už z konzultace takže jsem nebyla vůbec nervózní všichni byli moc milí a ochotni.Hlavni sestřička se o mě po operaci krásně starala opravdu nemám slov cítila jsem se tam moc dobře.Druhý den jsem jela domů potom vyndat tamponadu. Další týden kontrola a 10.5. Sundání sádry!Výsledek je naprosto úžasný jsem nadšená. Můj obličej vypadá najednou úplně jinak působí jemnější a hezčí. Chtěla bych touhle cestou poděkovat panu doktorovi a celému týmu za perfektní péči a skvěle odvedenou práci nemám opravdu co bych vytkla a mohu jen doporučit. Pokud budu chtít ještě nějakou změnu na obličeji určitě k nim zase zavítám 🤗👍👃👏👏👏👏

tereza569092

Můj příběh a nejvíce precizní primářka? Jednoznačně Prim. Mudr. Blanka Vraspírová! Začalo to na střední (před 12lety), kdy jsem poprvé zaslechla, že bych byla krásná holka, kdybych neměla velký nos. Za posledních 10 let jsem hodně cestovala a pracovala v zahraničí, až jsem se dostala na Maledivy, kde když jste dostatečně daleko od domova, rozhodnete se pro věci, které by vás normálně ani nenapadly... a tak jsem si řekla, že na sobě chci změnit spoustu věcí, dostat ze sebe to nejlepší a být šťastná. Protože žijeme jen jednou :) v květnu 2017 jsem z Malediv kontaktovala kliniku Esthetic Ústí, nafotila se ze všech stran a obratem jsem dostala odpověď s potvrzením, průběhem operace, návrhem termínu a finální ceny. Wow. Netušila jsem, jak moc mi ta operace změní život! Primářka Vraspírová a její tým vytváří profesionalní atmosféru, kam se normálně těšíte na další návštěvu! :) jsem nadšená a šťastná, že jsem se pro rhinoplastiku rozhodla, i když to s mojí maminou málem seklo, když jsem jí to poprvé oznámila :D To nejlepší rozhodnutí ale bylo, když jsem si vybrala kliniku Esthetic Ústí. Nejen, že už po 2 měsících od operace mám nádherný nos, který stále ještě není finální díky otokům, ale celý můj obličej je takový jiný! Šťastný! Já jsem šťastná, těším se i ráno vstávat :), a když se vidím v zrcadle, můj obličej je perfektně vyvážený! A nejlepší je, že nemám žádné viditelné jizvy :) Těším se na celý Esthetic tým a další zdokonalovací zákroky u primářky Vraspírové, protože ona sama je nádherná, a protože jí věřím. Přikládám fotky místo slibů :)

saraj

Chtěla bych moc poděkovat panu doc. Válkovi za výsledek, ze kterého jsem nadšená. Od dětství jsem neměla svůj nos ráda a měla z něho komplexy, fotit se hlavně zboku. Jediného čeho lituji, že jsem nepodstoupila zákrok dříve. Všem doporučuji 🙏❤️🙏. Určitě do toho běžte s splňte si svůj sen mít dokonalý nos😍