Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás Royal Beauty a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - Royal Beauty

Motto:

Pochybujete? Když nic neubude, máte to zdarma.

Uvítání

Klinika Royal Beauty se nachází v Hradci Králové, další pobočku najdeme však i v Rychnově nad Kněžnou. Svým klientům a klientkám nabízí estetická ošetření, která pomohou k vysněné postavě. Centrum Royal Beauty pro vás tedy bude tím pravým místem, ať se rozhodnete pro liposukci či kavitaci. Počítat navíc můžete s individuálním přístupem, spokojenost zákazníků a zákaznic je totiž pro centrum na prvním místě.

Naše klinika

Jak už bylo zmíněno, centrum Royal Beauty se nachází v centru Hradce Králové. Další pobočku tohoto centra najdeme také v Rychnově nad Kněžnou. Poblíž centra najdete hned několik parkovišť, zároveň se nedaleko nachází i zastávka autobusu. Snadno se sem tedy dopravíte pomocí hromadné dopravy.

Nejste spokojení se svou postavou? Nedaří se vám zbavit přebytečného tuku v problémových partiích? Pak pro vás máme řešení!

Neinvazivní ultrazvuková liposukce (liposukce 3. generace)

Základ této metody tkví ve využití vakua. Jedná se o neinvazivní a zároveň bezbolestné ošetření, které má řadu dalších výhod. Vzhledem k tomu, že je toto ošetření velmi šetrné, není třeba dlouhá rekonvalescence a také nevznikají jizvy. Výsledky navíc budete moci pozorovat už po prvním ošetření!

Metoda bezbolestné ultrazvukové kavitace

Jedná se o proces, kdy dochází k vytváření dutin v kapalině, která se nachází v mezitkáňových strukturách těla. Tyto dutiny poté vytvářejí rázovou vlnu, což vede k narušení okolních tukových buněk. Ty jsou pak absorbovány lymfatickým systémem. V našem centru probíhá ošetření pomocí nízkofrekvenčního ultrazvuku, díky němuž je narušení tukových buněk mnohem účinnější, než v případě vysokofrekvenčního ultrazvuku. A právě díky této účinnosti lze pozorovat výrazný úbytek tukové tkáně  i v partiích jako jsou hýždě, pas či stehna ˜– a to už po první návštěvě!

Nutno zmínit, že metoda není vhodná pro každého – překážkou pro ošetření může být těhotenství či menstruace, nemoci srdce, choroby jater či ledvin, hemofilie či užívání léků proti srážení krve a také další onemocnění (rakovina, epilepsie, diabetes).

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info Ceny od* Ceny do*
Alternativa liposukce - neinvazivní odstranění tuku a celulitidy 1 procedura Od 2 000 Kč Do 6 000 Kč
Kavitace ultrazvuková
Liposukce
   Laserová liposukce
Radiofrekvenční lipolýza

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
V Lipkách 952
500 02 Hradec Králové
Pražské Předměstí
Česká republika