Dobrý den :). Ráda bych se Vás zeptala, jestli myslíte, že by mi pojišťovna VZP uhradila rhinoplastiku nosu po celkem vážném úrazu nosu. V 6 letech mi kůň ukousl celou špičku nosu... dýchám proto vlastně pořád, i když se snažím nenápadně dýchat pusou.. Nos mě hodně svědí a i po mírném mnutí mě stále bolí. Víte to dýchání, vlastně i to, jak nos vypadá..je pro mě.. i po letech, v mém věku 26 velmi nepříjemné. Trápí mě, jak vypadám zespodu, také z profilu, už nejmíň od 14 let,i když jsem měla veliké štěstí a šikovného i opravdu hodného pana doktora, který nos sešil na tu dobu i prostředky tak, že by to laik na vzhledu zepředu, ani zezhora nepoznal..ta jizvička pod okem, je od toho, že mě kůň rýpnul zubem. Tam se mi často se tvoří černé tečky, i když to je to nejmenší. Podle mých kamarádek by to, že jsem bez části nosu laik nepoznal.. Ale, konečně jsem dnes sehnala odvahu a zeptala se přímo odborníků! Jsem opravdu vděčná, že je tady možnost se zeptat přímo Vás! Budu se těšit na odpověď. Krásný den Vám přeje Karla :)

Prikladam fotky: 1. Pred zakrokem, nos krivy s deformovanou spickou. 2. Druhý den po zakroku, uz doma. Dycha se usty, asi nejotravnejsi chvile z cele pooperacni faze. 3. Tyden s dlahou. Nos neboli, jen kuze pod dlahou trochu svedi. 4. Po sundani dlahy, kuze je podrazdena 5. 3. tyden po operaci (nos po ranu trochu oteka, ale jinak vse v pohode)

V srpnu tohoto roku jsem měla poměrně vážný úraz nosu, který mi ošetřoval MUDr. Martin Ouzký. Díky velmi odbornému a profesionálnímu přístupu pana doktora mohu dnes konstatovat, že dnes, po takřka třech měsících nikdo nepozná, že jsem nějaký úraz měla. Kdyby provedl zákrok běžný chirurg, zůstala bych doživotně nehezky poznamenaná. Pan doktor má zlaté ruce i srdce a velmi lidský přístup, za který mu nesmírně děkuji. Celou pro mne stresovou situaci spojenou s úrazem a zákrokem zcela bravůrně svým jedinečným přístupem a jednáním velmi odlehčil, za což má můj velký obdiv a dík. Panu doktoru Ouzkému touto cestou ještě jednou mnohokrát děkuji a zcela upřímně ho po odborné i lidské stránce každému doporučuji. Bravo pane doktore. Přikládám fotografie před zákrokem, dva dny po zákroku a dnes, tři měsíce po zákroku. S úctou K. Damane

Chtěla bych moc poděkovat panu doc. Válkovi za výsledek, ze kterého jsem nadšená. Od dětství jsem neměla svůj nos ráda a měla z něho komplexy, fotit se hlavně zboku. Jediného čeho lituji, že jsem nepodstoupila zákrok dříve. Všem doporučuji 🙏❤️🙏. Určitě do toho běžte s splňte si svůj sen mít dokonalý nos😍

Vo veku 41rokov som podstupila operaciu nosa, v Pezinku u p.doktorky Jezovitovej... Nos je mensi, ale ostali mi malicke nerovnosti, ktore vidno, len ked mam odlicenu plet, a stojim pod lampou... Operacia bola rychla, ale lokalku uz by som nepodstupila nikdy :( Po case som vsak spokojna, lebo je nos mensi ako bol kedysi...

Dobrý den, dlouho jsem se rozhodovala na opravit nos po ne přílis povedené rhinoplastice, ale po konzultaci s panem doktorem bylo jasno. Dne 16.9.2020 jsem byla u pana primáře Martina Molitora v YES VISAGE na kompletní rhinoplastice s vybočenou přepážkou kterou nebylo jednoduché srovnat. Pan doktor má zlaté ruce, je trpělivý a moc laskavý. Určitě ho doporučuji. Ještě jednou moc děkuji za vše!!! M.Ch.

