Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

11. 12. 2020 · Aktualizováno: 22. 12. 2020

Když se 8 let podílíte na krásném zvětšování prsou a sama nemáte žádná

Stojí to za to
Průměrná cena: 70.000 Kč
95179
95178
95176
95177
95175

O lékaři

MUDr. Miroslav Krejča Ph.D.
2 adresy v Praha (kraj)
Hodnocení:
Augmentace. Motiva 320, implantáty pod sval. Skvělý přístup a poradenství s výběrem velikosti implantátů a správném umístění. Prsa jsou přesně dle mých očekávání. Velikost odpovídá, tak jak jsme se domluvili. Pan doktor je velmi svědomitý a pečlivý. Jak před operací, během ní i později při pravidelných kontrolách. Naprosto doporučuji.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Již 8 let pracuji v oblasti plastické chirurgie jako instrumentářka a vnitřně jsem vždy cítila kapku závisti vůči každé pacientce, které jsme pomohli ke krásnému dokoltu a poprsí. Tehdy krátce přes 25 let jsem však neměla tolik odvahy zákrok postoupit a v plánu měla do budoucna nějakou tu ratolest a říkala si stále "třeba pak - po dětech". A světě div se: opravdu jsem si to splnila. Doma mám dva kloučky, tak hurá do toho. Domluvila jsem se s kolegy z operačních sálů, posbírala odvahu a šla. Nechtěla jsem žádné zvláště gigantické velikosti, spíš něco přirozeného a hlavně pevného a s panem doktorem jsme vybrali tu optimální velikost k mé postavě. Výběr značky byl pro mě jasnou volbou, protože různých druhů implantátů mi rukama prošlo opravdu hodně a měla jsem možnost vidět i výsledky s odstupem času. Implantáty mám vložené pod svalem. Několik pooperačních dní pro mě bylo opravdu náročných, bolestivých. Jako aktivně sportující jsem měla prsní svaly opravdu pevné a po operaci prsa hodně napnutá. Úplně nejhorší byly první 4 dny. Pro někoho jako jsem já může být dost omezující i nutné spaní na zádech, ale za ten výsledek to skutečně stojí. Již při prvním převazu jsem byla nadšená a neskutečně spokojená s výsledkem a každým dnem a týdnem jsem ještě spokojenější. Ještě mě pár týdnů k tomu úplně finálnímu výsledku čeká. Chvíli potrvá než se vrátí 100% citlivost do všech částí. Vím, že někomu může tento vykon připadat jako zbytečný zásah do těla, ale mě tato operace neskutečně pozvedla sebevědomí a vnímání sama sebe, cítím se být opět krásná.

1

Komentář (1)

Dobrý den Péťo!!
Děkujeme za Váš příběh a fotky. Je to velká, krásná změna 🤩
Říkáte, že jste aktivně sportující. Za jak dlouho jste se mohla k těmto aktivitám vrátit?
Prosím, jakou velikost a značku máte, ve zkušenosti to nevidím 🙃
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.