Operace intimních partií u žen: labioplastika a perineoplastika

10. 3. 2020

Nejen o odstranění asymetrie či zvětšení malých stydkých pysků, ale i rekonstrukčních operacích celé intimní oblasti v souvislosti s poporodními traumaty u žen, tzv. perineoplastice, hovoří MUDr. David Tomášek, atestovaný plastický chirurg, který působil i ve specializovaném týmu v Ústavu o péči o matku a dítě v Praze - Podolí.

MUDr. David Tomášek

S čím může pomoci plastická gynekologie

5. 3. 2020

Estetická gynekoložka kliniky Asklepion, MUDr. Zoja Čurilová Roháčová, vysvětluje, že plastická gynekologie je vhodná pro všechny věkové skupiny. Dospívající dívky většinou podstupují labioplastiku, pro ženy po porodu jsou typické problémy s jizvou po nástřihu hráze, starší ročníky mají zájem třeba o rejuvenaci genitálií. Zákrok může být vždy buď invazivní a jednorázový (chuirurgie), nebo neinvazivní (laser, kyselina hyaluronová) s nutností ho po čase opakovat.

Asklepion , MUDr. Zoja Čurilová Roháčová

Labioplastika - očekávání

23. 9. 2014

Jaký je rozdíl mezi labioplastikou a modelací zevního ženského genitálu? Proč nejčastěji ženy podstupují operaci zmenšení malých stydkých pysků? Provádí se operace v celkové nebo lokální anestezii a jak dlouho trvá? Výběr finální podoby z katalogu nejkrásnějších tvarů ženského zevního genitálu.

MUDr. Svatopluk Svoboda

Rizika labioplastiky

23. 9. 2014

Jak ovlivňuje operace labioplastiky sexuální život pacientky? Jaká jsou nejčastější rizika operace malých stydkých pysků? Proč tato operace zlepšuje sexuální prožitek?

MUDr. Svatopluk Svoboda