Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

Brandeis Clinic by Lucie Kalinová

(70 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
Králodvorská 13, Praha, Praha (kraj)
Brandeis Clinic by Lucie Kalinová
Brandeis Clinic by Lucie Kalinová
(70 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

Věříme, že komunikace je v našem oboru stejně důležitá, jako precizně odvedená práce. Vždy musíme chápat představy a očekávání, které klient má. Nedílnou součástí ošetření je dokázat odborně poradit a nalézt nejvhodnější řešení, které vyřeší jejich problém nebo splní přání, proto do týmu Brandeis Clinic vybíráme zkušené odborníky z domácího a zahraničního prostředí, kteří našim klientům poskytnou profesionální péči na nejvyšší úrovni.

Naše klinika se nachází v centru Prahy v nádherné historické budově z roku 1364, která je velmi citlivě přestavěna na kliniku. To, společně s profesionální péčí celého týmu pod vedením MUDr. Lucie Kalinové, PhD., vytváří pro klienty jedinečnou a luxusní atmosféru, kterou nikde jinde nenajdou.

Zaměřujeme se na estetickou medicínu. V této oblasti nabízíme klientům tu nejlepší péči.

Konzultace i ošetření na naší klinice zajišťují zkušení specialisté. Na tým plastické chirurgie a dermatologie dohlíží vedoucí lékařka a ředitelka kliniky MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. Provádíme široké spektrum zákroků z oblasti estetické a plastické chirurgie. Zároveň je MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D. expertkou v různých technikách aplikací výplňových materiálů, takže na klinice najdete škálu miniinvazivních zákroků, které budou mít krásné výsledky s důrazem na vaši přirozenou krásu.

Estetickou stomatologii má pod sebou zkušený MUDr. Radoslav Lacina, cílem celého týmu je zajistit pacientům nejen krásný, ale i zdravý úsměv, který vydrží.

Spojením těchto dvou lékařů, kteří patří mezi špičky ve svém oboru, je garantována vysoká kvalita poskytovaných služeb a nejlepší možná péče o naše klienty ve všech oblastech estetické medicíny.

Na prvním místě je pro nás skvělá služba našim pacientům, a to ve všech ohledech.

Brandeis Clinic sídlí v Praze, přímo v jejím historickém centru. Na klinice najdete špičkovým tým lékářu pod vedením MUDr. Lucie Kalinová, Ph.D., dále disponuje nejmodernějšími přístroji a technologiemi. Samozřejmostí je maximálně komfortní prostředí, které pochopitelně zahrnuje i lůžkovou část. Objednejte se na konzultaci a poznejte atmosféru naší kliniky na vlastní kůži, věříme, že se vám na Brandeis Clinic bude líbit.

Brandeis Clinic sídlí v Praze, přímo v historickém centru Starého Města na ulici Králodvorské. Klinika se nachází v budově U Modré růže, která patří ke klenotům pražské architektury.

Historickou budovu koupila v roce 2011 rodina Brandejsů, k přestavbě byl přizván přední český architekt Jaromír Pizinger, jež si dal s přetvořením interiéru velkou práci. Vše bylo provedeno s citem a respektem ke stavbě a dnes může budova našim klientům nabídnout příjemné, unikátní prostředí.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Operace intimních partií

Recenze (70)

5.0
70 Recenzí · 100 % doporučuje
Injekční výplně

Velká spokojenost Mudr.Kalinová , klinika Brandejs , dekuji a doporučuji .

Zvětšení prsou

U paní doktorky jsem byla v lete na augmentaci a nemohla jsem si vybrat lépe. Dopadla nad očekávání skvěle. Doporučuji!!!

Niťový lifting

Dokonalý lifting prsou 🙂 (přeloženo z němčiny)

Nemá hodnocení
Zvětšení prsou
Perfektní augmentace prsou

Po letech nespokojenosti jsem se rozhodla podstoupit augmentaci prsou na klinice Brandeis by Lucie Kalinová. Rozhodla jsem se pro tuto kliniku na základě jejich kvality. Všechno proběhlo hladce, bezbolestně a s výsledkem jsem maximálně spokojená. Přá...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (23)

Jsem nadšená

Jsem velmi nadšená s prací a přístupem paní MUDr. Musilová, která mi vrátila v mých 50,ti letech mladistvý výraz obličeje. Paní doktorka bez váhání naprosto přesně odhadne co obličeji chybí a jak jej radikálně vylepšit. Dodala mi obrovskou chuť...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (309)

Videa (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (18)

Frakční laser znovu po dvou letech
Odpověď odborníka · 25. 1. 2014

Dobrý den,

ošetření frakčními ablačními laserem jako je Fotona (erbium yag), nebo jinými značky frakčních ablačních laserů, se je lepší vyhnout od května do září a skutečně je zapotřebí si dávat pozor a nevystavovat se sluníčku. Je nutné...

Číst dál
Zobrazit další zodpovězené otázky

Články (4)

Může liposukce poškodit kůži?

Může liposukce poškodit kůži?

Liposukce je typ ošetření, který pacienta zbaví tukový zásob na různých oblastech těla, nejčastěji na břiše, hýždích, stehnech, ale i na rukou...
10. 11. 2021
Zobrazit další články

Lékaři z pracoviště

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.