Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

29. 5. 2020 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

Zázraky estetické medicíny u MUDr. Dolejše

Stojí to za to
3 adresy v Plzeňský kraj

Hodnocení od misa6193465:

Zázraky estetické medicíny u MUDr. Dolejše

Pan doktor Miroslav Dolejš,tomu patří mé velké Diky a můj velký obdiv. Splnil mi můj sen, o plochém a krásném bříšku . Můj výběr byl jasný,protože jsem věděla do jakých rukou se svěřit.S panem doktorem mám už letité zkušeností,a to ne zrovna takové co se snú týkají,,ale co jsou zrovna asi potřeba. Pomohl mi před lety od nevzhledných jizev po autonehodě,vyspravil víčka,abych vypadala k světu. Pan doktor má nejen zlaté ruce,ale hlavně bych vyzdvihla jeho lidský přístup,prostě fajn člověk. Chtěla bych touto formou poděkovat celému personálu plastické chirurgie Fakultní Nemocnice Plzen-Lochotín.Velmi vztřícní a milý lidé. Ještě jednou Vám všem velké diky.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Velký převis kůže na břiše
Nikdy v životě jsem nepoznala ochotnějšího lékaře než je pan primař Robert Čáp. Nejen, že po operaci jsem lépe pohyblivá, ale snížily se mi hodnoty krev. cukru (jsem diabetička) a také jsem mohla přestat užívat léky na vysoký krev. tlak.
Břicho perfektní, pan doktor dokonalý

Dobrý den,letos na jaře jsem zjistila že mám pupeční kýlu a rozestup břišních svalů.Na doporučení jsem se šla domluvit s panem doktorem Paciorkem na operaci.Byla jsem velmi mile překvapena,byl velmi příjemný,sympatický, ochotný a profesionální.V...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.