Augmentace: Téměř žádné bolesti a přirozený tvar

Augmentace: Téměř žádné bolesti a přirozený tvar

Na začátku listopadu 2016 jsem podstoupila zvětšení prsou u pana doktora MUDr. Pavla Horyny z kliniky MEDICOM v Praze, který mi byl doporučen. S jeho profesionální prací i lidským přístupem jsem více než velmi spokojena. Výběr implantátu stejně jako velikost a tvar jsem nechala na něm. Mým požadavkem bylo prsa zvětšit tak, aby byla co nejvíce přirozená. Nakonec pan doktor vybral implantáty značky Mentor o objemu 325 ml, které byly umístněné pod sval.
Po zákroku a v průběhu rekonvalescence jsem neměla téměř žádné bolesti ani komplikace. Možná tomu napomohla psychika, šetrnost pana doktora při operaci, práce anesteziologa a také pooperační péče.
Touto cestou bych ráda poděkovala nejenom panu doktorovi, ale i sestřičkám, za jejich velmi profesionální a milý přístup.

Hodnocení lékaře

Medicom a.s. Praha

Medicom a.s. Praha

Praha
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Další podobná doporučení

  Spokojený/á
Byla jsem 25.4.2017 na augmentaci u MUDr Ivo Menšíka. Anatomické implantaty Mentor, pod sval velikost 205 ml. S celým personálem jsem byla nad míru spokojená. Zákrok proběhl bez jakékoli komplikace... Více 
  Spokojený/á
32 года, Увеличение груди силиконовыми имплантами. 315 мл. Удовлетворена результатом опирации. Всё прошло прекрасно. Отличный персонал, комфортная клиника. ---------------------------------------... Více 
Doktor ve Vašem okolí