Royal Beauty

Royal Beauty

Žádné recenze
Ohodnotit
V Lipkách 952, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Royal Beauty
Royal Beauty
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

Klinika Royal Beauty se nachází v Hradci Králové, další pobočku najdeme však i v Rychnově nad Kněžnou. Svým klientům a klientkám nabízí estetická ošetření, která pomohou k vysněné postavě. Centrum Royal Beauty pro vás tedy bude tím pravým místem, ať se rozhodnete pro liposukci či kavitaci. Počítat navíc můžete s individuálním přístupem, spokojenost zákazníků a zákaznic je totiž pro centrum na prvním místě.

Jak už bylo zmíněno, centrum Royal Beauty se nachází v centru Hradce Králové. Další pobočku tohoto centra najdeme také v Rychnově nad Kněžnou. Poblíž centra najdete hned několik parkovišť, zároveň se nedaleko nachází i zastávka autobusu. Snadno se sem tedy dopravíte pomocí hromadné dopravy.

Nejste spokojení se svou postavou? Nedaří se vám zbavit přebytečného tuku v problémových partiích? Pak pro vás máme řešení!

Neinvazivní ultrazvuková liposukce (liposukce 3. generace)

Základ této metody tkví ve využití vakua. Jedná se o neinvazivní a zároveň bezbolestné ošetření, které má řadu dalších výhod. Vzhledem k tomu, že je toto ošetření velmi šetrné, není třeba dlouhá rekonvalescence a také nevznikají jizvy. Výsledky navíc budete moci pozorovat už po prvním ošetření!

Metoda bezbolestné ultrazvukové kavitace

Jedná se o proces, kdy dochází k vytváření dutin v kapalině, která se nachází v mezitkáňových strukturách těla. Tyto dutiny poté vytvářejí rázovou vlnu, což vede k narušení okolních tukových buněk. Ty jsou pak absorbovány lymfatickým systémem. V našem centru probíhá ošetření pomocí nízkofrekvenčního ultrazvuku, díky němuž je narušení tukových buněk mnohem účinnější, než v případě vysokofrekvenčního ultrazvuku. A právě díky této účinnosti lze pozorovat výrazný úbytek tukové tkáně i v partiích jako jsou hýždě, pas či stehna ˜– a to už po první návštěvě!

Nutno zmínit, že metoda není vhodná pro každého – překážkou pro ošetření může být těhotenství či menstruace, nemoci srdce, choroby jater či ledvin, hemofilie či užívání léků proti srážení krve a také další onemocnění (rakovina, epilepsie, diabetes).

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.