MUDr. Tomáš Doležal
MUDr. Tomáš Doležal

MUDr. Tomáš Doležal Premium

(40 Recenzí)·98% doporučuje
Ohodnotit
Národní třída 32, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
Evidenční číslo v ČLK 1136132167
MUDr. Tomáš Doležal
MUDr. Tomáš Doležal Premium
(40 Recenzí)·98% doporučuje

Informace

 • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
 • Navštívit web
 • 12668 návštěv profilu

Měl jsem to štěstí, že jsem se mohl učit od absolutních špiček v oboru,“ říká MUDr. Tomáš Doležal, který je předním českým plastickým chirurgem a také autorem projektu Nový život díky plastice.

MUDr. Tomáš Doležal je lékař s více než 15letou praxí v oboru plastické chirurgie a patří k nejlepším ve svém oboru nejen v rámci České republiky. Atestaci plastické chirurgie má od roku 2001, v témže roce získal i licenci České lékařské komory a založil svou privátní praxi – kliniku Plastické chirurgie Praha.

Každý rok provede několik set menších i větších chirurgických zákroků – k nejčastějším patří zvětšení či modelace poprsí, ale i náročné plastické operace nosů.

Po mamince jsem podědil výtvarný talent a už v průběhu studia jsem přišel na to, že plastická chirurgie umožňuje propojit právě talent a představivost s medicínou. A po dlouhých letech praxe a několika tisících operací můžu říct, že jsem se vydal správnou cestou. Vím, že kvalitně odvedenou operací můžu člověku vrátit ztracené sebevědomí.“

Zkušený personál, špičkové přístrojové vybavení a maximální komfort a soukromí. To jsou tři důvody, proč patří klinika Plastické chirurgie Praha k absolutní špičce. Velký operační sál a dva malé zákrokové sály doplňuje lůžková část, kde má každý pokoj pro pacienty vlastní koupelnu, WC, televizi i telefon.

Nabízíme nadstandardní lékařskou péči, ale i nadstandardní prostředí pro rekonvalescenci těsně po zákroku.

MUDr. Tomáš Doležal vystudoval Fakultu všeobecného lékařství v Praze.

 • 1991 – oční oddělení v nemocnici Kladno
 • 1993 – II. Chirurgická klinika Všeobecné fakultní nemocnice v Praze
 • 1996 – atestace I. stupně v oboru chirurgie
 • 1996 až 2002 – působil na Plastické chirurgii Ústavu lékařské kosmetiky Praha a dlouhodobé stáže na Klinice plastické chirurgie FNKV
 • 2001 – atestace v oboru plastická chirurgie a udělení licence od České lékařské komory
 • 2001 – založení privátní praxe

Kromě toho MUDr. Tomáš Doležal prošel odbornými stážemi v zahraničí – ve Spojených státech, Velké Británii, Rakousku, Německu i Řecku. Je členem českých i mezinárodních lékařských společnost. Se svými ilustracemi se jako výtvarník podílel na řadě odborných publikací.

MUDr. Tomáš Doležal je také autor projektu Nový život díky plastice, který na internetové televizi Stream úspěšně funguje už od roku 2011 a má za sebou čtyři ročníky. Hlavním posláním projektu je pomáhat ženám s viditelným handicapem na kráse, které si z finančních důvodů nemohou plastickou operaci dovolit.

Tomáš Doležal a jeho tým provedli celkem 46 plastických operací a zároveň se jim podařilo vybrat téměř čtvrt milionu na charitativní projekty.

Konzultace s MUDr. Tomášem Doležal z kliniky Plastické chirurgie Praha v jeho ordinaci v centru Prahy je možné domluvit na telefonním čísle +420 608 369 436.

Na webových stránkách pak můžete vyplnit i kontaktní formulář. A ještě předtím si přečíst podrobné informace, jak konzultace u plastického chirurga probíhá.

Možnost videokonzultace:

 • Ne

Financování nebo platební prostředky:

 • Ne

Přijímané způsoby platby:

 • Jiné

Recenze (40)

4.8
40 Recenzí · 98 % doporučuje
Modelace prsou

Vysoká profesionalita, ošetření proběhlo v moderním a příjemném prostředí, špičkové vybavení , osobní přístup.. doporučuji.

Abdominoplastika

Jsem velmi spokojena po operačním výsledkem a kvalitou .Příjemní personál ,spokojenost , práce udělaná proste vynikající .Doporučuji .Těším se na druhy zákrok .Děkuji

Více než půl roku čekání na termín zákroku, podepsaná smlouva, 3 konzultace (mj. kvůli nedostupnosti vybraných implantátů na poslední chvíli), zaplacených téměř 120 tis Kč, absolvování všech vyšetření, následná hladovka a žízeň X hodin před naplánova...Číst dál

MUDr. Tomáš Doležal
MUDr. Tomáš Doležal · 29. 11. 2021

Pacientka čekala na operaci 3 měsíce,což je obvyklá doba. Dále absolvovala na vlastní žádost další dvě konzultace, zcela zdarma. Problém s dodávkou konkrétních implantátů, které si paní vybrala bohužel nastal na straně dodavatele, což naše klinika nemůže nijak ovlivnit. Cena za operaci augmentace s modelací prsů a použitím těch nejdražších implantátů byla zcela obvyklá a po zrušení operace byly pacientce veškeré platby vráceny bez jakéhokoli storno poplatku. Operace se neuskutečnila z důvodu špatného laboratorního výsledku a byla zrušena anesteziologem, který jí za daného stavu nechtěl podat celkovou anestezii, tudíž jsme nemohli k operaci přistoupit. Jedná se o estetickou chirurgii, ne o život či zdraví zachraňující zákrok, tudíž při sebemenším podezření na možné komplikace se operace ruší.Po obeznámení s danou situací se pacientka chovala velmi „nestandardně“ až agresivně k paní primářce, a proto se vedení kliniky, nikoli pan doktor, rozhodlo pacientku na tomto pracovišti neoperovat.

Zvětšení prsou

Stoprocentně doporučuji!Mám za sebou 2 operace u pana doktora Doležala, obě se týkaly zvětšení prsou. Druhá augmentace spočívala ve výměně implantátů, protože první operaci jsem podstoupila před mnoha lety a bylo na čase je vyměnit. Dr. Doležal je mi...Číst dál

Zobrazit další recenze
Požádejte: MUDr. Tomáš Doležal o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (23)

Zobrazit další příběhy

Obrázky (500)