Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

15. 3. 2011 · Aktualizováno: 28. 11. 2018

Nové břicho od MUDr. Urbana

Stojí to za to
Průměrná cena: 28.000 Kč
84929
84930
84931
84932
84933
84934

O lékaři

Hodnocení:
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Nové břicho od MUDr. Urbana Nejprve bych se ráda představila - mé jméno je Judita, věk 43.

moje břicho těsně před operací

Ráda se podělím o své zkušenosti z prodělané plastické operace. Jsem po 4 porodech a nebylo mi dáno mít po dětech ploché břicho. A tak jsem se rozhodla navštívit plastickou chirurgii v Praze v nemocnici na Bulovce. Primářem je tu MUDr. Karel Urban, zároveň i můj operatér a ošetřující lékař. Jsem opravdu moc ráda, že jsem se dostala právě k němu, je to doktor se vstřícným přístupem a ochotou vysvětit vše, co vás během operace a po ní čeká. Upřímně mohu říct, že mou důvěru získal hned během první konzultace. Troufám si říct, že jsem byla o operaci informovaná z časopisů, kde se o plastikách píše, takže jsem částečně věděla do čeho jdu ale pan doktor Urban mi vysvětlil všechny podrobnosti a na zákrok mě skvěle připravil.

moje břicho po operaci

Do nemocnice, kde se mě MUDr. Urban hned ujal, jsem nastoupila 5.2.2008. Operována jsem byla 6.2.2008 ve 12.00 hodin, zákrok trval 3 hodiny. Přiznávám, nečekala jsem zázrak, ale ve skrytu duše jsem si velmi přála zbavit se převislého břicha, které jsem do té doby schovávala pod dlouhými triky. Po operaci se o mě MUDr. Urban i celý tým sestřiček pečlivě staral. Bylo mi sděleno, že mi během operace pan doktor odřízl 50 cm kůže, která vážila celkem 4,5 kg! Rekonvalescence byla delší, ale ten výsledek za to rozhodně stojí. Jelikož byla moje operace větší zákrok, zůstaly mi špíčky na bocích, které byly třebas dorovnat. A tak jsem po roce podstoupila ještě opravu, kdy mi upravili boky a srovnali jizvu v podbřišku. S výsledkem jsem spokojená cítím se ve svém těle fajn. Je to hlavně zásluhou pana primáře Karla Urbana, který má na tomto díle velké zásluhy. Tímto mu tedy moc děkuji, protože mi splnil sen, který bych si sama splnit nezvládla. Je to investice, které jsem nikdy nelitovala. A pokud se ptáte zda to bolelo.......nebolelo.

   

41

Komentářů (41)

Vypadáte super. Zatím můžu jen koukat na příspěvky. Z práce mě nepustí snad někdy přiští ro. Hezký večer. V.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.