Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

(69 Recenzí) ·100% doporučuje
Ohodnotit
Králodvorská 13, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
Brandeis Clinic by Lucie Kalinová
Brandeis Clinic by Lucie Kalinová
(69 Recenzí) ·100% doporučuje

Informace

  • 2746 návštěv profilu

Věříme, že komunikace je v našem oboru stejně důležitá, jako precizně odvedená práce. Vždy musíme chápat představy a očekávání, které klient má. Nedílnou součástí ošetření je dokázat odborně poradit a nalézt nejvhodnější řešení, které vyřeší jejich problém nebo splní přání, proto do týmu Brandeis Clinic vybíráme zkušené odborníky z domácího a zahraničního prostředí, kteří našim klientům poskytnou profesionální péči na nejvyšší úrovni.

Naše klinika se nachází v centru Prahy v nádherné historické budově z roku 1364, která je velmi citlivě přestavěna na kliniku. To, společně s profesionální péčí celého týmu pod vedením MUDr. Lucie Kalinové, PhD., vytváří pro klienty jedinečnou a luxusní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdou.

Zaměřujeme se na estetickou medicínu. V této oblasti nabízíme klientům tu nejlepší péči.

Konzultace i ošetření na naší klinice zajišťují zkušení specialisté. Na tým plastické chirurgie a dermatologie dohlíží vedoucí lékařka a ředitelka kliniky MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. Provádíme široké spektrum zákroků z oblasti estetické a plastické chirurgie. Zároveň je MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. expertkou v různých technikách aplikací výplňových materiálů, takže na klinice najdete škálu miniinvazivních zákroků, které budou mít krásné výsledky s důrazem na vaši přirozenou krásu.

Estetickou stomatologii má pod sebou zkušený MUDr. Radoslav Lacina, cílem celého týmu je zajistit pacientům nejen krásný, ale i zdravý úsměv, který vydrží.

Spojením těchto dvou lékařů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru, je garantována vysoká kvalita poskytovaných služeb a nejlepší možná péče o naše klienty ve všech oblastech estetické medicíny.

Na prvním místě je pro nás skvělá služba našim pacientům, a to ve všech ohledech.

Brandeis Clinic sídlí v Praze, přímo v jejím historickém centru. Na klinice najdete špičkovým tým lékářu pod vedením MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D., dále disponuje nejmodernějšími přístroji a technologiemi. Samozřejmostí je maximálně komfortní prostředí, které pochopitelně zahrnuje i lůžkovou část. Objednejte se na konzultaci a poznejte atmosféru naší kliniky na vlastní kůži, věříme, že se vám na Brandeis Clinic bude líbit.

Brandeis Clinic sídlí v Praze, přímo v historickém centru Starého Města na ulici Králodvorské. Klinika se nachází v budově U Modré růže, která patří ke klenotům pražské architektury.

Historickou budovu koupila v roce 2011 rodina Brandejsů, k přestavbě byl přizván přední český architekt Jaromír Pizinger, jež si dal s přetvořením interiéru velkou práci. Vše bylo provedeno s citem a respektem ke stavbě a dnes může budova našim klientům nabídnout příjemné, unikátní prostředí.

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 500

Zákroky

Recenze (69)

5.0
průměrné hodnocení
100 % doporučuje

U paní doktorky jsem byla v lete na augmentaci a nemohla jsem si vybrat lépe. Dopadla nad očekávání skvěle. Doporučuji!!!

Dokonalý lifting prsou 🙂 (přeloženo z němčiny)

Perfektní augmentace prsou

Po letech nespokojenosti jsem se rozhodla podstoupit augmentaci prsou na klinice Brandeis by Lucie Kalinová. Rozhodla jsem se pro tuto kliniku na základě jejich kvality. Všechno proběhlo hladce, bezbolestně a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Přá...Číst dál

Absolvovala jsem na klinice operaci horních víček a jsem velmi spokojená s profesionalitou paní doktorky Kalinové a úžasným přístupem celého personálu. Vřele tuto kliniku doporučuji Zdenka K.

Zobrazit další recenze
Požádejte: Brandeis Clinic by Lucie Kalinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (23)

Facelift a operace horních víček

Po dlouhé úvaze jsem se rozhodla podstoupit facelift obličeje paní doktorky Kalinové. Rozhodla jsem se na základě doporučení a moc dobře jsem udělala. Jsem dva měsíce po zákroku a jsem velice spokojená. Výsledek předčil moje očekávání. Od první...

Číst dál
Reaugmentace - MUDr. Kalinová

Úžasný přístup a práce paní doktorky, určitě vřele doporučuji, skvělý kolektiv a zázemí.Paní doktorka je profesionál na svém místě. Reaugmentaci jsem podstoupila již před rokem na jiné klinice, měla jsem však po zákroku problém se špatně uvolněným...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (20)

Videa (3)

Požádejte: Brandeis Clinic by Lucie Kalinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (18)

24 hodin po liposukci sundat a vyprat prádlo?
Odpověď odborníka · 11. 5. 2017

Urcite bych odporucil osprchovat se a pradlo si dat preprat. Nema smysl, aby bylo cele nasakle vytekajicim tumescencnim roztokem smisenym s krvi. Jenom si pripadne mista drobnych ran po vstupech kanyly do sprchy prelepte Tegadermem, nebo jinou...

Číst dál
Frakční laser znovu po dvou letech
Odpověď odborníka · 25. 1. 2014

Dobrý den,

ošetření frakčními ablačními laserem jako je Fotona (erbium yag), nebo jinými značky frakčních ablačních laserů, se je lepší vyhnout od května do září a skutečně je zapotřebí si dávat pozor a nevystavovat se sluníčku. Je nutné...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (4)

Může liposukce poškodit kůži?

Může liposukce poškodit kůži?

Liposukce je typ ošetření, který pacienta zbaví tukový zásob na různých oblastech těla, nejčastěji na břiše, hýždích, stehnech, ale i na rukou...
10. 11. 2021
Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

Požádejte: Brandeis Clinic by Lucie Kalinová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!