S výsledkem operace jsem nesmírně spokojená. Objednání, konzultace, zákrok i pobyt na klinice, jednani veškerého personálu bylo velmi profesionální a vstřícné. Podstoupila jsem plastiku tvrdé i měkké části nosu po 10letech od zlomení. Důvod byla spíše estetika než zdravotní potíže. První konzultace byla velmi rychlá ale věcná. Pan docent je velmi příjemný. Na zákrok jsem čekala pouze měsíc. Při zákroku nenastaly žádné komplikace. Sama jsem byla překvapená, že zákrok nebolí. Pobyt na klinice byl vzheldem k okolnostem velmi příjemný. Veškerý personál, se kterým jsem přišla do styku, byl velmi milý. Hojení bylo též v pořádku, všechny postupy a opatření mi byly vysvětleny. 2 týdny se sadrou a náplastmy sice nebylo nic příjemného vzheldem k letním měsícům, ale rozhodně to nebolelo. S výsledkem jsem naprosto spokojená a kliniku i pana docenta doporučuju vsema deseti.

Touto cestou bych chtěla velice poděkovat panu doktorovi Ondrejkovi za operaci nosu. Dlouho jsem doktora vybírala a nakonec jsem vybrala toho nejlepšího ? Dnes jsem se vrátila z kliniky, kde mi po 8 dnech sundali sádru. A výsledek? Perfektní! Po operaci jsem stále čekala, kdy přijdou nějaké bolesti a ono nic ? bylo to takřka bezbolestné. Operace nosu byla ta nejlepší investice. Pro ty, kteří váhají - nebojte se, stojí to za to ? a pan doktor je skvělý, ještě jednou moc děkuji. Lucie

Chtěla bych moc poděkovat celému zdravotnickému týmu, vinohradské plastické kliniky, za jejich péči a přístup, po těžkém ztrátovém poranění nosu a pravé části tváře, které mě potkalo v listopadu 2018, po pokousání psem a letos v lednu 2020, kdy byla léčba dokončena poslední pátou, plastickou operací. Zvlášť bych ráda poděkovala MUDr. Jiřímu Bayerovi, který mi vrátil zpět nejen můj obličej, ale naučil mě trpělivosti. Trpělivosti zvladnout bolest a trpělivosti, počkat si na úplné dohojení a výsledek. Moje poděkování patří i celému týmu sestřiček( viz.obzvlášť Lenka Unčovská) plastické kliniky, které se o mě staraly a já se tak cítila, jako doma. Děkuji Vám všem, kdož jste mi pomohli zvladnout toto těžké období, mého života ♥️!!!

Skvělý přístup a péče. S výsledkem jsem nad míru spokojena! Primář Mařík je odborník, který ví, co dělá. Pobyt na klinice byl skvělý, sestřičky byly úžasné! Jsem nadšená. ?

Určitě doporučuji Mudr. Libora Kmenta Ja sem si roky pred planovanou operaci porad vybírala a hledala nejlepsi kliniku s perfektnim doktorem ktery dela fakt krasne nosy. A po vsech recenzich,zkušenostech, konzultaci a fotek jsem si prave vybrala tuhle kliniku s timto doktorem momentalne jsem 4den po zakroku tak mam jeste sadru a uz se nemuzu dockat vysledku.

Pan doktor má zlaté ručičky. Plastika nosu absolutně bezbolestná. Pan doktor velmi milý a usměvavý. Výsledek předčil má očekávání. Klinika krásná, sestřičky jsou opravdová zlatíčka. Celou noc se o mě sestřička starala jak o princeznu. Mockrát panu doktorovi Vidurovi i sestřičkám děkuji. Nemůžu se na ten nový nos vynadívat.