Plastika břicha na Klinice YES VISAGE- Abdominoplastika paní Henrieta

22 kvě 2020

Podívejte na video z PROMĚNY: Plastiku břicha podstoupila na naší Klinice YES VISAGE paní Henrieta. Paní Henrieta vyhledala péči naší kliniky z důvodu nevzhledného břicha. Břicho má nevzhledné jizvy, kožní převisy a to klientce vadí. Henrieta se věnuje dětem, dělá také cvičitelku a proto by chtěla svůj vzhled zlepšit. MUDr. Martin Molitor se rozhodl provést kompletní abdominoplastiku, která bude mít pro klientku největší efekt.

Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie

Proměny našich klientek - Lenka po abdominoplastice

25 zář 2017

Čtyřnásobné mateřství se na břiše sedmatřicetileté Lenky viditelně podepsalo. Díky abnominoplastice se po letech trápení během několika týdnů povoleného bříška i povislé kůže zbavila. Podívejte se na výsledek operace a poslechněte si Lenčin příběh. Co na to říkáte?

AESTHEVITA

Abdominoplastika po extrémním zhubnutí

26 kvě 2017

Je nutná liposukce při abdominoplastice u lidí po extrémním zhubnutí? Jaké množství kůže se odstraňuje u lidí po extrémním zhubnutí? Odlišuje se jizva u lidí po velkém zhubnutí od té po klasické abdominoplastice? Co znamená cirkulární abdominoplastika? Jaké další operace je nutno podstoupit u lidí po extrmním zhubnutí a jakých výsledků lze dosáhnout vystvětluje prof. MUDr. Pavel Brychta, CSc., atestovaný plastický chirurg MEDICOM Clinic v Brně.

Prof. MUDr. Pavel Brychta CSc. - MEDICOM Clinic