Omlazení dekoltu Ematrix

11. 3. 2020

Zástupkyně primářky dermatologie kliniky Asklepion, MUDr. Kateřina Klauzová, MBA, předvádí na konkrétní pacientce radiofrekvenční ošetření dekoltu eMatrix. Díky dodání kolagenu se pleť vypne a drobné vrásky nebo jizvičky se zahladí. Na rozdíl od laseru se touto metodou může ošetřit i opálená pokožka.

Asklepion , MUDr. Kateřina Klauzová MBA

Radiofrekvenční liposukce BodyTite

6. 3. 2020

Video přináší příběh studentky Míši, která zdědila sklon k širším bokům a stehnům, takže hubnutí ani cvičení na tuto oblast nezabíralo. Díky zákroku ovšem začala nosti o dvě čísla menší kalhoty. Plastická chiruržka kliniky Asklepion, MUDr. Helena Singerová, na jejím příkladu ukazuje, jak ošetření probíhá. Díky technologii BodyTite pacienti po operaci zakusují menší bolestivost a rychlejší hojení.

MUDr. Helena Singerová , Asklepion

Omlazení očního okolí s Fotona SmoothEye

26. 2. 2020

MUDr. Hana Smutková, primářka dermatologie kliniky Asklepion, popisuje neinvazivní laserové ošetření pomocí speciálního nástavce SmoothEye přístroje Fotona. Metoda funguje na principu prohřívání hlubších vrstev očního okolí, provádí se v lokální anestezii a trvá jen několik minut. Je určena především pro pacienty s drobnějšími vráskami bez výraznějších tukových prolapsů.

Asklepion , Prim. MUDr. Hana Smutková

Bezbolestná liposukce a revoluční omlazení? Ano, díky přístroji ShapeUp

14. 11. 2019

Dvě speciální sondy, které přístroj ShapeUp nabízí, umožňují dva zákroky při jedné návštěvě. První sonda umožňuje podstoupit neinvazivní liposukci. Účinně a efektivně stimuluje a redukuje podkožní tuk z boků, stehen a bříška, který odchází z těla pryč zcela přirozeně a to lymfatickým systémem. Druhá sonda je určená pro omlazení pleti krku a obličeje. Pokožku vypíná, a tím redukuje vrásky. Výsledek je viditelný téměř okamžitě.

MUDr. Milena Vojtíšková , AURUM AESTHETIC CLINIC

Revoluční omlazení a neinvazivní liposukce přístrojem ShapeUp

5. 11. 2019

ShapeUp je revoluční přístroj s dvěma speciálními sondami. První sonda redukuje vrásky, vypíná a omlazuje pleť obličeje a krku. Přirozeně tak stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu. Druhá sonda je určená k neinvazivní redukci tuku a modelaci těla. Stimuluje a odstraňuje podkožní tuk z bříška, boků a stehen a odvádí jej pomocí lymfatického systému pryč z těla. Ošetření oběma sondami je bezbolestné a s viditelným výsledkem.

MUDr. Milena Vojtíšková , AURUM AESTHETIC CLINIC

Odstranění jizev a strií

26. 5. 2017

Jizvy a strie trápí mnoho lidí a řeší zda je možné jejich celkové odstranění? Jak je možné strie a jizvy korigovat? Jak může vzhled jizvy a strií vylepšit frakční radiofrekvence přístrojem eMatrix? Jaké ošetření je vhodné na čerstvější červené jizvy a strie popisuje MUDr. Sabina Sellner Švestková, Ph.D., dermatovenerolog MEDICOM Clinic.

MUDr. Sabina Sellner Ph.D. - MEDICOM Clinic